• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki syntetyczne

Poduszki syntetyczne są miękkie, elastyczne, lekkie i perfekcyjnie dopasowują się do kształtu głowy. Poduszka wypełniona silikonową włókniną cieszy się coraz większą popularnością, a zwłaszcza ze względu na atrakcyjną cenę. W naszym sklepie można znaleźć szeroki asortyment poduszek syntetycznychw rozmiarach 40x40 cm, 50x60 cm, 70x80 cm. Te komfortowe poduszki wyprodukowały firmy PIÓREX, INTER-WIDEX, AMZ, WENDRE i ROBI. Poznaj nasz asortyment!

Poduszka syntetyczna

Wybór poduszki jest bardzo ważny dla osób, które chcą zapewnić sobie komfortowy odpoczynek. Poduszki są wykonane z kilku różnych materiałów, w tym z syntetycznych na przykład poliestru. Jeśli chcesz mieć wygodną poduszkę, poszukaj takiej, która ma stosowną miękkość i jędrność. Twarde poduszki mogą być bardzo wygodne dla osób chcących zadbać o kręgosłup, natomiast komfort miękkich poduszek w nocy docenią miłośnicy elastyczności.

Dobra poduszka jest ważna dla dorosłych oraz dzieci. Może pomóc lepiej spać, a także zmniejszyć ryzyko rozwoju alergii i zniwelować inne problemy z oddychaniem, takie cechy mają zwłaszcza poduszki antyalergiczne. Materiał użyty na poduszkę powinien być przewiewny i miękki, aby zapewnić komfort podczas snu. Dobra poduszka powinna być również lekka, co jest ważne przy zachowaniu wygodnej pozycji do spania. Poduszka nie może też zbytnio się nagrzewać w nocy ani zwijać. Poduszka musi być również wystarczająco miękka, aby nie czuć się niekomfortowo podczas snu na plecach, ale na tyle twarda, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla ciała.

Dlatego wybierając poduszkę, która zapewni komfort, szukaj takie, która zadba o Twoją wygodę i postawę. Właśnie takie poduszki syntetyczne wiodą prym w naszej ofercie. Dobra poduszka ze sklepu Robi to trafny wybór, ponieważ nie spowoduje bólów pleców, karku czy ramion oraz zmniejszy dolegliwości związane z kręgosłupem.

Poduszka puch syntetyczny

Polecamy poduszki ergonomiczne, które łagodzą dolegliwości bólowe pleców. Ból pleców to jeden z najczęstszych problemów, dotyka milionów ludzi. Osoby, które cierpią na ból pleców, powinny poznać ofertę ergonomicznych poduszek z naszego sklepu.

Jaka grubość poduszki ergonomicznej? Posiadanie grubszej, twardszej poduszki może pomóc w radzeniu sobie z bólem pleców. Jeśli twoja poduszka jest zbyt cienka, może nie być w stanie zapewnić wsparcia kręgosłupa i złagodzić ból pleców. Może również powodować większy nacisk na kręgosłup. To twardsza poduszka może wesprzeć kręgosłup i złagodzić ból pleców.

W ofercie mamy też poduszki z syntetycznego puchu, czyli miększe odpowiedniki. Jeśli nie borykasz się z problemami z kręgosłupem, właśnie te poduszki syntetyczne mogą spełnić Twoje oczekiwania.

Poduszki syntetyczne sklep

Poduszki syntetyczne często mają dużo sprężystości i są polecane zwłaszcza osobom, które są uczulone na naturalne materiały, takie jak bawełna. Poduszki syntetyczne to produkt dla osób z problemami układu oddechowego i przewlekłych dolegliwości, a także dla alergików. Poduszki syntetyczne zapewniają ten sam komfort, ale są lżejsze ze względu na brak włókien naturalnych. Wybierając je, wybierasz miękkość i jakość.

Tanie, ładne syntetyczne poduszki są nie tylko lżejsze od naturalnych poduszek, ale także dla wielu klientów wygodniejsze do spania. Poduszki syntetyczne eliminują cząsteczki kurzu i alergeny, dzięki czemu są bezpieczne dla osób uczulonych na kurz, roztocza i inne alergeny. W naszym sklepie prym wiodą poduszki syntetyczne, możesz wybrać rozmiar poduszki uniwersalny lub konkretny na przykład50x60cm.

Poduszki syntetyczne producent

Poduszki syntetyczne są bardzo miękkie i wykonane w 100% z najwyższej jakości włókna. Wierzymy, że poduszki syntetyczne będą używane przez wiele osób, ponieważ mają znacznie lżejszą teksturę niż poduszki naturalne. Poduszki syntetyczne nie tylko pomogą Ci lepiej spać, ale także poprawią Twoją postawę podczas snu. Nasze produkty są hipoalergiczne i wykonane tylko z wysokogatunkowych z materiałów syntetycznych. Tego typu poduszki pomagają zmniejszyć objawy alergii i astmy.

Poduszki syntetyczne cena

Wybór poduszki syntetycznej przynosi wiele korzyści, zwłaszcza poduszki poliestrowej. Zgodnie z deklaracjami producentów, poliester nadaje się do sypialni dorosłych i dzieci. Jest elastyczny i łatwy w czyszczeniu. Poduszka syntetyczna z poliestru jest oddychająca, dobrze przepuszcza powietrze, eliminując alergeny. Wybór poduszki syntetycznej pozwala cieszyć się spokojnym, relaksującym snem.

Nasz szeroki asortyment poduszek syntetycznych pozwala wybrać konkretny produkt zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Poduszki antyalergiczne, poduszki silikonowe, poduszki poliestrowe… Już teraz poznaj cały asortyment sklepu Robi z poduszkami syntetycznymi!