• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry z pierza

Całoroczna kołdra wypełniona pierzem gęsim z firmy AMZ. Nadzwyczaj lekka i miękka, doskonała dla skóry w różnych temperaturach - i zimą i latem. Posiada właściwości higroskopijne, co oznacza, że odprowadza pot i wilgoć, przepuszczając powietrze. Pokryta bawełną, dostępna w rozmiarze 135x200 cm i kolorze kremowym i różowym.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
205.00
Naturalna i ekologiczna kołdra z wypełnieniem z gęsiego pierza firmy AMZ. Kołdra jest ciepła i miękka, odprowadza pot i wilgoć, przepuszcza powietrze. To kołdra przydatna przez cały rok - zimą grzeje, a latem chłodzi. Dostępna w rozmiarze 155x200 cm i dwóch kolorach - różowym i kremowym.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
205.00
Całoroczna kołdra z firmy AMZ, wypełniona pierzem gęsim, zadowoli każdego zwolennika produktów naturalnych. Posiada właściwości higroskopijne, co oznacza, że odprowadza pot i wilgoć, przepuszczając powietrze. Pokryta bawełną, dostępna w rozmiarze 220x200 cm i kolorze kremowym i różowym. Posiada atest PZH.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
334.00
Kołdra z pierzem gęsim firmy AMZ, bardzo ciepła i miękka. To kołdra całoroczna, którą można używać bez względu na temperaturę powietrza. Z tego względu, to kołdra praktyczna, bo może być tą jedyną. Pokryta bawełnianym inletem (mocna bawełna impregnowana), zdrowym i naturalnym. Dostępna w rozmiarze 180x220 cm i kolorach różowym i kremowym.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
279.50

Pierze podobnie jak puch, jest ponadczasowe. Nie na darmo nasze babcie spały pod kołdrami z puchu i pierza, i miały się dobrze. Takie kołdry są przydatne przez cały rok, można pod nimi spać i zimą i latem. Spełnią wszystkie oczekiwania, bo to wysokogatunkowe wyroby, które posłużą latami. Kołdry z pierza są warte uwagi, choć nie zapewnią takiego komfortu, jaki zapewniają okrycia z puchu. Pościele tego typu są cięższe, zapewniają słabszą izolację cieplną i mniejszą miękkość niż kołdry puchowe - są jednak od nich tańsze. W naszym sklepie są dostępne w rozmiarze 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm i 220x200 cm. Należy pamiętać, że tolerancja rozmiaru wynosi tu 5 cm, co oznacza, że np. kołdra 140 cm może mieć 135 cm. Szczegóły w opisach kołder.

Pierze grzeje, pierze chłodzi

Pierze to nic innego jak pióra ptasie. Popularne od wieków, stosowane od zawsze. Wyróżniamy pierze kacze i gęsie, choć to drugie jest zdecydowanie popularniejsze do stosowania w wypełnieniach kołder i poduszek. Osobom, które wahają się pomiędzy kołdrą z puchu lub z kołdrą pierza podpowiadamy - kołdry z pierza są mniej sprężyste i cięższe, choć równie dobrze ogrzeją i odprowadzą wilgoć ze skóry.

Co charakteryzuje kołdry z pierza?

Kołdry z pierza są lekkie, miękkie i ciepłe. Dobrej jakości kołdra z pierza nie będzie znacząco odbiegać od kołdry z puchu, a na pewno będzie od niej tańsza. Nie warto jednak być zbyt oszczędnym, bo podejrzanie niska cena za kołdrę z pierza, może oznaczać gorszą jej jakość. Ze względu na swoje właściwości i strukturę, pierze pozostaje sprężyste przez wiele lat. To z kolei sprawia, że kołdra wypełniona pierzem w fantastyczny sposób nas ogrzewa, a zarazem umożliwia przepływ powietrza – śpi się pod nią znakomicie.

Kołdra na cały rok

Kołdra z pierzem gęsim, powinna być kołdrą zimową. Bo przecież pierze jest bardzo ciepłe i znakomicie nas ogrzeje. Jednak to tylko pół prawdy. Taka kołdra również chłodzi, dzięki właściwościom higroskopijnym. Możemy więc z powodzeniem używać jej przez cały rok. Kołdra z pierza będzie również znakomitym prezentem. Docenią ją zwłaszcza osoby, które są eko i cenią trendy. To kołdra antyalergiczna, jednak powinny jej unikać osoby uczulone na pierze.

Dlaczego warto kupić kołdrę z pierza w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe kołdry z pierza firmy AMZ. Wszystkie są starannie wykonane, wypełnione wyselekcjonowanym pierzem gęsim, dzięki czemu kołdra będzie bardzo miękka, puszysta i trwała. Wykorzystaj możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas kołdry z pierza gęsiego zostały uszyte z myślą o osobach, które cenią produkty naturalne i są eko. Kołdry z pierza gwarantują  odprowadzanie potu i wilgoci, jednocześnie przepuszczając powietrze. Do ich produkcji użyto przewiewnych materiałów, które utrudniają rozwój mikroorganizmów, takich jak roztocza. Sen pod taką kołdrą jest bezpieczny, komfortowy i wpływa na dobre samopoczucie każdego dnia. Nie wahaj się! Już dziś wybierz kołdrę z pierza dla siebie i bliskich i ciesz się zupełnie nowym życiem.