• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki antyalergiczne

Dobra poduszka antyalergiczna działa jak bariera, która chroni przed kurzem, roztoczami i wszelkimi alergenami, dzięki czemu objawy alergii nie nasilają się w nocy, co przekłada się na spokojny sen. U nas znajdziesz poduszki antyalergiczne w praktycznie każdym rozmiarze, w tym: 40x40 cm, 50x60 cm, 70x80 cm. Wszystkie pochodzą tylko od renomowanych marek, takich jak: AMZ, INTER-WIDEX, ROBI, WENDRE, COCOMILO I PIÓREX. Zobacz, co dokładnie oferujemy! 

Poduszka antyalergiczna

Alergia to nieprawidłowa reakcja na substancję lub kombinację substancji. Układ odpornościowy działa poprzez wykrywanie i reagowanie na obce substancje, takie jak roztocza i kurz. Kiedy pojawia się reakcja alergiczna, wykracza ona poza samą skórę i wpływa również na inne narządy, takie jak płuca, oczy, a nawet mózg. Objawy alergii mogą obejmować kichanie, swędzenie oczu, ból brzucha, a nawet obrzęk rąk. Dlatego tak ważne jest unikanie alergenów, zwłaszcza w nocy.

Odpowiedzią na alergie są poduszki antyalergiczne. To poduszki zmniejszające reakcje alergiczne. Poduszka wykonana jest ze specjalnego, włókna na przykład silikonowego, a w niektórych przypadkach naturalnego, takiego jak bambusowego, które pomaga eliminować alergeny. Taki produkt jest również oddychający i hipoalergiczny. Dużą popularnością cieszy się na przykład poduszka dla alergika firmy ROBI. Pokryta bardzo miękką i wytrzymałą mikrofibrą, wypełniona kuleczkami z silikonu, skutecznie tworzy ochronę przed alergenami.

Poduszki antyalergiczne dla dzieci

Na rynku pojawiła się nowa technologia, która może pomóc w unikaniu alergenów, takich jak pyłki i sierść zwierząt. Poduszki wykonane są ze specjalnego materiału, który zapobiega przedostawaniu się alergenów do organizmu.

Polecamy zwłaszcza poduszki antyalergiczne bawełniane. To produkt bardzo trwały, nie ma chemicznego zapachu. Pościel bawełniana jest elastyczna i łatwa do prania. Tkanina jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Bawełniane poduszki można prać o każdej porze roku, nie niszcząc ich, podobnie jak zwykłą pościel. Wystarczy je prać raz lub dwa razy w roku. To pomaga im dłużej wytrzymać i dłużej wyglądać na nowsze. W ofercie mamy więc poduszki antyalergiczne naturalne i syntetyczne, zależnie od potrzeb.

Poduszki antyalergiczne do spania z bawełny

Dlaczego bawełna to dobry wybór w przypadku antyalergicznych poduszek naturalnych? W przemyśle tekstylnym bawełna jest jednym z najważniejszych surowców do produkcji odzieży. Dlatego ma ogromny wpływ na gospodarkę i produktywność kraju. Produkcja bawełny w kraju wzrosła od 1996 r. 2,5-krotnie. Innymi słowy, obecnie obsadza się bawełnę 800 000 hektarów. A to nie wszystko – wartość plonu podwoiła się w tym czasie i ponownie od 2012 roku (dynamika wzrostu wyniosła 7% w 2015 roku). W rezultacie obecnie obsadza się ponad 10 000 hektarów ziemi. Eksport bawełny na świat rośnie szybciej i od 1996 roku wzrósł pięciokrotnie. Zauważ, jak cenny to materiał, który jest rozchwytywany na całym świecie. I nic dziwnego – poduszki antyalergiczne bawełniane są lekkie, przewiewne, elastyczne, oddychające i trwałe! 

Poduszka antyalergiczna medyczna

Poduszka antyalergiczna medyczna to ochrona przed alergiami na roztocza, które są często odpowiedzialne za wiele typowych oznak i objawów alergii.Takie poduszki antyalergiczne zmniejszają nawet podrażnienia skóry i wysypki związane z alergią. Znasz uczucie mrowienia, pieczenia lub swędzenia, które odczuwasz podczas snu? Poduszki z naszej oferty pomagają złagodzić objawy i zmniejszyć ryzyko ataku alergii.

Poczujesz się lepiej każdego dnia, śpiąc w antyalergicznej poduszce, która pozostaje na łóżku przez całą noc i eliminuje alergeny, roztocza i inne alergeny, które mogą powodować alergie!

Poduszki antyalergiczne naturalne

Poduszka antyalergiczna jest odpowiednia dla alergików: idealnie dopasowuje się do kształtu głowy i pozostaje na miejscu podczas snu. To antyalergiczna poduszka stworzona z myślą o śpiących cierpiących na alergie. Jest bardzo wygodna i zapewnia wsparcie w walce z objawami choroby. Poduszka została zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie. W naszej ofercie znajdziesz poduszki syntetyczne i naturalne, więc na pewno dopasujesz własną do indywidualnych potrzeb. Poduszki hipoalergiczne to strzał w 10!

Dobre poduszki antyalergiczne

Dobrej jakości poduszka antyalergiczna posiada też wypełnienie syntetyczne, które wykonane jest z poliestru z silikonem. Może również zawierać tzw. sztuczny puch. Włókna i mikrowłókna z kanałami powietrznymi w środku skutecznie zapewniają przepuszczalność powietrza. Poduszka może wytrzymać wiele lat.

Poduszki dla alergików do spania są często traktowane jako pomoc w spaniu i mogą posłużyć w każdym rodzaju łóżka, w tym na materacach i łóżkach kanapowych. Poduszki te są często mocniejsze niż ich bardziej miękkie odpowiedniki, a przy tym są przewiewne i lekkie. Poduszka antyalergiczna może być używana w każdej pozycji do spania.

Alternatywą dla syntetycznych poduszek antyalergicznych, są poduszki antyalergiczne naturalne, wykonane są z naturalnych włókien roślinnych, które blokują nieprzyjemne reakcje alergiczne.

Poduszka antyalergiczna producent

Poduszki dla alergików polecana są nawet kobietom w ciąży i dzieciom. Doskonale sprawdza się w zapobieganiu chorobom alergicznym oraz urazom skóry i błon śluzowych. Nie ma wątpliwości, że to naprawdę dobry produkt. Poduszka antyalergiczna to poduszka skutecznie chroniąca przed reakcjami alergicznymi. Może z niej korzystać każdy.

Poduszki antyalergiczne są wykonane z oddychających tkanin o wysokim poziomie wypełnienia i zawsze były używane przez alergików, aby chronić się przed reakcjami alergicznymi. Poduszkę można często prać w pralce. Nie ma żadnych substancji chemicznych (takich jak naftaliny, fumiganty itp.), a zatem nie jest szkodliwa dla zdrowia ludzkiego - zapewni zdrowy sen, a przy tym ograniczenie dostępu roztoczy. Komfortowy sen to podstawa!

Szeroki wybór poduszek antyalergicznych

W naszej ofercie prym wiodą doskonałej jakości antyalergiczne poduszki,  które dzięki zastosowaniu odpowiedniego wypełnienia będą miękkie, puszyste i bezpieczne dla osób uczulonych. Warto wykorzystać możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy, wybór poduszki antyalergicznej nie sprawi problemów. Z łatwością wybierzesz antyalergiczną poduszkę, która zapewni ograniczenie dostęp do roztoczy, a przede wszystkim pozwoli Ci cieszyć się spokojnym snem bez nieprzyjemnych objawów.