• Kategorie
  • Szukaj
  • Rozmiary kołder

Kołdra antyalergiczna firmy ROBI z pokryciem z flizeliny. Bezpieczna i miła w dotyku, dodatkowo przyjazna alergikom. Kołdra dobrze przepuszcza powietrze, dzięki temu jest oddychająca, ma też właściwości zapobiegające namnażaniu się bakterii i grzybów, czyli antyalergiczne. Wypełniona włóknem poliestrowym pokrytym silikonem, które powoduje że jest lekka, puszysta i przewiewna. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 155x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Duża dostępność
39.00
Kołdra antyalergiczna z firmy ROBI pokryta flizeliną. To cienka kołdra na lato, która sprawdzi się także w hotelach i pensjonatach. Tego typu kołdry wypełnione są włóknami poliestrowymi pokrytymi silikonem. Ich podstawową zaletą jest to, że są lekkie, puszyste, przewiewne, zapewnią ciepło w chłodne dni, a z drugiej strony pozwalają skórze oddychać. Wypełniono ją włoknami poliestrowymi z dodatkiem silikonu. Dostępna w rozmiarze 155x200 cm i kolorze białym.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Duża dostępność
37.00
Kołdra 4 Pory Roku przeznaczona do użytkowania przez cały rok. Z firmy ROBI, efektownie przepikowana i wykończona lamówką. To dwie kołdry, które spięte razem tworza kołdrę zimową, a po rozpięciu mamy dwie kołdry o różnych parametrach cieplnych. Kołdrę pokryto mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych, które skutecznie zwalczają zmęczenie. Wypełnienie stanowią włókna poliestrowe pokryte silikonem, idealne dla alergików. Dostępna w białym kolorze i rozmiarze 135x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
255.00
Efektowna i praktyczna kołdra Antystres, która jest kołdrą na cały rok. To dwie spięte ze sobą kołdry o różnej grubości i różnych właściwościach cieplnych. To także kołdra antyalergiczna. Kołdry Antystres zawierają włókna węglowe, pomagające absorbować ładunki elektryczne i rozładowywać napięcie mięśni. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 155x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
255.00
Kołdra Antystres 4 Pory Roku z firmy ROBI. Pokryta mikrofibrą zawierającą włókna węglowe pomagające absorbować ładunki i rozładowywać napięcie mięśni. To dwie kołdry spięte razem, które można dowolnie rozpinać lub przykryć sie podwójną. Spinając je razem, otrzymamy ciepłą kołdrę zimową, podnoszącą walory termoizolacyjne. Kołdra wypełniona jest włóknem poliestrowym pokrytym silikonem. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 180x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
299.90
Kołdra uniwersalna z firmy ROBI. To kołdra 4 Pory Roku, która składa się z dwóch spiętych ze sobą kołder. Rozpięte można używać wiosną i latem, spięte tworzą razem ciepłą kołdrę zimową. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które przyda się, gdy jest mało miejsca na przechowywanie. Kołdra pokryta jest mikrofibrą z włóknem węglowym, wypełniona włóknem poliestrowym silikonowanym. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 220x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
332.50
Miękki, puszysty i delikatny. Całoroczny zestaw kołdra i poduszki z firmy ROBI. Pokryty mikrofibrą z dodatkiem włókna węglowego, które pozwoli na spokojny i bezstresowy sen. Wypełniono go włóknami poliestrowymi pokrytymi silikonem, dzięki temu kołdra i poduszki są miękkie, sprężyste i puszyste. Dostępny: kołdra w rozmiarze 155x200 cm, dwie poduszki w rozmiarze 50x60 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Duża dostępność
240.40 -8% 221.90
Zestaw całoroczny Antystres firmy ROBI, idealny do każdego domu. To zestaw dobry dla alergików, bo syntetyczne wypełnienie nie uczula. Jednocześnie można go prać w domowych warunkach w pralce, nawet w wysokich temperaturach. Pokryty mikrofibrą z dodatkiem włókna węglowego. Dostępny w rozmiarze: kołdra 155x200 cm, dwie poduszki 70x80 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Duża dostępność
311.40 -14% 267.90
Zestaw kołdra i dwie poduszki z firmy ROBI, pokryte mikrofibrą z dodatkiem włókna węglowego o działaniu antystresowym. Wypełnione są włóknami poliestrowymi silikonowanymi, które charakteryzują kołdrę i poduszkę jako puszyste, lekkie i sprężyste. Dostępne w rozmiarze: kołdra 155x200 cm, poduszka 70x80 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Duża dostępność
219.90 -8% 201.40
Zestaw Antystres firmy ROBI dla osób cierpiących na bezsenność. Pokryty mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych pomagających rozładować napięcie mięśni. Idealny dla alergików, ze względu na wypełnienie syntetyczne. W zestawie znajdują się: kołdra 220x200 cm i dwie poduszki 50x60 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Duża dostępność
304.50 -6% 286.00
Zestaw antystresowy z firmy ROBI, dedykowany osobom zmęczonym, zestresowanym i cierpiącym na bezsenność. Dzięki mikrofibrze z dodatkiem włókien węglowych, pomoże w trudnych dolegliwościach. Wypełniony poliestrem silikonowanym, łatwy w praniu w warunkach domowych. Dostępny w rozmiarze: kołdra 220x200 cm, dwie poduszki 70x80 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Duża dostępność
369.00 -10% 332.00
Kołdra Antystres firmy ROBI przeznaczona do użytkowania przez cały rok. Pokryta mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych, które mają za zadanie uwalnianie ładunków elektrycznych z ciała śpiącego. Doskonała dla alergików, dzięki wypełnieniu z włókien poliestrowych silikonowanych. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 135x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
134.90

