• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry dla wymagających

Osoby wymagające, to osoby, którym trudno jest dogodzić. A to dlatego, że mają swoje oczekiwania i są dość wybredne. Nie łatwo więc dobrać im kołdrę, bo ta musi być doskonała i z pewnością najlepsza. Co możemy takim osobom zaproponować? Z pewnością kołdry z puchu gęsiego i kołdry z bawełny organicznej, bo te zawsze są na topie. Kołdry antyalergiczne dostępne są w rozmiarach 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm i 220x200 cm. Należy pamiętać, że tolerancja rozmiaru wynosi tu 5 cm, co oznacza, że np. kołdra 140 cm może mieć 135 cm. Szczegóły w opisach kołder. Zapraszamy do kupowania naszych kołder.

Kołdry dobre dla wymagających

Kołdra z bawełny organicznej, to kołdra szlachetna. Jej wypełnienie jest syntetyczne, a więc doskonałe dla alergików. Bardzo lekka, puszysta i trwała włóknina klasy Royal wykonana z nowoczesnych włókien syntetycznych, charakteryzuje się sprężystością i trwałością. To znaczy, że kołdra będzie służyła bardzo długo. Taki poliester nie rozwarstwia się, nie przeciera. Alergicy, to kołdra dla Was! Pokryto ją bawełną organicznąz wykończeniem Dryfix. To innowacyjna technologia specjalnego ułożenia włókien bawełnianych zapewniających nawet do 10 razy szybsze wchłanianie wilgoci i jednocześnie szybsze schnięcie tkaniny. Bawełna organiczna uprawiana jest bez środków chemicznych, w kontrolowanych warunkach. Taka kołdra nie jest tania, ale za to mamy pewność, że śpimy w ekologicznych warunkach. Są też kołdry, które w swoim pokryciu mają w bawełnie wyciąg z olejku jojoba, który bardzo ją zmiękcza.

Dlaczego warto kupić kołdrę antyalergiczną w Robi24.pl?

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe kołdry firm INTER-WIDEX, POLDAUN, WENDRE, PARADIES, SENSO-REX i ROBI. Wszystkie są starannie wykonane, wypełnione włóknem naturalnym lub syntetycznym. Wykorzystaj możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas kołdry zostały uszyte również z myślą o osobach,  które mają duże wymagania.  Kołdry gwarantują maksymalny poziom higieny, ponieważ do ich produkcji użyto przewiewnych materiałów, które utrudniają rozwój mikroorganizmów, takich jak roztocza. Łatwo też utrzymać je w czystości, a sen pod taką kołdrą jest bezpieczny, komfortowy i wpływa na dobre samopoczucie każdego dnia. Nie wahaj się! Już dziś wybierz kołdrę  dla siebie i ciesz się zupełnie nowym życiem. Sprawdź nasze pozostałe produkty, takie jak np. kołdra antyalergiczna zimowa.