• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry personalizowane

Brak produktów do wyświetlenia

Kołdra może być znakomitym prezentem. A do tego wyjątkowym i osobistym. Wystarczy, że będzie przeznaczona dla konkretnej osoby, z efektownym napisem, logo lub osobista dedykacją.W naszej ofercie można znaleźć kołdry personalizowane w rozmiarach 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm i 220x200 cm. Należy pamiętać, że tolerancja rozmiaru wynosi tu 5 cm, co oznacza, że np. kołdra 140 cm może mieć 135 cm. Szczegóły w opisach kołder.

Kołdry personalizowane

"Dla mojej ukochanej", dla "Ani i Michała" "Dla nowożeńców", "Dla kochanej babci i dziadka" - tego typu sentencje mogą sprawić wiele radości osobom obdarowanym. Wystarczy skontaktować się z nami, zamówić napis, a my go wykonamy na dowolnie wybranej kołdrze. Proste? A ile sprawi radości.

Dla kogo kołdry personalizowane?

Tego rodzaju kołdry mogą być dla każdego. Dla babci, dziadka, mamy, taty. Jako prezent dla nowożeńców, jako pościel z logo do hotelu lub pensjonatu. To wielka przyjemność spać w pościeli z własnym imieniem lub miłą sentencją.

Z czego wykonane są kołdry personalizowane? 

To może być dowolna kołdra, bez względu na pokrycie czy wypełnienie. Nie ma to znaczenia, bo napisy możemy wykonać na dowolnej kołdrze. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Dlaczego warto kupić kołdrę personalizowaną w Robi24.pl?

To proste, taka kołdra będzie uroczym prezentem, który może sprawić wiele radości osobie obdarowanej. Nie wahaj się! Już dziś wybierz dowolną kołdrę i przekonaj się jak drobny napis stanie się prawdziwym hitem! Sprawdź nasze pozostałe produkty, takie jak np. kołdra antyalergiczna zimowa.