• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry na jesień i wiosnę

Kołdra 4 pory roku, to uniwersalny typ kołdry, który przyda się wielu osobom. A skąd nazwa i na czym polega owa uniwersalność? Taka kołdra to tak naprawdę dwie kołdry spięte razem najczęściej za pomocą nap. Kołdry nie są jednakowe, bo każda z nich ma zupełnie inne parametry cieplne. Jedna to kołdra cieńsza, typowo letnia, a druga jest cieplejsza, to kołdra całorocznalub kołdra wiosenno-jesienna. Dwie połączone razem dają ciepłą kołdrę zimową, znakomitą dla osób wrażliwych na zmiany temperatury w ciągu roku.  Kołdry dostępne są w rozmiarach 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm i 220x200 cm. Należy pamiętać, że tolerancja rozmiaru wynosi tu 5 cm, co oznacza, że np. kołdra 140 cm może mieć 135 cm. Szczegóły w opisach kołder. Zapraszamy do kupowania naszych kołder, które wyprodukowały firmy INTER-WIDEX i ROBI.

Kołdry na jesień i na zimę

Kołdra na lato, kołdra na zimę, ofert jest dużo i wcale nie pomaga to w wyborze. A może warto kupić dwie kołdry zamiast jednej i mieć kołdrę na każdą okazję? Czy to możliwe? Okazuje się, że tak. Taka uniwersalna kołdra istnieje i jest to zestaw dwóch kołder potocznie zwany 4 pory roku. Jedna z nich przyda się na wiosnę i jesień. Za jakość naszego snu odpowiada często temperatura w sypialni. Ważne jest, by dostosować grubość warstwy izolacyjnej kołdry do otoczenia w którym się znajdujemy.

Kołdra na każdą porę roku

Kupując kołdrę 4 pory roku, otrzymamy tak naprawdę zestaw kołder, który spełni nasze wszystkie oczekiwania. Dlaczego? Bo dwie kołdry to nie jedna i na dodatek dwie różne kołdry. Każda z nich ma inne parametry cieplne i może być stosowana o innej porze roku. Dzięki temu mamy też kołdrę jesienno-wiosenną. A zimą czary-mary, spinamy dwie kołdry razem i mamy kołdrę o wysokich parametrach cieplnych - typowo zimową.

Kołdra na każdą kieszeń

Kołdry tego typu są droższe niż pojedyncza kołdra, ale dają nam o wiele więcej możliwości. Można je spinać razem i rozpinać i tak naprawdę oprócz zimy mamy w pozostałych porach roku aż dwie kołdry, które możemy dowolnie stosować. Takie kołdry występują w wersji syntetycznej i naturalnej, to zależy od rodzaju ich wypełnienia. To znakomite rozwiązanie dla osób, które lubią różnice temperatur i związany z tym rodzaj okrycia w sypialni. A więc zapraszamy do wypróbowania.

Dlaczego warto kupić kołdrę na jesień i wiosnę w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe kołdry na jesień i wiosnę firm INTER-WIDEX i ROBI. Wszystkie są starannie wykonane, wypełnione spiralnym, skręconym włóknem poliestrowym pokrytym silikonem, dzięki czemu kołdra będzie bardzo miękka, puszysta i trwała. Wykorzystaj możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas kołdry zostały uszyte z myślą o osobach, które lubią zmiany temperatur i poszukują koder uniwersalnych. Kołdry te gwarantują maksymalny poziom higieny, ponieważ do ich produkcji użyto przewiewnych materiałów, które utrudniają rozwój mikroorganizmów, takich jak roztocza. Łatwo też utrzymać je w czystości, a sen pod taką kołdrą jest bezpieczny, komfortowy i wpływa na dobre samopoczucie każdego dnia. Nie wahaj się! Już dziś wybierz kołdrę dla siebie i ciesz się zupełnie nowym życiem.