• Kategorie
  • Szukaj
  • Przeznaczenie kołder

Przeznaczenie kołder

Kołdra kołdrze nierówna – nie wystarczy po prostu kupić kołdry i zacząć z niej korzystać. To o wiele bardziej skomplikowane, bo nie każda kołdra będzie odpowiednia. Ułatwimy to. Poniżej przedstawiamy przeznaczenie konkretnych typów kołder, które znajdziesz w naszym sklepie. I teraz będzie już prościej.

Jakie kołdry podzielone ze względu na przeznaczenie znajdziesz w sklepie Robi24.pl?

Mamy do zaoferowania:

Kołdry całoroczne    –     jedno z bardziej komfortowych rozwiązań, ponieważ taka kołdra całoroczna zimą grzeje, a latem chłodzi. To sprawia, że nie musisz wymieniać jej na inny model. Takie kołdry sprawdzą się również w przypadku niewielkich mieszkań, gdy brakuje miejsca na przechowywanie. To kategoria, w której znajdziesz m.in. kołdrę z wełny merynosów.

Kołdry na 4 pory roku    –     idealne rozwiązanie dla osób szukających uniwersalnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziesz m.in. kołdry antyalergiczne i antystresowe z tej kategorii. Ten typ kołder to połączone ze sobą dwie kołdry – jedna gruba, druga lekka, co pozwala na dowolny ich rozpinanie i spinanie razem. Zapewnią komfortowy użytek zarówno w lecie, jak i zimie.

Kołdry na lato    –     nasze kołdry letnie, choć delikatne i cienkie, otulają ciało i chronią je przed ewentualnym wychłodzeniem. W tej kategorii znajdziesz modele antystresowe oraz antyalergiczne do samodzielnego prania w pralce.

Kołdry na zimę    –     to wyjątkowo ciepłe kołdry. Odpowiednia ilość wypełnienia (puch, pierze lub syntetyki) gwarantuje utrzymanie ciepła pod kołdrą. To przekłada się na Twój komfort cieplny.

Kołdry dla dziecka    –     odgrywają istotną rolę związaną z utrzymaniem prawidłowej temperatury ciała dziecka. Powinny utrzymać prawidłową wentylację i odprowadzać wilgoć. Twoje dziecko jest alergikiem? Wybierz kołdry dla dzieci wypełnione puchem syntetycznym. Jeśli wolisz coś bardziej naturalnego, zainwestuj w kołdry dla dzieci z naturalnym puchowym wypełnieniem.

Kołdry dla alergika    –     prezentowane przez nas kołdry dla alergików wypełnione są włóknami poliestrowymi pokrytymi silikonem. Niektóre z nich mają pokrycie z delikatnej mikrofibry z domieszką włókien węglowych.

Kołdry hotelowe    –     nigdy nie wiadomo, czy goście hotelowi nie są alergikami. Dlatego, jeśli szukasz odpowiedniej kołdry, kołdra hotelowa całoroczna wypełniona włóknami poliestrowymi będzie najlepszym rozwiązaniem.

Kołdry na jesień i wiosnę    –     wypełnione włóknem poliestrowym będą stanowiły miękkie i trwałe okrycie. Wszystkie oferowane przez nas modele są antyalergiczne i antystresowe.

Oferujemy również kołdry dla śpiocha, kołdry z kieszonką na ziołakołdry antyalergiczne zimowe oraz kołdry dla wymagających.