• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry na lato rozmiar 200x200 cm

 

Potrzebna Ci lekka kołdra letnia 200x200, która skutecznie odprowadzi wilgoć nawet w najbardziej upalne noce? Jesteś we właściwym miejscu – nasze cienkie kołdry letnie powstają z najlepszych materiałów, w tym bawełny, czyli naturalnej tkaniny cenionej za przewiewność i ekologiczność. Wybierz letnią kołdrę z naszego sklepu internetowego!

Kołdra letnia 200x200 cm

W naszej ofercie prym wiodą kołdry letnie 200x200 wykonane z bawełny i jedwabiu. Zwłaszcza jedwab jest to piękna i luksusowa tkanina, którą można wykorzystać do zasłon i innych celów dekoracyjnych. Nic zatem dziwnego, że powstały kołdry jedwabne, aksamitne w dotyku, prestiżowe, a przede wszystkim trwałe.  

Kołdra jedwabna jest zwykle wykonana z jedwabiu z domieszką bawełny, a czasami włókien syntetycznych. Kołdra jedwabna występuje w wielu różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu możesz wybierać spośród kilku opcji decydując o swoich potrzebach. W naszej ofercie znajdziesz wiele odmian kołder jedwabnych o wysokiej izolacyjności termicznej i doskonałych właściwościach użytkowych, przeznaczonych na lato. Niektóre są pokryte satynową tkaniną bawełnianą, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem do ochłodzenia się latem.

Dużą popularnością w naszym sklepie cieszy się jedwabna kołdra wypełniona naturalnym jedwabiem wzbogaconym ekologicznym i biodegradowalnym włóknem polilaktydowym. Jest to materiał wykonany ze skrobi kukurydzianej, która występuje w kołdrach jako włóknina zwiększająca puszystość.

Kołdry letnie z jedwabiu zdobi etykieta Easy Care, która informuje nas, że poszewkę na kołdrę można prać w pralce. Włókno poliaktydowe poprawia również żywotność kołdry, dzięki czemu można jej używać dłużej. Kołdra z jedwabnym wypełnieniem ma właściwości antyalergiczne i pomaga zapobiegać reakcjom alergicznym. Mieszanka jedwabiu jest miękka, gładka i oddychająca.

Kołdra letnia 200x200 cm bawełna

Bawełna to bardzo popularna tkanina, a to za sprawą swojej naturalności. Bawełna jest wytwarzana z nasion i włókien roślinnych. Po zebraniu są one suszone, a następnie przetwarzane na tkaniny bawełniane. Włókno bawełniane może być używane w wielu różnych produktach, w tym w odzieży, materacach, ręcznikach i pościeli. Ma również szereg ważnych zastosowań, takich jak wytwarzanie lin, papieru i innych produktów wymagających wytrzymałości i trwałości. Nic zatem dziwnego, że powstały kołdry bawełniane, czyli naturalne, lekkie, przewiewne, odporne na blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne i szybko zdobyły popularność.

Bawełna ze względu na wysoką chłonność i odporność na wilgoć poprawia właściwości kołder. Skutecznie odprowadzają one wilgoć i zapewniają przyjemne uczucie suchości nawet w upalne noce. Nawet delikatne tkaniny bawełniane mogą być prane w pralce. Poza tym kołdry bawełniane są dobre dla osób uczulonych na wełnę, ponieważ tkaniny bawełniane rzadziej uczulają.

W naszej ofercie prym wiodą kołdry letnie bawełniane od renomowanych producentów, w tym polskich marek, czyli z bezpiecznego źródła. Kołdra letnia 200x200 z bawełny sprawdzi się w przypadku dorosłych, ale i dzieci.

Kołdra bambusowa letnia 200x200 cm

Miękka, lekka i wytrzymała kołdra letnia bambusowa dla dorosłych i dzieci? Znajdziesz ją w naszej ofercie! W sklepie Robi prym wiodą też kołdry bambusowe połączone z dodatkami, takimi jak bawełna, len i jedwab, co jeszcze bardziej wzmacnia ich strukturę.

Kołdra bambusowa może być używana w domu lub hotelu, doskonale nadaje się do sypialni dla dorosłych i dzieci. Pościel bambusowa ma długą żywotność, można ją prać i suszyć bez szkody dla jakości materiału. Kołdra bambusowa prezentuje się elegancko, a jej przyjemny materiał skutecznie odprowadza nadmiar wilgoci latem.

Kołdry bawełniane to świetny sposób na stworzenie komfortu w przestrzeni w sypialni i zadbanie o to, by Twoje łóżko stało się jeszcze wygodniejsze. Bambus jest nie tylko zrównoważonym materiałem, ale także ekologicznym i wolnym od zanieczyszczeń. Wykorzystaj to, co najlepsze, dzięki naturalnej kołdrze, która jest wygodna, chłodna i oddychająca.

Nasze kołdry bambusowe są hipoalergiczne, oddychające, lekkie i łatwe w pielęgnacji. Pomagają zachować upragniony chłód w miesiącach letnich. Nie zawierają zbędnej chemii, co oznacza, że są wolne od chemikaliów, pestycydów i innych alergenów.

Kołdra puchowa letnia 200x200 cm

Najpopularniejszym rodzajem kołder są kołdry puchowe. Często mają domieszkę poliestru i są zaprojektowane tak, aby były bardzo lekkie. Są łatwe w przechowywaniu, praniu i składaniu. Kołdry puchowe stały się w ostatnich latach niezwykle popularne, ponieważ występują w różnych kolorach i wzorach. Kołdry puchowe są zwykle bardzo lekkie i stosunkowo niedrogie.

Cienkie kołdry letnie z naszej oferty pochodzą od renomowanych producentów z Polski. Dużą popularnością cieszy się też kołdra antyalergiczna, która chroni przed alergenami i ich osadzaniem się w materiale. Już dzisiaj poznaj naszą ofertę kołder letnich z bawełny, jedwabiu, bambusa, tkanin syntetycznych lub przeciwalergicznych, a nawet prym wiedzie u nas kołdra puchowa. Wybierz kołdrę letnią z naszej oferty!