• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki elektryczne

Brak produktów do wyświetlenia

Poduszka elektryczna z masażem

W ostatnim czasie na rynku coraz większą popularność zdobywają poduszki elektryczne. Koce elektryczne, maty rozgrzewające oraz elektryczne buty to produkty bardzo podobne, działające na identycznych zasadach. Świetnie sprawdzają się głównie w przypadku seniorów w chłodne dni, ale i u młodszych osób znajdą zastosowanie. Badania dowodzą bowiem, że terapia ciepłem przynosi ulgę w przypadku wielu dolegliwości. Nic więc dziwnego, że poduszka elektryczna jest obecnie tak szałowym produktem, który znajdziesz także w naszym sklepie internetowym robi24.pl.

Terapia z wykorzystaniem ciepła przynosi ulgę, gwarantuje rozluźnienie mięśni, lepsze krążenie krwi, rozszerzenie naczyń krwionośnych i wiele innych fantastycznych efektów. Jak widać, taka terapia jest skuteczna, a zamówienie poduszki elektrycznej, która rozgrzewa, może należeć do jednego z najprostszych zabiegów leczenia ciepłem. Najlepsze jest to, że mając taką poduszkę pod ręką, można zabieg ten wykonywać samodzielnie, bez jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz czy też udawania się do fizjoterapeuty czy do szpitala.

Łączenie masażu z ciepłem to fantastyczna opcja, jeśli cierpimy na różnorodne schorzenia, takie jak bóle mięśni, bóle kręgosłupa, bóle pleców, karku i innych części ciała. Elektryczne poduszki trzeba jednak bardzo dokładnie obejrzeć, zanim zdecydujemy się na tę konkretną. Różne produkty mają różny pobór mocy. Ważne jest tutaj również bezpieczeństwo użytkowania oraz fakt, czy produkt objęty został gwarancją producenta.

Poduszka elektryczna na kręgosłup

Poduszka elektryczna na baterie to produkt, który z pewnością będzie nieco tańszy, ponieważ wymaga regularnej wymiany baterii. Poduszka elektryczna bezprzewodowa to coś, co musi obecnie istnieć, głównie przez wzgląd na to, że nie wszędzie możemy rozłożyć kabel i cieszyć się masażem przy pomocy elektrycznej poduszki. Poduszka tego rodzaju fantastycznie zadziała, kiedy kręgosłup wciąż daje o sobie znać, niezależnie od tego, ile śpimy i jak efektywny jest nasz sen. Czasem nie jesteśmy w stanie umówić się na masaż czy jakiś specjalistyczny zabieg, nie tolerujemy tabletek przeciwbólowych, a ból może wynikać z napięcia czy przeciążenia. W takiej właśnie sytuacji elektryczna poduszka sprawdzi się jak ulał. Działa ona znacznie lepiej aniżeli termofory, które wciąż trzeba odnawiać. Niektóre z nich maja nawet ściągane materiały zewnętrzne, które można śmiało ściągać. Istnieje również możliwość prania, by materiał zawsze był świeży.

Ból pleców dotyka obecnie dużej liczby ludzi, dlatego taka elektryczna poduszka może okazać się strzałem w dziesiątkę. Warto podarować ją jako prezent na urodziny czy pod choinkę. Istotne jest również, by chronić poduszkę przed przegrzaniem. Decydując się na taki sprzęt, należy sprawdzić, czy posiada auto wyłączanie.

Poduszka elektryczna na kark i plecy

Ciepło wpływa pozytywnie na ból stawów, na plecy, a przy okazji można to robić wygodnie, siedząc przed telewizorem. Mięśni również na tym skorzystają, zwłaszcza jeśli bardzo dużo czasu spędzamy na pracy siedzącej. Poduszki tego rodzaju fantastycznie łagodzą dolegliwości bólowe, które można zaobserwować w szyi, na brzuchu, na kręgosłupie czy po prostu w mięśniach każdej części naszego ciała. Rozmiar poduszki jest ważny, zależy głównie od tego, jaką część ciała będziemy grzać najczęściej. Terapię ciepłem możesz zaprosić do swojego domu, czego doskonałym przykładem jest szeroko dostępna poduszka elektryczna, od którego zakupu dzieli Cię naprawdę niewiele. Wystarczy wejść na stronę naszego sklepu robi24.pl, zapoznać się z ofertą, porównać parametry oraz ceny i wybrać tę poduszkę, która spełnia wszystkie Twoje wymagania.

Poduszka elektryczna rozgrzewająca

Poduszka rozgrzewająca to świetny sposób na samodzielne leczenie własnego ciała, głównie jeśli chodzi o pozbycie się dolegliwości bólowych. W naszym sklepie robi24.pl znajdziesz doskonałej jakości poduszki elektryczne. Popularnością cieszy się poduszka elektryczna lędźwiowa, której zadaniem jest pozbycie się bólu z pleców, z kręgosłupa. Mogą być one spowodowane dźwiganiem dużych ciężarów podczas pracy fizycznej, długim siedzeniem przed komputerem podczas pracy biurowej czy noszeniem dziecka, które już trochę waży. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem fizycznym, biurowym, mamą, tatą czy starszym człowiekiem, którego boleć może praktycznie wszystko, poduszka elektryczna to urządzenie idealne dla Ciebie!

Na rynku znajdziesz także poduszkę elektryczną do stóp. Jest to ciekawe urządzenie, które pozwala na schowanie do jego wnętrza nóg i podgrzanie ich. Poduszka elektryczna do nóg rewelacyjnie sprawdzi się tam, gdzie osoby skarżą się na ból stóp po długim chodzeniu, staniu, po całym dniu pracy na nogach.

Poduszka elektryczna polski producent

Ciepło to jeden ze sposobów leczenia organizmu. Oczywiście chodzi o ciepło, a nie permanentne przegrzewanie. Ciepło koi ból mięśniowy, sprawia, że czujemy się nieco lepiej. W towarzystwie ciepła możemy odpoczywać po pracy. Jeśli chcemy znacznie przyspieszyć ten proces odpoczynku i regeneracji, warto zainwestować w poduszkę elektryczną. W naszym sklepie robi24.pl znajdziesz wyjątkowe poduszki, które są głownie produkowane przez polskie marki. Wspieramy całym sercem polskich producentów, dlatego też w naszym asortymencie nie brakuje ich produktów, poduszek elektrycznych.

Poduszka elektryczna może mieć różne rozmiary, a wszystko zależy od tego, do jakiej części ciała ma zostać użyta. Poduszki elektryczne to gadżety, których fenomen dopiero rośnie, tak więc rósł będzie również nasz asortyment. Możemy jednak lojalnie zapewnić, że naszym klientom oferujemy wyłącznie doskonałej jakości sprzęt, który realnie działa. Niezależnie od tego, czy będzie to poduszka przewodowa, bezprzewodowa, na baterie czy z akumulatorem ładowana poprzez kabel USB – zapewniamy, że u nas znajdziesz wyłącznie godne polecenia poduszki elektryczne, rozwiązujące dolegliwości bólowe ciepłem, a dodatkowo dostarczające mega ulgi i dużo przyjemności.

Jeśli chcesz zrobić zakupy do sypialni, z których będziesz zadowolony, koniecznie sprawdź nasz sklep internetowy robi24.pl. Nasz asortyment to głównie godne uwagi poduszki, kołdry, dodatki, a także poduszki elektryczne, które powoli kradną serca naszych i nie tylko naszych klientów!