• Kategorie
  • Szukaj
  • Rodzaje poduszek

Poduszka dla alergika 🤧 firmy ROBI. Pokryta bardzo miękką i wytrzymałą mikrofibrą, wypełniona kuleczkami z silikonu. Musisz często prać poduszkę? To dobrze trafiłeś, bo to poduszka łatwa w praniu! 🧺 Dostępna w rozmiarze 70x80 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
39.90
Poduszka Antystres z firmy ROBI idealna dla ludzi zestresowanych mających problemy z zaśnięciem. 🛌 Materiał pokrywający poduszkę antystresową wykonano z miękkiej i przewiewnej mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. W kontakcie ze skórą użytkownika stymulują one zjawisko jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych. Antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 40x40 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Średnia dostępność
18.50
Poduszka dla osób zestresowanych, mających kłopoty z zaśnięciem. 😞 Z firmy ROBI, pokryta miękką i przewiewną mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych. W kontakcie ze skórą dochodzi do zjawiska jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych i już po stresie! Poduszka jest antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 40x60 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Dostępność Mało
32.50
Poduszka antystresowa z firmy ROBI idealna dla ludzi zestresowanych 😡 mających problemy z zaśnięciem. Materiał pokrywający poduszkę antystresową wykonano z miękkiej i przewiewnej mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. W kontakcie ze skórą użytkownika stymulują one zjawisko jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych. Antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 50x60 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Średnia dostępność
43.50
Poduszka doskonała, gdy dopadnie nas stres. 😞 Z firmy ROBI, przeznaczona dla osób mających problemy z zaśnięciem. Pokryta miękką i przewiewną mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych. W kontakcie ze skórą dochodzi do zjawiska jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych i już po stresie! Poduszka jest antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 50x70 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
49.90
Poduszka z firmy ROBI o działaniu antystresowym. Idealna dla ludzi zestresowanych mających problemy z zaśnięciem. Materiał pokrywający poduszkę antystresową wykonano z miękkiej i przewiewnej mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. 👍 W kontakcie ze skórą użytkownika stymulują one zjawisko jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych. Antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 70x80 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
66.50
Poduszka bawełniana z firmy ROBI zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, zapobiega poceniu się, pochłania wilgoć, wspomaga efektywny wypoczynek. Materiał pochodzenia roślinnego, od tysięcy lat ceniony za swoje naturalne właściwości, dobrze utrzymuje ciepło, a jednocześnie jest przewiewny, przez co pozwala skórze oddychać, cechuje go wysoką higroskopijność, czyli zdolność pochłania wilgoci. 💧 Taka poduszka jest miła w dotyku, zapewnia wysoki komfort użytkowania. Dostępna w rozmiarze 70x80 cm i kilku kolorach. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Duża dostępność
54.90
Poduszka antyalergiczna firmy INTER-WIDEX wypełniona tysiącami miękkich i lekkich kuleczek z włókna, dopasowujących się do kształtu głowy i karku w celu lepszego podparcia. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Miękka i sprężysta, dostępna w rozmiarze 40x40 cm i trzech kolorach.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
32.00
Poduszka antyalergiczna firmy INTER-WIDEX pokryta bawełną z poliestrem, tworzącym udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Wypełniona tysiącami miękkich i lekkich kuleczek z włókna, dopasowujących się do kształtu głowy i karku w celu lepszego podparcia. Idealna dla alergików. Miękka i sprężysta, dostępna w rozmiarze 50x60 cm i trzech kolorach.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
59.00
Poduszka antyalergiczna firmy INTER-WIDEX miękka i sprężysta. Została wypełniona tysiącami miękkich i lekkich kuleczek z włókna, dopasowujących się do kształtu głowy i karku w celu lepszego podparcia. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Dostępna w rozmiarze 70x80 cm i trzech kolorach.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
94.90
Antyalergiczna poduszka firmy INTER-WIDEX wypełniona włóknami z powietrznymi kanalikami w środku, które zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość i dobre dopasowanie do głowy i karku. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Dostępna w rozmiarze 40x40 cm i trzech kolorach.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
19.90
Antyalergiczna poduszka firmy INTER-WIDEX pokryta tkaniną wykonaną z połączenia bawełny z poliestrem. Włókna i mikrowłókna, którymi jest wypełniona, z powietrznymi kanalikami w środku zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość, dobre dopasowanie do głowy i karku. Poduszja jest idealna dla alergików. Dostępna w rozmiarze 50x60 cm i trzech kolorach.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
29.90

Rodzaje poduszek

Wybór odpowiedniej poduszki często jest niedoceniany. Wielu osób uważa, że poduszka to po prostu coś, co podkłada się pod głowę i gotowe. A tymczasem można mieć alergię na wypełnienie naturalne i wtedy nie powinniśmy spać na poduszkach z puchu, wełny lub pierza. Gdy jesteśmy zestresowani, pomoc w zaśnięciu może nam zaoferować poduszka z dodatkiem włókien węglowych. Poduszka z łuską gryki zapewni masaż głowy i karku i pozwoli na relaks. Czy naprawdę jest obojętne, jaką poduszkę wybierzemy?

