• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki elektryczne

Brak produktów do wyświetlenia

 

Przydatne są w każdym domu. Wspomagają krążenie i działają relaksująco na układ mięśniowy. Pomocne również w zespołach bólowych, zwyrodnieniach, napięciu mięśni i innych wskazaniach. Zapewniają komfortowe ciepło. Poduszka elektryczna może być stosowana w celu poprawienia komfortu termicznego np. podczas odpoczynku na kanapie. Urządzenie przydaje się zwłaszcza w miesiącach zimnych, gdy temperatura znacznie spada. Jednak nie jest to jedyne ich zastosowanie.  Zapraszamy do kupowania poduszek elektrycznych.  

Poduszki elektryczne

Elektryczna poduszka rozgrzewająca może być wykorzystywana w celach terapeutycznych. Terapia ciepłem rozluźnia nadmiernie napięte mięśnie, łagodzi dolegliwości bólowe oraz poprawia krążenie krwi. Można ją stosować na różne części ciała, jednak w domowych warunkach pacjenci najczęściej przykładają poduszkę elektryczną na kark i plecy. Każda poduszka, która znajduje się w tej kategorii, jest bardzo dokładnie opisana, posiada też liczne, dołączone zdjęcia.

Dla kogo poduszki są przeznaczone?

Poduszka elektryczna może być wykorzystywana jako wsparcie w terapii:

- urazów i przeciążenia mięśni, 

- ostrego i przewlekłego bólu mięśni i stawów, 

- bólu zwyrodnieniowego,

- bólu reumatycznego,

- nerwobólów,

- rwy kulszowej.

Z czego wykonane są poduszki elektryczne?

Poduszka elektryczna od zwykłej poduszki różni się tym, że ma wbudowany system zasilania oraz sieć cienkich przewodów. Po podłączeniu do źródła prądu zaczyna ona generować ciepło. Dzięki temu możliwe jest miejscowe ogrzanie wybranej części ciała – najczęściej pleców, karku, ale także kolan, łokci i nadgarstków. Można spotkać również poduszki elektryczne z masażem. W takim przypadku poza nagrzewającymi się przewodami urządzenie ma wbudowane wkładki wibracyjne, które po uruchomieniu delikatnie masują okolicę ciała, z którą się stykają.

Dlaczego warto kupić poduszkę elektryczną w Robi24.pl?

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości poduszki elektryczne. Wiele osób używa poduszki elektrycznej w celach relaksacyjnych. Ciepło rozluźnia mięśnie, dzięki czemu można poczuć się odprężonym. Korzystanie z urządzenia rozgrzewającego działa podobnie, jak relaksacyjna kąpiel. Poduszka elektryczna jest polecana osobom, które są zestresowane i przemęczone. Warto wykorzystać możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas poduszki zostały uszyte z myślą o komforcie ich użytkownika i najlepszym sposobie odpoczynku. Wybierzmy poduszkę elektryczną i sprawmy sobie prezent, który pozwoli najlepiej wypocząć.