• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry puchowe

Kołdra z polskiego puchu gęsiego Kołdra całoroczna z firmy AMZ została wypełniona puchem gęsim. Pokryta została mocnym, bawełnianym inletem. Została uszyt...
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
405.00
Kołdra z polskiego puchu gęsiego Kołdra w rozmiarze 155x200 cm o budowie tradycyjnej. Została uszyta w technologii tzw. zimnego szwu. która zapewnia lepsz...
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
329.00
Wysokiej jakości kołdra Exclusive Materacowa firmy AMZ. Wypełniona 100% puchem gęsim, który skutecznie otuli w chłodniejsze noce. Kołdra pokryta jest bawełnianym inletem (gęsta i mocna tkanina o skośnym splocie). To wyrób w pełni naturalny, zapewni cyrkulacje powietrza i optymalny poziom wilgotności. Dostępna w kolorze kremowym i rozmiarze 155x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
1150.00
Kołdra całoroczna wypełniona puchem gęsim Wypełniona polskim puchem gęsim kołdra została uszyta w technologii tzw. zimnego szwu. która zapewnia lepszą cyr...
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
580.00

Kołdry z puchu gęsiego słyną ze swojej sprężystości oraz doskonałych właściwości termoizolacyjnych. Uwielbiane na zimę, kojarzone z miłym ciepełkiem. Sądzisz, że kołdra puchowa będzie zbyt ciepła na lato? Nic bardziej mylnego. Nawet w trakcie wysokich temperatur takie kołdry sprawdzą się doskonale. Nie są tanie, to prawda, ale za to jak się pod nimi śpi!  Kołdra puchowa to jedna z tych rzeczy, które potrafią zmienić życie na lepsze. Dostępne w rozmiarach 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 220x200 cm. Należy pamiętać, że tolerancja rozmiaru wynosi tu 5 cm, co oznacza, że np. kołdra 160 cm może mieć 155 cm. Szczegóły w opisach kołder. 

Kołdra z puchu nie tylko na zimę

 Kołdry puchowe pozwalają ciału oddychać i odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Są też niebywale lekkie i sprężyste. To sprawia, że można śmiało wykorzystywać je również podczas cieplejszych miesięcy. Kołdry z puchu na zimę posiadają więcej wypełnienia w stosunku do tych, których można używać latem. Wyróżniają się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a jednocześnie są bezpieczne dla alergików i osób o wrażliwej skórze. Nie powinny ich tylko używać osoby, które uczulone są na puch.

Puch gęsi czy kaczy?

Puchowe kołdry różnią się pod względem wypełnienia. Za synonim luksusu uchodzi kołdra z puchu gęsiego, który jest rzadziej spotykany i trudniejszy do pozyskania od puchu kaczego. Z jednej gęsi można uzyskać do 400 g puchu i pierza rocznie. Puch z  polskich gęsi zalicza się do najdroższych na świecie, z uwagi na swoje właściwości. Kołdra z puchu gęsiego jest bardziej puszysta i sprężysta, bo po usunięciu nacisku, puch gęsi szybciej wraca do swojej pierwotnej objętości. Dzięki niej nie pocimy się w czasie snu nawet latem, a zimą możemy śmiało zaoszczędzić na ogrzewaniu. Lekkie, a jednocześnie bardzo ciepłe kołdry puchowe dostępne są w różnych wielkościach.

Dlaczego warto kupić kołdrę z puchu w Robi24.pl?

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe kołdry puchu firmy AMZ. Wszystkie są starannie wykonane, wypełnione puchem gęsim. Dzięki temu kołdra będzie bardzo miękka, puszysta i trwała. Wykorzystaj możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas kołdry z puchu zostały uszyte z myślą o osobach, które cenią produkty naturalne i są eko. Kołdry z puchu gwarantują odprowadzanie potu i wilgoci, jednocześnie przepuszczając powietrze. Do ich produkcji użyto przewiewnych materiałów, które utrudniają rozwój mikroorganizmów, takich jak roztocza. Sen pod taką kołdrą jest bezpieczny, komfortowy i wpływa na dobre samopoczucie każdego dnia. Nie wahaj się! Już dziś wybierz kołdrę z puchu dla siebie i bliskich i ciesz się zupełnie nowym życiem.