• Kategorie
  • Szukaj
  • Rozmiary kołder

Rozmiary kołder

Wybierając kołdrę warto zwrócić szczególną uwagę na jej rozmiar zarówno kołdry, jak i rozmiary poduszek. Bo gdy będzie zbyt mała, to nie przykryjemy się dokładnie lub będziemy w nocy odkryci. Z kolei zbyt duża kołdra może nam spadać z łóżka. Każdy ma inne preferencje dotyczące wielkości kołder. Jedni preferują szczelne zawinięcie się w kokon, a inni lubią kołdry minimalistyczne. A więc rozmiar ma istotne znaczenie. Standardowe rozmiary kołdry do łóżka jednoosobowego wynoszą 160x200 cm i 140x200 cm. Posiadacze łóżek dwuosobowych wybierają najczęściej kołdry wielkości 200x220 i 220x200. Pomiędzy popularnymi rozmiarami istnieje jednak całe mnóstwo niestandardowych. W naszej ofercie znajdziesz 4 podstawowe rozmiary kołder, a oprócz tego modele szyte na miarę i kołdry dla dzieci w różnym wieku. Potrzebna jest kołdra i poduszka 160 x 80 skontaktuj się z nami! 

Jakie rozmiary oferuje nasz sklep  Robi24.pl?

Rozmiar ma duże znaczenie, a nasze kołdry to potwierdzają. Poniżej znajdziesz listę wymiarów oferowanych przez nasz sklep. Wybierz dla siebie zestaw pościeli, który spełnia Twoje oczekiwania. 

Kołdry dla dziecka      –      wybór odpowiedniej kołdry dla dzieci to nie lada wyzwanie. Szybko rosną, więc mniejsza kołdra po czasie może być już niewystarczająca. W kategorii kołder dziecięcych znajdziesz: 

1.  kołdry dla dziecka 100 x 135 cm przeznaczone dla najmłodszych maluchów;

2.  kołdry dla dziecka 100 x 160 cm dla szkrabów w wieku przedszkolnym i wczesnej podstawówki;

3.  kołdry dla dziecka 140 x 200 cm dla nastolatków lub osób śpiących w pojedynkę.

Kołdry 140 x 200 cm      –      to jeden z mniejszych, standardowych rozmiarów kołder. Są idealne dla osób śpiących w pojedynkę. W naszej ofercie znajdziesz kołdry 140 x 200 cm antyalergiczne i antystresowe, wykonane m.in. z wełny merynosów lub całkowicie syntetyczne.

Kołdry 160 x 200 cm     –     idealny rozmiar dla większych dzieci i nastolatków. Podobnie jak poprzedni rozmiar sprawdzą się dla singli. W tej kategorii znajdziesz m.in. kołdrę 160 x 200 cm całoroczną, zimową lub letnią. 

Kołdry 180 x 200 cm      –      sprawdzają się w sytuacji, kiedy poszukujesz okrycia do większego łóżka małżeńskiego lub dla osób śpiących w pojedynkę.

Kołdry 200 x 200 cm     –     to świetny wybór, jeśli Twoje łóżko jest naprawdę duże lub potrzebujesz jednej kołdry dla dwóch osób, które niekoniecznie lubią spać bezpośrednio obok siebie.

Kołdry szyte na wymiar    –     to rozwiązanie dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań. Nie musisz rezygnować z zakupu oryginalnej poszwy na kołdrę tylko dlatego, że nie możesz znaleźć oczekiwanego rozmiaru. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i podasz nam wymiary, na których Ci zależy. Szycie kołder na wymiar zaspokaja oczekiwania klientów wymagających niestandardowych rozwiązań.

Wybieraj spośród kołder antyalergicznych, antystresowych, z jedwabiu, puchu gęsiego lub wełny merynosa! Bez względu jaka pościel, jaka kołdra czy podzuszka Cię zainteresuje - w naszej ofercie ją znajdziesz!