• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki do spania wymiar 50x70 cm

Poduszka do spania 50x70

Sen to bardzo ważny proces w życiu każdego człowieka. Choć wiele osób myśli o nim, jak o zbędnym obowiązku, nasz organizm potrzebuje snu, jak niewielu innych rzeczy. W nocy, kiedy całe ciało wypoczywa, kiedy odpoczywa również nasz mózg, w organizmie zachodzi wiele cennych procesów. Regenerują się komórki, ciało walczy z potencjalnymi infekcjami, wirusami czy bakteriami. Jednak nie będzie to proces efektywny, jeżeli zachodzi w nieodpowiednich warunkach. Spanie na złej poduszce, zbyt miękkim czy za twardym materacu, korzystanie z mało przewiewnych materiałów czy brak regularnego wietrzenia sypialni - to wszystko może przyczynić się do tego, że rano będziesz budzić się niewypoczęty, a nawet bardziej zmęczony i połamany, niż przed pójściem spać.

Jeśli masz problem ze swoją obecną poduszką, koniecznie zdecyduj się na jej zmianę. Ciekawą opcją może okazać się poduszka do spania 50x70. W naszym sklepie znajdziesz naprawdę ciekawe, a co najważniejsze, wysokiej jakości propozycje, które mogą zdziałać cuda. Co czeka na Ciebie na naszych wirtualnych półkach?

Oferujemy poduszki antyalergiczne 50x70 cm, które mogą mieć dwojakie wypełnienie - naturalne oraz syntetyczne. Poduszki z naturalnym wypełnieniem to głównie poduszki puchowe lub z pierza. W przypadku poduszek antyalergicznych syntetycznych, najczęściej spotykanym wypełnieniem jest, oczywiście, poliester, bardzo często zamykany w silikonowych kulkach.

Kolejną naszą propozycją są poduszki antystresowe. Jest to wyrób naszej marki własnej. Stosujemy tutaj połączenie wypełnienia w postaci włókna poliestrowego powleczonego silikonem oraz pokrowca z mikrofibry połączonej z włóknem węglowym. Ten ostatni element sprawia, że podczas spania następuje proces jonizacji, czyli wszystkie nagromadzone podczas ciężkiego dnia ładunki zostają rozładowane.

Poduszki do spania z pierza 50x70

Poduszki do spania z pierza 50x70 należą do częstych wyborów w kwestii podłoża do spania. Dlaczego? Wielu klientów przekonuje przede wszystkim rozmiar - mniejszy, niż duże poduszki 70x80, poręczny, idealny zarówno do dużego, jak i małego łóżka, dla dorosłych, jak i dla dzieci. Po drugie, poduszki 50x70 z pierza to naturalne wyroby, które stanowią połączenie surowców prosto z przyrody. W naszym sklepie internetowym robi24.pl znajdziesz doskonałej jakości poduszki z pierza. Mogą one różnić się producentem, jednak każda z nich przedstawia bardzo wysoką jakość. Wszystkie pozyskane surowce pochodzą od zaufanych dostawców. Zanim trafią do wnętrza poduszki, są starannie selekcjonowane. Jak sama nazwa mówi, poduszki te mają w środku pierze, czyli pióra kaczki bądź gęsi. W produkcji poduszek z pierzem ważne jest też wykonanie. Wszystkie wyroby szyte są ręcznie, dlatego każdy detal jest maksymalnie dopracowany.

Poduszki do spania z puchu 50x70

Poduszki z puchu przez wiele osób uznawane są za złe, niekorzystnie oddziałujące na organizm. Jest to oczywiście błędne stwierdzenie, ponieważ nie ma zdrowszej poduszki, niż ta wypełniona puchem gęsim lub kaczym. Puch jest materiałem naturalnym, praktycznie doskonałym. Główną jego zaletą jest fakt, że nie przyciąga kurzu, bakterii, ani nie jest pożywką dla alergenów czy roztoczy. Sprawia to, że poduszki z niego wykonane automatycznie wpisują się w kategorię poduszek antyalergicznych. Puch można bez przeszkód prać w gorącej wodzie i na tym właśnie polega proces higieny. Po zakupie poduszki z puchem 50x70 warto regularnie prać ją według dołączonej instrukcji.

Poduszki z puchu 50x70 są niezwykle miękkie, bardzo delikatne, miłe w dotyku, a do tego sprężyste. Nawet po wielu latach nie tracą na sprężystości. Jest to ich niebywała zaleta, o której warto pamiętać.

Dobre poduszki do spania 50x70

Dobre poduszki do spania stanowią czasem ciężki orzech do zgryzienia. Dlaczego tak się dzieje? Wiele poduszek reklamowanych jest jako fantastyczne, kiedy tak naprawdę nie spełniają nawet podstawowych standardów. Poduszki do spania puchowe 50x70 z naszego sklepu internetowego robi24.pl to doskonała propozycja dla Ciebie, Twojej rodziny i innych klientów, którzy zaglądają na naszą stronę. Są fantastycznej jakości, pięknie prezentują się 

na łóżku, pasują do każdej sypialni, a ponadto mogą spać na niej także starsze dzieci.

 

Jesteśmy bardzo profesjonalnym sklepem, w którym pierwszeństwo mają nasi klienci. Jeśli jest jakiś kłopot z wyborem, chętnie podpowiadamy i dzielimy się naszą wiedzą dotycząca konkretnych poduszek oraz użytych materiałów. Potrafimy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy poduszkami różnych marek, w tym Inter-Widex, Paradies, Piórex, a także marki własnej Robi. Decydując się na poduszkę 50x70 z naszej oferty lub na jakikolwiek inny produkt, dajemy Ci gwarancję maksymalnie szybkiej wysyłki oraz zadowolenia. Jeśli zrobisz u nas zakupy do godziny 11, produkty wyślemy jeszcze tego samego dnia. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, określ swoje potrzeby, a następnie wybierz taką poduszkę 50x70, która będzie najbliższa Twoim wymaganiom!