• O nas

ROBI - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa zaprasza do zakupów. Jesteśmy przedsiębiorstwem, którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta, czyli Was Drodzy Państwo. Bazujemy na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów, którzy zawsze są gotowi do pomocy. Podpowiedzą, doradzą, wytłumaczą, ich cierpliwość nie zna granic.

Robi24.pl to sklep, który tworzymy z pasją. Staramy się, abyście Państwo znaleźli w nim produkty, które spełnią Wasze oczekiwania. Oferujemy kołdry, poduszki do każdego łóżka, a także gotowe zestawy pościeli. Naszym priorytetem jest  dokładny opis cech każdego produktu, żebyście mogli mieć możliwość świadomego wyboru.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo kołdry na lato i na zimę, całoroczne i ekskluzywne. Z puchu, wełny, a także syntetyczne, które zadowolą alergików. Większą część z nich produkujemy sami, ze starannością i dbałością o szczegóły.

Oferujemy produkty na każdą kieszeń, u nas Klient ma wybór od tych najtańszych, poprzez droższe i wreszcie produkty ekskluzywne. Jednak wszystkie z nich mają znakomity stosunek jakości do ceny.

Staramy się zapewnić wysoki poziom naszych usług, począwszy od wyboru produktu, poprzez jego zakup, aż do chwili, gdy kurier zapuka do Państwa drzwi i wręczy wyczekiwaną paczkę.

Dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom.

Zapraszamy do współpracy - u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz.