• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry na jesień i wiosnę

Kołdra 4 Pory Roku przeznaczona do użytkowania przez cały rok. Z firmy ROBI, efektownie przepikowana i wykończona lamówką. To dwie kołdry, które spięte razem tworza kołdrę zimową, a po rozpięciu mamy dwie kołdry o różnych parametrach cieplnych. Kołdrę pokryto mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych, które skutecznie zwalczają zmęczenie. Wypełnienie stanowią włókna poliestrowe pokryte silikonem, idealne dla alergików. Dostępna w białym kolorze i rozmiarze 135x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
255.00
Efektowna i praktyczna kołdra Antystres, która jest kołdrą na cały rok. To dwie spięte ze sobą kołdry o różnej grubości i różnych właściwościach cieplnych. To także kołdra antyalergiczna. Kołdry Antystres zawierają włókna węglowe, pomagające absorbować ładunki elektryczne i rozładowywać napięcie mięśni. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 155x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
255.00
Kołdra Antystres 4 Pory Roku z firmy ROBI. Pokryta mikrofibrą zawierającą włókna węglowe pomagające absorbować ładunki i rozładowywać napięcie mięśni. To dwie kołdry spięte razem, które można dowolnie rozpinać lub przykryć sie podwójną. Spinając je razem, otrzymamy ciepłą kołdrę zimową, podnoszącą walory termoizolacyjne. Kołdra wypełniona jest włóknem poliestrowym pokrytym silikonem. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 180x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
299.90
Kołdra uniwersalna z firmy ROBI. To kołdra 4 Pory Roku, która składa się z dwóch spiętych ze sobą kołder. Rozpięte można używać wiosną i latem, spięte tworzą razem ciepłą kołdrę zimową. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które przyda się, gdy jest mało miejsca na przechowywanie. Kołdra pokryta jest mikrofibrą z włóknem węglowym, wypełniona włóknem poliestrowym silikonowanym. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 220x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
332.50
Kołdra antyalergiczna firmy INTER-WIDEX, polecana dla osób, które poszukują uniwersalnego produktu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów - pokryta mieszanką bawełny i poliestru. Estetycznie pikowana, wykończona lamówką. Łatwa w utrzymaniu w czystości, bo można ją prać w domowej pralce. Dostępna w kolorze kremowym i rozmiarze 135x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
230.00
Kołdra antyalergiczna firmy INTER-WIDEX, polecana dla osób, które poszukują uniwersalnego produktu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów - pokryta mieszanką bawełny i poliestru. Estetycznie pikowana, wykończona lamówką. Łatwa w utrzymaniu w czystości, bo można ją prać w domowej pralce. Dostępna w kolorze kremowym i rozmiarze 155x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
230.00
Kołdra antyalergiczna firmy INTER-WIDEX, polecana dla osób, które poszukują uniwersalnego produktu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów - pokryta mieszanką bawełny i poliestru. Estetycznie pikowana, wykończona lamówką. Łatwa w utrzymaniu w czystości, bo można ją prać w domowej pralce. Dostępna w kolorze kremowym i rozmiarze 180x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
310.00
Kołdra antyalergiczna firmy INTER-WIDEX, polecana dla osób, które poszukują uniwersalnego produktu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów - pokryta mieszanką bawełny i poliestru. Estetycznie pikowana, wykończona lamówką. Łatwa w utrzymaniu w czystości, bo można ją prać w domowej pralce. Dostępna w kolorze kremowym i rozmiarze 220x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
349.00

Kołdra 4 pory roku, to uniwersalny typ kołdry, który przyda się wielu osobom. A skąd nazwa i na czym polega owa uniwersalność? Taka kołdra to tak naprawdę dwie kołdry spięte razem najczęściej za pomocą nap. Kołdry nie są jednakowe, bo każda z nich ma zupełnie inne parametry cieplne. Jedna to kołdra cieńsza, typowo letnia, a druga jest cieplejsza, to kołdra całorocznalub kołdra wiosenno-jesienna. Dwie połączone razem dają ciepłą kołdrę zimową, znakomitą dla osób wrażliwych na zmiany temperatury w ciągu roku.  Kołdry dostępne są w rozmiarach 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm i 220x200 cm. Należy pamiętać, że tolerancja rozmiaru wynosi tu 5 cm, co oznacza, że np. kołdra 140 cm może mieć 135 cm. Szczegóły w opisach kołder. Zapraszamy do kupowania naszych kołder, które wyprodukowały firmy INTER-WIDEX i ROBI.

Kołdry na jesień i na zimę

Kołdra na lato, kołdra na zimę, ofert jest dużo i wcale nie pomaga to w wyborze. A może warto kupić dwie kołdry zamiast jednej i mieć kołdrę na każdą okazję? Czy to możliwe? Okazuje się, że tak. Taka uniwersalna kołdra istnieje i jest to zestaw dwóch kołder potocznie zwany 4 pory roku. Jedna z nich przyda się na wionę i jesień. Za jakość naszego snu odpowiada często temperatura w sypialni. Ważne jest, by dostosować grubość warstwy izolacyjnej kołdry do otoczenia w którym się znajdujemy.

Kołdra na każdą porę roku

Kupując kołdrę 4 pory roku, otrzymamy tak naprawdę zestaw kołder, który spełni nasze wszystkie oczekiwania. Dlaczego? Bo dwie kołdry to nie jedna i na dodatek dwie różne kołdry. Każda z nich ma inne parametry cieplne i może być stosowana o innej porze roku. Dzięki temu mamy też kołdrę jesienno-wiosenną. A zimą czary-mary, spinamy dwie kołdry razem i mamy kołdrę o wysokich parametrach cieplnych - typowo zimową.

Kołdra na każdą kieszeń

Kołdry tego typu są droższe niż pojedyncza kołdra, ale dają nam o wiele więcej możliwości. Można je spinać razem i rozpinać i tak naprawdę oprócz zimy mamy w pozostałych porach roku aż dwie kołdry, które możemy dowolnie stosować. Takie kołdry występują w wersji syntetycznej i naturalnej, to zależy od rodzaju ich wypełnienia. To znakomite rozwiązanie dla osób, które lubią różnice temperatur i związany z tym rodzaj okrycia w sypialni. A więc zapraszamy do wypróbowania.

Dlaczego warto kupić kołdrę na jesień i wiosnę w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe kołdry na jesień i wiosnę firm INTER-WIDEX i ROBI. Wszystkie są starannie wykonane, wypełnione spiralnym, skręconym włóknem poliestrowym pokrytym silikonem, dzięki czemu kołdra będzie bardzo miękka, puszysta i trwała. Wykorzystaj możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas kołdry zostały uszyte z myślą o osobach, które lubią zmiany temperatur i poszukują koder uniwersalnych. Kołdry te gwarantują maksymalny poziom higieny, ponieważ do ich produkcji użyto przewiewnych materiałów, które utrudniają rozwój mikroorganizmów, takich jak roztocza. Łatwo też utrzymać je w czystości, a sen pod taką kołdrą jest bezpieczny, komfortowy i wpływa na dobre samopoczucie każdego dnia. Nie wahaj się! Już dziś wybierz kołdrę dla siebie i ciesz się zupełnie nowym życiem.