• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry z pierza

 

Kołdra z pierza

Sen to bardzo ważny aspekt życia każdego człowieka. Przyjmuje się, że na śnie spędzamy aż 20 lat. Jest to bardzo długi czas, dlatego powinniśmy zadbać o komfort naszego snu. Ponadto, przemawiają za tym też inne aspekty. Sen sprawia, że organizm człowieka się regeneruje, zapewnia możliwość prawidłowego funkcjonowania organizmu, dlatego powinien być jak najbardziej efektywny, wspomagany przez inne czynniki, takie jak dobrze dobrany materac, piżama wykonana z przewiewnego materiału oraz wysokiej jakości kołdra.

Wykonane z pierza kołdry to przykład produktu, który w wielu przypadkach odpowiada preferencjom użytkowników. Porównywane są często do kołder z puchu, jednak kołdry z pierza mają tę przewagę, iż mogą funkcjonować jako kołdry antyalergiczne. Powodem tego jest fakt, że są bardziej naturalne, ponieważ surowcem zazwyczaj jest pierze kacze lub gęsie. Często też kołdry te wykonywane są z dodatkiem puchu gęsiego. 

Kołdra z pierza gęsiego

Kołdra z wypełnieniem z pierza to naturalne rozwiązanie. Znajdziemy w niej wypełnienie w postaci pierza ptasiego – gęsiego i kaczego. Kołdry z pierza gęsiego wybierane są bardzo często przez użytkowników z całego świata. Zaletą tych produktów jest gwarancja komfortu spania. Kołdry z pierza zazwyczaj są nieco cięższe niż kołdry puchowe, jednak nie odkształcają się, pozostają sprężyste przez wiele lat od momentu kupna, a dodatkowo pozwalają na prawidłową cyrkulację powietrza. Kołdry wypełnione pierzem gęsim doskonale nas ogrzewają, ale nie przegrzewają. Każda taka kołdra pozwala skórze oddychać, dzięki temu śpi się pod nią znakomicie, niezależnie od tego, czy jesteśmy zwolennikami cieplejszego okrycia, czy nieco chłodniejszego.

Kołdry z pierza gęsiego są dobre na każdą porę, na lato, jak i na zimę. Doskonale dopasowują się do kształtu ciała. Są wyjątkowo trwałe, mogą nam służyć kilka lub kilkanaście la, ponieważ zachowują swój pierwotny kształt. W tym przypadku można liczyć na kołdry całoroczne, które nie wymagają kupowania osobnych produktów na daną porę roku. Jednak nie oznacza to, że osoby, które lubią zmieniać okrycie, nie mogą tego dokonać. Wręcz przeciwnie – w naszym sklepie robi24.pl znajdziesz takie produkty, jak kołdra z pierza całoroczna, kołdra z pierza zimowa oraz kołdra z pierza letnia.

Kołdry z pierza gęsiego producent

W naszym sklepie internetowym robi24.pl oferujemy fantastyczne kołdry z pierza polskie. Wykonywane są z surowców najwyższej jakości, ze starannością przewyższającą wszystkie inne okrycia do spania. Kołdry z pierza producent AMZ to okrycia wypełnione po brzegi doskonałym, starannie wyselekcjonowanym pierzem gęsim najwyższej jakości, które sprawia, że kołdra jest niezwykle puszysta, maksymalnie miękka i ponadprzeciętnie trwała. Zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i odprowadza wilgoć. Kołdry z naszego asortymentu dodatkowo są naturalne i ekologiczne. Podczas ich produkcji dbamy o środowisko, a także o klientów, którzy później zdecydują się na zakup właśnie naszych produktów.

