• Kołdry antyalergiczne

  • Parametry

Kołdry antyalergiczne

Z alergią zmaga się wiele osób na całym świecie, a zwłaszcza w krajach wysoko rozwiniętych. Katar, kaszel, duszności, czy łzawienie oczu, a nawet wysypka, mogą występować podczas snu, ponieważ na pościeli rozwijają się roztocza często będące przyczyną alergii. Kołdra antyalergiczna działa więc jak bariera, która nie pozwala kurzowi, nasionom czy naskórkowi wniknąć do swojego wnętrza, a to z kolei sprawia, że objawy alergii nie nasilają się podczas snu i alergicy mogą spać spokojnie.

Dla kogo kołdra antyalergiczna?

Tego rodzaju kołdry doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci z różnymi alergiami. Oprócz skutecznego zabezpieczenia przed rozwojem roztoczy i osiadaniu kurzu, kołdry antyalergiczne są także produktem wysokiej trwałości, co przekłada się na wiele lat użytkowania bez zmiany wyglądu kołdry antyalergicznej. Jednocześnie gwarantuje zabezpieczenie przed wystąpieniem objawów alergii podczas snu.

Z czego wykonane są kołdry antyalergiczne? 

Dobrej jakości kołdry antyalergiczne powinny być poszyte policottonem, czyli mieszanką bawełny z poliestrem. Włókna poliestrowe znajdujące się wewnątrz kołdry, często są spiralnie skręcone, co nadaje miękkości, puszystości i trwałości. W przypadku produktów stworzonych z myślą o chłodniejszych dniach, częstym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch warstw przedzielonych warstwą powietrzną, w celu podniesienia walorów izolacyjnych i cieplnych. W ofercie sklepu internetowego Robi24.pl można znaleźć zarówno antyalergiczne kołdry, które doskonale sprawdzą się w najzimniejsze noce, jak i te bardziej uniwersalne, dobrze spełniające swoją funkcję nawet przez cały rok.

Dlaczego warto kupić kołdrę antyalergiczną w Robi24.pl?

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe antyalergiczne kołdry firmy Inter-Widex, podszyte wysokiej jakości policottonem, wypełnione spiralnym, skręconym włóknem poliestrowym, dzięki czemu kołdra będzie bardzo miękka, puszysta i trwała. Wykorzystaj możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas kołdry antyalergiczne zostały uszyte z myślą o wszystkich osobach zmagających się z przewlekłym problemem pojawiających się uczuleń oraz podrażnień. Kołdry antyalergiczne gwarantują maksymalny poziom higieny, ponieważ do ich produkcji użyto przewiewnych materiałów, które utrudniają rozwój mikroorganizmów takich jak roztocza. Sen pod taką kołdrą jest bezpieczny, komfortowy i wpływa na dobre samopoczucie każdego dnia.  Nie wahaj się! Już dziś wybierz kołdrę antyalergiczną dla siebie i ciesz się zupełnie nowym życiem bez alergii.