• Zwroty

Produkt, który Państwo kupili nie spełnia Waszych oczekiwań? Możecie dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od daty dostawy (liczymy dni kalendarzowe, nie robocze!) Prosimy zawiadomić nas o tym poprzez formularz.

Zwracany towar musi być w stanie nienaruszonym, tzn. musi posiadać oryginalne etykiety oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania.
Produkt należy odesłać do nas na adres:
ROBI Brodnica,
ul. Wincetego Pola 6,
87-300 Brodnica,
Tel. 509 065 005.

Ponosicie Państwo bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie, w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Przykro nam, że zrezygnowaliście Państwo z zakupu, ale mamy nadzieję, że inny nasz produkt spełni Wasze oczekiwania.