• Poduszki syntetyczne

  • Parametry

Syntetyczne wcale nie musi oznaczać, że gorsze. Bo naturalne nie musi też być lepsze. Syntetyczne włókna i mikrowłókna z powietrznymi kanalikami w środku zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość, dobre dopasowanie do głowy i karku. Zaletami poduszek syntetycznych jest też możliwość częstego prania i to, że nadają się dla alergików, bo nie uczulają. W naszym sklepie można znaleźć je w rozmiarach 40x40 cm, 50x60 cm, 70x80 cm. Zapraszamy do kupowania poduszek, które wyprodukowały firmy PIÓREX, INTER-WIDEX, AMZ, WENDRE i ROBI.

Poduszki syntetyczne dla wszystkich

Dobrej jakości poduszki posiadają sprężysty wsad syntetyczny, który zapewnia użytkownikowi wygodne podparcie głowy podczas spania, jednocześnie dbając o dobrą kondycję jego kręgosłupa. Te same włókna zapewniają gromadzenie się w poduszce ciepła, a jednocześnie umożliwiają przepływ powietrza, co stanowi bardzo ważny aspekt zdrowotny. Ponadto dobrej jakości poduszki syntetyczne są najzwyczajniej w świecie miękkie, co jeszcze bardziej sprzyja komfortowi snu.

Dla kogo takie poduszki są szczególnie polecane?

Poduszki syntetyczne będą doskonałym wyborem właściwie dla każdego, kto ceni sobie duży komfort snu. Istnieje jednak grupa osób, dla których ten produkt jest szczególnie zalecany - są to alergicy. Gęste sploty w poduszkach sprawiają, że poduszki syntetyczne nie chłoną kurzu oraz wszelkiego rodzaju roztoczy i są bezpieczne dla osób uczulonych. Tego typu poduszki są wyjątkowo puszyste i bardzo delikatne.

Dlaczego warto kupić poduszkę syntetyczną w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości syntetyczne poduszki,  które dzięki zastosowaniu poliestrowego wypełnienia będą miękkie, puszyste i trwałe. Warto wykorzystać możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas poduszki zostały uszyte z myślą o wszystkich osobach zmagających się z przewlekłym problemem pojawiających się uczuleń oraz podrażnień. Wybierzmy poduszkę syntetyczną dla siebie i cieszmy się zupełnie nowym życiem bez alergii.