• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry dla śpiocha

Kto to jest śpioch? To człowiek, który lubi dużo i długo spać. I na pewno lubi spać wygodnie. A co to znaczy? Wygodne spanie, to spanie w miękkiej pościeli, pod ciepłą i otulającą kołdrą. Takie cechy posiada wiele kołder, ale szczególnie miękkie spanie zapewni kołdra z puchu, pierza lub półpuchu. Kołdry dostępne sąw rozmiarach 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm i 220x200 cm. Należy pamiętać, że tolerancja rozmiaru wynosi tu 5 cm, co oznacza, że np. kołdra 140 cm może mieć 135 cm. Szczegóły w opisach kołder. Zapraszamy do kupowania naszych kołder, które wyprodukowały firmy AMZ, PARADIES i ROBI.

Kołdry dla śpiocha

Kołdry wykonane z puchu lub półpuchu świetnie zatrzymują ciepło, będąc jednocześnie lekkie i zdrowe. Tego typu wypełnienie nie jest wskazane dla osób cierpiących na alergie. A więc alergiku, to nie jest kołdra dla Ciebie! Można jej używać przez cały rok bez martwienia się o przepocenie. Kołdraz puchu to wyrób naturalny, wyprodukowany z wysokiej jakości surowców, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i poziom wilgotności.

Dlaczego warto kupić kołdrę dla śpiocha w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe kołdry dla śpiochów firm AMZ, PARADIES i ROBI. Wszystkie są starannie wykonane, wypełnione miękkim puchem, dzięki czemu kołdra będzie bardzo miękka, puszysta i trwała. Wykorzystaj możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas kołdry zostały uszyte z myślą o osobach, które lubią długo i dużo spać. Sen pod taką kołdrą jest bezpieczny, komfortowy i wpływa na dobre samopoczucie każdego dnia, jednak kołdry z puchu i pierza nie są stworzone dla osób uczulonych na takie wypełnienie.  Nie wahaj się! Już dziś wybierz kołdrę dla siebie i ciesz się zupełnie nowym życiem.

Sprawdź nasze pozostałe produkty, takie jak np. kołdra antyalergiczna całoroczna.