Rozmiary kołder

Wybierając kołdrę warto zwrócić szczególną uwagę na jej rozmiar. Bo gdy będzie zbyt mała, to nie przykryjemy się dokładnie lub będziemy w nocy odkryci. Z kolei zbyt duża kołdra może nam spadać z łóżka. Każdy ma inne preferencje dotyczące wielkości kołder. Jedni preferują szczelne zawinięcie się w kokon, a inni lubią kołdry minimalistyczne. A więc rozmiar ma istotne znaczenie. Standardowe rozmiary kołdry do łóżka jednoosobowego wynoszą 160x200 cm i 140x200 cm. Posiadacze łóżek dwuosobowych wybierają najczęściej kołdry wielkości 200x220 i 220x200. Pomiędzy popularnymi rozmiarami istnieje jednak całe mnóstwo niestandardowych. W naszej ofercie znajdziesz 4 podstawowe rozmiary kołder, a oprócz tego modele szyte na miarę i kołdry dla dzieci w różnym wieku. 

Jakie rozmiary oferuje nasz sklep  Robi24.pl?

Rozmiar ma duże znaczenie, a nasze kołdry to potwierdzają. Poniżej znajdziesz listę wymiarów oferowanych przez nasz sklep. Wybierz dla siebie ten, który spełnia Twoje oczekiwania. 

Kołdry dla dziecka     –     wybór odpowiedniej kołdry dla dzieci to nie lada wyzwanie. Szybko rosną, więc mniejsza kołdra po czasie może być już niewystarczająca. W kategorii kołder dziecięcych znajdziesz:

1.  kołdry dla dziecka 100 x 135 cm przeznaczone dla najmłodszych maluchów;

2.  kołdry dla dziecka 100 x 160 cm dla szkrabów w wieku przedszkolnym i wczesnej podstawówki;

3.  kołdry dla dziecka 140 x 200 cm dla nastolatków lub osób śpiących w pojedynkę.

Kołdry 140 x 200 cm     –     to jeden z mniejszych, standardowych rozmiarów kołder. Są idealne dla osób śpiących w pojedynkę. W naszej ofercie znajdziesz kołdry 140 x 200 cm antyalergiczne i antystresowe, wykonane m.in. z wełny merynosów lub całkowicie syntetyczne.

Kołdry 160 x 200 cm     –     idealny rozmiar dla większych dzieci i nastolatków. Podobnie jak poprzedni rozmiar sprawdzą się dla singli. W tej kategorii znajdziesz m.in. kołdrę 160 x 200 cm całoroczną, zimową lub letnią.

Kołdry 180 x 200 cm     –     sprawdzają się w sytuacji, kiedy poszukujesz okrycia do większego łóżka małżeńskiego lub dla osób śpiących w pojedynkę.

Kołdry 200 x 200 cm     –     to świetny wybór, jeśli Twoje łóżko jest naprawdę duże lub potrzebujesz jednej kołdry dla dwóch osób, które niekoniecznie lubią spać bezpośrednio obok siebie.

Kołdry szyte na wymiar    –     to rozwiązanie dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań. Nie musisz rezygnować z zakupu oryginalnej poszwy na kołdrę tylko dlatego, że nie możesz znaleźć oczekiwanego rozmiaru. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i podasz nam wymiary, na których Ci zależy. Szycie kołder na wymiar zaspokaja oczekiwania klientów wymagających niestandardowych rozwiązań.

Wybieraj spośród kołder antyalergicznych, antystresowych, z jedwabiu, puchu gęsiego lub wełny merynosa!