Kołdra z pierza dla dziecka

Kołdra z pierza dla dziecka jest polecana jako jeden z naturalnych typów okrycia. Wypełnienie w postaci pierze zazwyczaj jest połączeniem ptasich piór oraz puchu, dlatego z pewnością taki produkt zapewni Twojemu dziecku doskonały komfort termiczny podczas snu. Otuli niczym cieplutkie ramiona rodziców. Puszyste kołdry z pierza dla dzieci są dodatkowo nieco tańsze od tych, które wypełnione są wyłącznie puchem, a przy okazji nieco cięższe. Zanim zdecydujemy się na zakup kołdry z pierza, warto zastanowić się, czy nasze dziecko da radę samodzielnie tę kołdrę podnieść i czy nie będzie stanowić dla niego żadnego zagrożenia. W takiej sytuacji może sprawdzić się kołdra z pierza na lato, która z pewnością będzie nieco lżejsza, ponieważ znajdzie się w niej mniej pierza, niż w kołdrze dedykowanej na porę zimową. Nie są to też zbyt dobre kołdry dla alergików.

Kołdra z pierza dla niemowląt

Kołdra z pierza gęsiego dedykowana dla niemowląt powinna być wykonana bardzo starannie, dzięki czemu zapewni malutkim dzieciom nie tylko ciepło w nocy, ale także maksimum bezpieczeństwa. Pierze jest dość ciężkie, dlatego kołdry z tym naturalnym wypełnieniem z naszego sklepu, dedykowane niemowlętom, produkowane są w zgodzie z nieco innymi standardami.

Kołdra z naturalnego pierza

Jeśli nie wiesz, jaką kołdrę zafundować sobie czy swoim najbliższym w ramach prezentu, koniecznie sprawdź nasze kołdry z naturalnego pierza. W robi24.pl oferujemy fantastyczne produkty, które charakteryzują się wysoką jakością komponentów, najwyższą jakością wykonania oraz ogromną starannością, którą widać już na pierwszy rzut oka. Nasze kołdry z pierza dartego to wysokogatunkowe wyroby, które pozwalają na doskonałe utrzymanie ciepła, a także dobre odprowadzanie wilgoci podczas snu, co jest ogromnie ważnym parametrem. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno mniejsze, jak i większe wymiarowo kołdry. Nie brakuje u nas kołder o wymiarach 135x200 cm, 155x200 cm, 180x200 cm czy 220x200 cm. Tolerancja każdego wymiary to +/- 5 cm. Co ciekawe, nasze kołdry można zakupić w kolorach kremowym, jak i różowym.

Naturalne kołdry to strzał w dziesiątkę, jeśli decyduje się na nie osoba z alergiami – oddechowymi czy skórnymi. Nie wywołują one żadnych podrażnień układu oddechowego, ani skóry, dlatego można pod nimi spać spokojnie, bez obaw, że coś nagle się zmieni i sytuacja zdrowotna ulegnie pogorszeniu. Nie lęgną się w niej roztocza ani nie rozwijają inne niekorzystne bakterie. W takiej jednak sytuacji istotna jest także sama pościel – również powinna być wykonana z dobrego materiału, maksymalnie naturalnego, takiego jak bawełna.

Kołdra z naturalnego pierza nie pozwoli na przegrzanie organizmu latem, ani na jego wychłodzenie zimą. Kołdry z pierza są przewiewne, a dodatkowo nie brakuje im sprężystości. Kołdra z pierza gęsiego czy kaczego to rewelacyjna opcja dla osób, które cenią sobie najwyższy komfort snu.

Kołdry z pierza cena

Kołdra z pierza – cena tego produktu uzależniona jest od wielkości kołdry, jakości jej wypełnienia, producenta i wielu innych czynników. Kołdry te dzielą się też na zimowe, letnie i całoroczne, dlatego ten aspekt także jest brany pod uwagę. Najczęściej koszt takiej kołdry oscyluje pomiędzy 200 a 500 zł. Nie jest to wcale dużo, zważywszy na fakt, że zdrowy, spokojny, komfortowy sen ma ogromny wpływa na to, jak się czujemy, a także na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, na które zalicza się wiele tysięcy przeróżnych działań.

Jeśli szukasz dobrej jakości kołdry, która spełni wszystkie Twoje wymagania, a przy okazji chcesz mieć gwarancję idealnie dobranych komponentów, sprawdź stronę robi24.pl. W naszym sklepie kołdry to priorytet, dlatego znajdziesz u na jedynie najwyższej jakości produkty dla najbardziej wymagających klientów.