Jakie poduszki oferuje sklep Robi24.pl?

Poduszki syntetyczne     –     ich wypełnienie jest syntetyczne, to znaczy sztuczne. Jest to zazwyczaj poliester lub poliester pokryty silikonem. Są też poduszki, w których użyto granulat, czyli tzw. sztuczny puch. Są łatwe w utrzymaniu w czystości, bo można często je prać w warunkach domowych. Poduszki syntetyczne są miękkie i sprężyste, doskonałe dla alergików.

Poduszki naturalne     –     wypełnieniem tych poduszek jest puch, pierze, półpuch wełna lub łuska gryki. Są w pełni ekologiczne, lekkie, puszyste, o dużej sprężystości. Wykazują właściwości higroskopijne i dobrą cyrkulację powietrza. Poduszka dostosowuje się do naturalnych krzywizn i zapewnia dobre podparcie dla głowy i dla karku. Zapewnia też delikatny masaż głowy i szyi.

Poduszki antystresowe     –     odpowiednie dla wszystkich osób, które narażone są na stres i mają problemy z zaśnięciem.   Pokryciem poduszki jest mikrofibra - tkanina z włóknami węglowymi, które wspomagają proces oczyszczania organizmu z ładunków elektrostatycznych zgromadzonych w ciągu dnia, dając relaks i spokój. Poduszka z dodatkiem włókien węglowych pozwoli powrócić do równowagi po stresującym dniu.

Poduszki antyalergiczne     –     to poduszki syntetyczne. Tylko takie bowiem gwarantują, że będą one w pełni antyalergiczne i przeznaczone dla osób cierpiących na różnego typu alergie. Poduszka antyalergiczna pomoże pozbyć się dolegliwości i spać spokojnie. W takich poduszkach nie rozwija się kurz i roztocza. Na dodatek  można je często prać.

Poduszki z łuską gryki        –     tego typu poduszki dostosowują się do naturalnych krzywizn ciała i zapewniają dobre podparcie dla głowy i dla karku. Delikatnie masują głowę i szyję, dzięki czemu redukują uczucie stresu i zmęczenia. Łuska gryki nie uczula, dlatego zalecana jest dla osób cierpiących na astmę i alergię. Nie ubija się i nie traci swojej objętości, a ilość łuski można sobie samemu dostosować.

Poduszki z pierza      –     ich wypełnieniem są pióra ptasie połączone z puchem. Takie pierze jest sprężyste i zapewnia odpowiednią amortyzację. Poduszki absorbują wilgoć i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Niestety nie powinno się prać ich w domu, nie są też wskazane dla osób uczulonych na puch i na pierze.

Poduszki z puchu      –     puch gęsi jest miękki i lekki, wykazuje właściwości higroskopijne, a więc pochłania wilgoć. Zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, nie przyciąga kurzu i roztoczy. Osoby uczulone na puch, powinny szukać innej poduszki, bo puch nie będzie dla nich odpowiedni. Poduszka z puchu może nam długo służyć, pod warunkiem, że będziemy dbać o nią, regularnie wietrzyć i czyścić.

  Poduszki rehabilitacyjne i ortopedyczne      –     to poduszki typowo zdrowotne. Utrzymują głowę i szyję w naturalnej i zdrowej dla kręgosłupa pozycji. Mają zadanie korygujące i prozdrowotne. Wśród znajdziemy też poduszki z łuską gryki lub poduszki wełniane.

Poduszki elektryczne     –     to rodzaj poduszek, które mają wbudowany system
zasilania oraz sieć cienkich przewodów. Po podłączeniu do źródła prądu zaczynają one generować ciepło. Dzięki temu możliwe jest miejscowe ogrzanie wybranej części ciała – najczęściej pleców, karku, ale także kolan, łokci i nadgarstków.

Poduszki z haftem     –     każdej poduszce możemy nadać indywidualnego charakteru. Wystarczy tylko dyspozycja dla nas i już poduszka będzie miała haft wedle upodobań klienta. Może być to imię, nazwa firmy, sentencja dla ukochanego. Czyż nie warto mieć taką poduszkę?