• Poduszki rehabilitacyjne

  • Parametry

Poduszki rehabilitacyjne to specjalnie wyprofilowane poduszki, których zadaniem jest zapewnienie prawidłowego ułożenia kręgosłupa. W naszym sklepie można znaleźć poduszki rehabilitacyjne o różnych kształtach i w różnych rozmiarach. 40x40 cm, 50x60 cm  . Zapraszamy do kupowania poduszek, które wyprodukowały firmy MILTEX I COCOMILO.

Poduszki rehabilitacyjne dla potrzebujących

Zpoduszek rehabilitacyjnych warto korzystać w każdym wieku. Jeśli wcześnie zaczniemy sypiać na dobrze dobranej poduszce, unikniemy zupełnie lub zminimalizujemy problemy związane z odcinkiem szyjnym. Poduszka rehabilitacyjna zapewnia wysoki komfort snu oraz lecznicze działanie. Zapewnia też delikatny masaż głowy i szyi, dzięki czemu redukuje uczucie stresu i zmęczenia. 

Dla kogo takie poduszki są szczególnie polecane?

Poduszka rehabilitacyjna świetnie posłuży każdemu, o ile zostanie odpowiednio dobrana. Istnieją tylko dwa przeciwwskazania do stosowania takiej poduszki. Nie zaleca się jej dzieciom poniżej 2 roku życia oraz osobom, które przeszły ciężkie wypadki i muszą nosić kołnierz.To poduszka dla każdego, będzie też doskonała dla osób zdrowych, które chcą zapobiegać wszelkim chorobom.

Dlaczego warto kupić poduszkę rehabilitacyjną w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości antyalergiczne poduszki, z łuską gryki, które są także poduszkami rehabilitacyjnymi. Warto wykorzystać możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas poduszki zostały uszyte z myślą o wszystkich osobach, które cierpią na różnego typu dolegliwości. Wybierzmy poduszkę dla siebie i cieszmy się spokojnym snem, bez niepożądanych dolegliwości.