• Kategorie
  • Szukaj
  • Rozmiar kołdry dla dziecka

 

 

 

Standardowe rozmiary kołder dla dzieci to 40x60cm, 60x100 cm i 90x120cm. W naszej ofercie znajdziesz rozmiar pościeli przystosowany do każdego szkraba, zarówno dla niemowlaków, jak i dzieci oraz nastolatków. Pościel dziecięca z naszej oferty spełni oczekiwania każdego – kołdra antyalergiczna, kołdra puchowa, kołdra wełniana, kołdra syntetyczna… wybór jest przeogromny. Wybierz odpowiednią pościel dziecięcą dla swojego malucha!

Rozmiary kołdry dla dzieci

W naszym sklepie dużą popularnością cieszy się pościel całoroczna bawełniana. Bawełna to naturalne włókno, które jest szeroko stosowane też w odzieży, co czyni ją jednym z najbardziej wszechstronnych i szeroko stosowanych materiałów. Jest również znana jako tkanina bawełniana, która istnieje od tysięcy lat.

Tkanina bawełniana jest używana od czasów starożytnych i była powszechnie używana przez wiele cywilizacji na całym świecie. Bawełna była dostępna w połączeniu z innymi tkaninami od tysięcy lat i uważa się, że wiele cywilizacji używało bawełny do wyrobu odzieży. W swojej książce „Przemysł bawełniany” autor William E. Campbell pisze: „Bawełna była jednym z głównych produktów w starożytnych tropikach, podstawowym produktem uprawianym przez Majów. Była podstawowym produktem w starożytnym Egipcie, starożytnej Mezopotamii i Indiach i była tak ważny w Starym Świecie, że znajdujemy do niego odniesienia z wielkiej starożytności. W Indiach bawełnę tkano na ubrania, kosze, wachlarze i liny; służył również jako materiał do spania”.  

I tak jest, ponieważ pościel bawełniana to najpopularniejsza tkanina pościelowa. Jej włókno jest bardzo trwałe i odporne na wilgoć, brud i plamy. Zapewnia przewiewność, co zapobiega rozwojowi pleśni i pleśni. Główną zaletą pościeli bawełnianej jest to, że zajmuje mniej miejsca, jest elastyczna, lekka, przewiewna. Dzięki temu nadaje się do każdych pomieszczeń, takich jak pokoje gościnne i sypialnia, nie tylko pokój dziecka.

Pościel bawełniana to naturalna, bezpieczna i skuteczna alternatywa dla materiałów syntetycznych. Ze względu na niski koszt, małe ryzyko uszkodzenia i niską wagę, kołdry bawełniane są również dostępne dla każdego. Są również dostępne w różnych kolorach — co oznacza, że możesz wybrać ten idealny do swojego domu lub mieszkania! Bawełna to naturalnie szybkoschnący materiał. Pościel z bawełny można prać w pralce i będzie gotowa do użycia natychmiast po wysuszeniu.

Rozmiar kołdry dla niemowlaka

Alternatywą dla kołder naturalnych jest poliester. Może być używany na różne sposoby, np. jako tkanina na materace lub poduszki. Poliester znalazł zastosowanie w produkcji kołder. Ten materiał ma następujące zalety: jest elastyczny i łatwy do prania; jest wytrzymały, ale miękki i wygodny; można go wykonać bez dodatku nadmiaru chemii i bez toksycznych materiałów; jest również łatwy w czyszczeniu. W naszym sklepie oferujemy różne rodzaje pościeli z poliestru, które najlepiej odpowiadają potrzebom dzieci.

Jaka kołdra dla niemowlaka, a jaka dla dziecka lub nastolatka? W naszej ofercie znajdziesz różne rozmiary kołder – w tym 40x60, 60x100, 90x120, które dopasujesz do wysokości swojego szkraba.

Rozmiar kołdry dla 4 latka

Dużą popularnością cieszy się też kołdra bambusowa. Pościel bambusowa to popularny materiał do sypialni. Jest to naturalny materiał, który może zapewnić ciału komfort i ciepło. Jak sama nazwa wskazuje, bambus to naturalne tworzywo. Z tego powodu idealnie pasuje do sypialni i zapewnia dodatkowy komfort podczas snu. Wiadomo również, że bambus ma kilka różnych funkcji, w tym jego długą żywotność, wysoką jakość i fakt, że jest popularny wśród osób w różnym wieku, również wśród dzieci.

Jaka kołdra bambusowa dla 4-latka? Standardowy rozmiar kołder to 100 x 135cm albo 90x120cm. Do kołdry musimy dopasować także poduszkę, w tym wieku powinna wystarczyć taka o wymiarach 40x60cm.

Rozmiary kołdry dla dziecka

Czy wiesz, że w naszej ofercie prym wiodą też kołdry dla dzieci antyalergiczne? Aby zdiagnozować alergię, potrzebna jest specyficzna reakcja organizmu na alergen. Może to być żywność, chemikalia lub pleśnie. Niektórzy ludzie mają również reakcję nadwrażliwości. Skutek alergii może obejmować łagodne i nieprzyjemne objawy, takie jak: obrzęk, zaczerwienienie i swędzenie. Alergia może być również niebezpieczna lub szkodliwa. Dla niektórych osób skutki mogą być poważne. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że alergie są nie tylko uciążliwością i bólem, ale także przyczyną wielu niechcianych problemów zdrowotnych, zwłaszcza w rodzinie. Przy pomocy antyalergicznej kołdry możemy wyeliminować objawy alergii z naszego życia. Kołdry antyalergiczne to duże wsparcie dla uczulonych maluchów – właśnie takie pościele znajdziesz w naszym asortymencie! 

Kołdry 100x135

Zaletą używania naszych kołder dla dzieci jest to, że są łatwe w użyciu i bardzo wygodne. Sprawiają również, że sypialnia wygląda atrakcyjniej. Istnieje również wiele korzyści związanych z używaniem kołder z naszego sklepu, takich jak zapewnienie ciepła, komfort i ochrona przed alergenami. Dużą popularnością cieszą się kołdry 100x135cm – występują w wersji bawełnianej, bambusowej, ale i syntetycznej na przykład z poliestru.

Kołdry 90x120

Pościel całoroczna dla dzieci starszych i młodszych w naszej ofercie spełni oczekiwania każdego. Oferujemy kołdry antyalergiczne, bawełniane, poliestrowe, puchowe i bambusowe, więc na pewno wybierzesz pościel dziecięcą, która spełni całkowicie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!

H3: Kołdry 40x60

W ofercie mamy też rozmiary kołder dla najmłodszych, w tym dla niemowlaków. Dlatego na pewno zaopatrzysz swoją pociechę w najlepszą pościel. Pościel dla dziecka ze sklepu Robi nie zbiera kurzu, odprowadza wilgoć, jest miękka, lekka i bezpieczna. Możesz zaufać renomowanym producentom i zapewnić dzieciom wszystko to, co najlepsze!