• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki z pierza

Poduszka z pierza ekologiczna i w pełni naturalna. Przyjemna w dotyku i bardzo sprężysta. Zapewnia odpowiednie wsparcie dla ramion i karku. Jeżeli będziemy o nią odpowiednio dbać - wietrzyć 💨 i roztrzepywać, poduszka z pierza może służyć nam przez wiele lat. Dostępna w rozmiarze 70x80 cm. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Średnia dostępność
54.90
Poduszka z pierza gęsiego z firmy AMZ, to poduszka w pełni naturalna. Jest miękka, ciepła, przyjemna w dotyku i sprężysta. 😴 Dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając odpowiednie wsparcie dla ramion i karku. Jest produktem w pełni ekologicznym i jeżeli będziemy o nią odpowiednio dbać, poduszka z pierza może służyć nam przez wiele lat. Dostępna w rozmiarze 40x40 cm. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
21.00
Poduszka z firmy AMZ w pełni naturalna. To poduszka z pierza, czyli puchu zmieszanego z piórami. Jest przyjemna w dotyku i sprężysta. 😴 Dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając odpowiednie wsparcie dla ramion i karku. Jest produktem w pełni ekologicznym i jeżeli będziemy o nią odpowiednio dbać, poduszka z pierza może służyć nam przez wiele lat. Dostępna w rozmiarze 50x60 cm. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
34.50

Poduszki z pierza to tańsza alternatywa poduszek z puchu. Są produktem ekologicznym i naturalnym, skutecznie absorbują wilgoć, zapewniając jednocześnie odpowiednią cyrkulację powietrza. Takie poduszki gromadzą roztocza kurzu, które uczulają i mogą zagrażać zdrowiu podatnej na alergię osoby, dlatego nie są wskazane dla alergików. Dużą wadą poduszek z pierza jest ich utrudniona pielęgnacja. Nie można ich prać w pralce, ponieważ pierze może się zbić i stracić swoją sprężystość. W naszym sklepie można znaleźć je w rozmiarach 40x40 cm, 50x60 cm, 70x80 cm. Zapraszamy do kupowania poduszek, które wyprodukowała firma AMZ.

Pierze ma liczne zalety

Pierze to surowiec pochodzący z upierzenia ptactwa wodnego, jednak jego parametry grzewcze są niższe od puchu. Struktura pierza jest inna, jest ono lekko wygięte, również sprężyste i dzięki temu doskonale sprawdzi się jako wypełnienie poduszek, zapewniając idealne podparcie dla szyi, gdyż pod naciskiem usiłuje odzyskać swój naturalny kształt. Pierze to mieszanka miękkich piór i puchu, oddartych wcześniej od twardych stosin.  

Czy poduszki z pierza są trwałe?

Poduszki z naturalnego pierza mają liczne zalety. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe, a odpowiednia pielęgnacja zapewni ich wygodne użytkowanie przez wiele lat. Mają świetne właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu dają komfortowe ciepło zimą, a latem chronią przed przegrzaniem. Do tego odprowadzają wilgoć z ciała, zapewniając najwyższy komfort nawet w gorące letnie noce. Poduszka z pierza może służyć nam przez wiele lat, pod warunkiem, że będziemy o nią dbać, regularnie ją wietrzyć i wstrząsać.

Jakie są zalety poduszki z pierza?

Do licznych zalet poduszki z pierza należy zaliczyć jej doskonałe właściwości adaptacyjne – poduszka dostosowuje się do temperatury otoczenia, zapewniając komfort śpiącemu, tak więc zimą emituje przyjemne ciepło, a latem chroni przed przegrzaniem. Poduszka z pierza jest miękka, ciepła, przyjemna w dotyku i sprężysta, dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając odpowiednie wsparcie dla karku.

Dlaczego warto kupić poduszkę z pierza w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości poduszki z pierza, które są twardsze niż puch, charakteryzują się większą sprężystością, przez co dobrze sprawdzają się jako wypełnienie poduszek, zapewniając odpowiednią amortyzację. Dodatkowo są tańsze niż puch. Warto wykorzystać możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas poduszki zostały uszyte z myślą o wszystkich osobach, które cenią naturalne wypełnienie.