• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry dla dziecka

Uniwersalny komplet pościeli dziecięcej od firmy INTER WIDEX. Składa się z kołderki 100x135 cm oraz poduszki 40x60 cm. Kołdra 4 Pory Roku składa się z dwóch kołder (kołdra letnia i kołdra wiosenno-jesienna) o różnej grubości. Mamy możliwość spięcia dwóch kołder, dzięki czemu otrzymamy jedną, bardzo ciepłą kołdrę zimową. Dostępny w kolorze białym.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
159.00
Uniwersalny komplet pościeli dziecięcej od firmy INTER WIDEX. Składa się z kołderki 90x120 cm oraz poduszki 40x60 cm. Kołdra 4 Pory Roku składa się z dwóch kołder (kołdra letnia i kołdra wiosenno-jesienna) o różnej grubości. Mamy możliwość spięcia dwóch kołder, dzięki czemu otrzymamy jedną, bardzo ciepłą kołdrę zimową. Dostępny w kolorze białym.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
159.00
Komplet pościeli dziecięcej od firmy INTER WIDEX., pokryty 50% bawełną z dodatkiem bambusa. Wypełniony został włóknami z bambusa, które dostarczają ciepło, doskonale izolują i zapewniają odpowiednią wentylację. Kołderka jest miękka, lekka i miła w dotyku, a poduszka zgodnie z zaleceniami pediatrów jest optymalnie płaska. Dostępny w kolorze białym i rozmiarze 100x135/40x60 cm.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
163.00
Komplet pościeli dziecięcej od firmy INTER WIDEX., pokryty 50% bawełną z dodatkiem bambusa. Wypełniony został włóknami z bambusa, które dostarczają ciepło, doskonale izolują i zapewniają odpowiednią wentylację. Kołderka jest miękka, lekka i miła w dotyku, a poduszka zgodnie z zaleceniami pediatrów jest optymalnie płaska. Dostępny w kolorze białym i rozmiarze 90x120/40x60 cm.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
163.00
Uniwersalny komplet pościeli do dziecięcego łóżeczka od firmy INTER WIDEX. Pokryty 100% bawełną, wypełniony został włóknami poliestrowymi, pokrytymi silikonem. Kołderka jest miękka, lekka i miła w dotyku, a płaska poduszka dla dzieci zapewni zdrowy i bezpieczny sen. Dostępny w kolorze białym i rozmiarze 100x135/40x60 cm.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
107.00
Uniwersalny komplet pościeli do dziecięcego łóżeczka od firmy INTER WIDEX. Pokryty 100% bawełną, wypełniony został włóknami poliestrowymi, pokrytymi silikonem. Kołderka jest miękka, lekka i miła w dotyku, a płaska poduszka dla dzieci zapewni zdrowy i bezpieczny sen. Dostępny w kolorze białym i rozmiarze 90x120/40x60 cm.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
107.00
Komplet pościeli do dziecięcego łóżeczka od firmy INTER WIDEX. Pokryty 100% bawełną, wypełniony został włóknami Ingeo pozyskiwanymi z kukurydzy, które dostarczają ciepło, doskonale izolują i zapewniają odpowiednią wentylację. Dostępny w kolorze białym i rozmiarze 100x135/40x60 cm.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
79.00
Komplet pościeli do dziecięcego łóżeczka od firmy INTER WIDEX. Pokryty 100% bawełną, wypełniony został włóknami Ingeo pozyskiwanymi z kukurydzy, które dostarczają ciepło, doskonale izolują i zapewniają odpowiednią wentylację. Dostępny w kolorze białym i rozmiarze 90x120/40x60 cm.
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
79.00
Komplet dziecięcy do łóżeczka Komplet dla dziecka Moons&Stars składa się z poduszki i kołderki o miłej, przyjemnej w dotyku tkaninie i wesołym, wywołującym...
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
93.00
Komplet dziecięcy do łóżeczka Zestaw dla dziecka Moons&Stars zawiera poduszkę i kołderkę o miłej, przyjemnej w dotyku tkaninie i wesołym, wywołującym uśmie...
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
93.00
Komplet dla dzieci Satine Komplet dziecięcy składający się z kołderki w rozmiarze 100x135 cm i poduszki w rozmiarze 40x60 cm. Zestaw dziecięcy do łóżeczka posi...
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
127.00
Komplet dziecięcy 4 pory roku Komplet dziecięcy do łóżeczka składający się z kołderki i poduszki. Największą zaletą kompletu jest to, że można go używać cały r...
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
226.00

