• Poduszki antyalergiczne

  • Parametry

Katar, kaszel, duszności, czy łzawienie oczu, a nawet wysypka, mogą występować podczas snu, ponieważ na pościeli rozwijają się roztocza często będące przyczyną alergii. Poduszka antyalergiczna działa jak bariera, która nie pozwala kurzowi, nasionom czy naskórkowi wniknąć do swojego wnętrza, a to z kolei sprawia, że objawy alergii nie nasilają się podczas snu i alergicy mogą spać spokojnie. W naszym sklepie można znaleźć je w rozmiarach 40x40 cm, 50x60 cm, 70x80 cm. Zapraszamy do kupowania poduszek, które wyprodukowały firmy AMZ, INTER-WIDEX, ROBI, WENDRE, COCOMILO I PIÓREX. 

Poduszki antyalergiczne dla wszystkich

Dobrej jakości poduszki antyalergiczne posiadają wypełnienie syntetyczne, które jest wykonane z poliestru lub poliestru pokrytego warstwą silikonu. Mogą też zawierać tzw. sztuczny puch. Włókna i mikrowłókna z powietrznymi kanalikami w środku zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość. Poduszki są miękkie i zawsze powracają do wcześniejszego kształtu.

Dla kogo takie poduszki są szczególnie polecane?

Poduszki antyalergiczne przeznaczone są głównie dla osób, które mają problemy z chorobami alergicznymi. Dobra poduszka i odpowiednia kołdra, to podstawa przy alergii. Poduszka antyalergiczna pomoże pozbyć się dolegliwości i spać spokojnie. Dodatkowo taką poduszkę można często prać. Taka poduszka nie przyciąga kurzu, nie stanowi pożywki dla grzybów i roztoczy. Swobodnie przepuszcza powietrze, czyli po prostu oddycha. To poduszka, którą warto kupić.

Dlaczego warto kupić poduszkę antyalergiczną w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości antyalergiczne poduszki,  które dzięki zastosowaniu syntetycznego wypełnienia będą miękkie, puszyste i trwałe. Warto wykorzystać możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas poduszki zostały uszyte z myślą o wszystkich osobach, które cierpią na różnego typu alergie. Wybierzmy poduszkę dla siebie i cieszmy się magią spokojnego snu, bez niepożądanych dolegliwości.