• Kategorie
  • Szukaj
  • Wendre

Brak produktów do wyświetlenia

Firma Wendre projektuje, produkuje i sprzedaje tekstylia domowe. Do każdego wyprodukowanego produktu podchodzą indywidualnie, umozliwiając m. in. zmiany w rozmiarach, tkaninach, ściegach, niciach i opakowaniach. Do produkcji podchodzą bardzo innowacyjnie, co możemy zauważyć w stawianiu na technologie przyjazne środowisku - produkują minimalne ilości odpadów, gromadzą, sortują zgodnie z ścisłymi wymaganiami. Zainwestowali również w rozwiązania rozwiązania pozwalające zaoszczędzić energię zużywaną do ogrzewania fabryki.

Jakośc ich produktów i usług potwierdzają uznane międzynarodowe certyfikaty:
- ISO 9001 od 2000 roku,
- ÖKO-TEX 100 od 2003 roku,
- ISO 14001 od 2005 roku.

ISO 9001 określa podstawowe wymagania w zakresie międzynarodowych standardów systemów zarządzania jakością. Firma Wendre wdrożyła systemy zarządzania zgodne z tymi wymaganiami,a jednocześnie ciągle dąży do ich poprawy.
ISO 14001 potwierdza wysokie standardy ochrony środowiska w firmie Wendre. Firma Wendre otrzymała estońską nagrodę „Recycler of the Year” w 2011 roku. Ponownie wykorzystują do 95% odpadów produkcyjnych. OEKO-TEX STANDARD 100 potwierdza, że produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów. Gwarantuje to, że wszystkie użyte materiały zostały przetestowane, są bezpieczne dla skóry i nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Wendre posiada certyfikaty Oeko-Tex dla produktów dziecięcych oraz standardowych.