Jak zapewnić najlepszy sen dziecku i jaką pościel wybrać, żeby spało spokojnie? Te pytania spędzają sen z powiek niejednej mamie. To z pewnością nie lada wyzwanie, a kwestie estetyczne to tylko jeden z elementów. Najważniejsze jest jednak zawsze bezpieczeństwo. Certyfikat OEKO-TEX to podstawa przy dziecięcych pościelach. Rozmiary pościeli należy dopasować do wieku i wzrostu dziecka, a materiał, z którego jest wykonana, do pory roku. Jednym słowem pościel powinna być naturalna, komfortowa oraz wyprodukowana zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Z kupieniem pościeli antyalergicznej też nie powinno być problemów. A na co zwracać uwagę? Wybierając kołdry dziecięce  zobaczmy, w jakiej temperaturze maksymalnej można ją prać. Jeśli poniżej 50ºC – nie kupujmy jej. Wtedy na pewno nie pozbędziemy się z niej roztoczy. Zapraszamy do kupowania naszych kołder, które wyprodukowały firmy INTER-WIDEX, SENSO-REX i ROBI.

Kołdra dobra dla dziecka

Wybór kołdry dla dziecka ma ogromne znaczenie. Zadaniem kołderki jest prawidłowe utrzymywanie temperatury ciała malucha w trakcie snu, wentylacja oraz odprowadzanie wilgoci. Niewłaściwa regulacja temperatury ciała objawia się tym, że dziecko budzi się spocone, przegrzane lub przeciwnie, jest zbyt chłodne. Aby dobrać i zakupić odpowiednią kołderkę dla niemowlaka należy wziąć pod uwagę najważniejsze jej cechy.

Duża kołdra czy mała?

Na pewno nie warto kupować najmniejszego wymiaru kołdry. Maluch szybko rośnie i taka kołdra nie będzie praktyczna. Jeżeli dziecko jest ruchliwe, warto pomyśleć o większym rozmiarze, żeby nie mogło rozkopać kołdry. Powinniśmy pamiętać, że szerokość kołdry powinna być nieco większa, niż szerokość materaca, pozwalając jej po zaścieleniu swobodnie zwisać po obu stronach. Dlatego przed zakupem niezbędne jest dokładne zmierzenie posiadanego materaca.

Kołdra czy zestaw?

Jeżeli używamy poduszki dla dziecka, warto zdecydować się na zestaw kołdra+poduszka. Będziemy mieć wtedy pewność, że zestaw wykonany jest z tego samego wypełnienia i poszycia. Jeżeli dziecko nie używa poduszki, oczywistym jest, że nie ma potrzeby jej kupować.

Wypełnienie syntetyczne czy naturalne?

Jeżeli dziecko nie jest alergikiem, dobrze sprawdzą się kołdry z puchu gęsiego lub pierza. Dla dzieci ze skłonnością do alergii warto wybrać kołderki syntetyczne lub z domieszkami włókien bambusa (Bamboo), albo z mieszanką włókien kukurydzianych.

Dlaczego warto kupić kołdrę dla dzieci w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe kołdry dla dzieci firm ROBI, SENSO-REX I INTER-WIDEX. Wszystkie są starannie wykonane, wypełnione spiralnym, skręconym włóknem poliestrowym pokrytym silikonem, dzięki czemu kołdra będzie bardzo miękka, puszysta i trwała. Wykorzystaj możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas kołdry dla dzieci gwarantują maksymalny poziom higieny, ponieważ do ich produkcji użyto przewiewnych materiałów, które utrudniają rozwój mikroorganizmów, takich jak roztocza. Łatwo też utrzymać je w czystości, a sen pod taką kołdrą jest bezpieczny, komfortowy i wpływa na dobre samopoczucie każdego dnia. Nie wahaj się! Już dziś wybierz kołdrę dla swojego dziecka i ciesz się zupełnie nowym życiem.