• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki z puchu wymiar 70x80 cm

Poduszki z puchu 70x80

Poduszka z puchu 70x80 to produkt wykonany z najdelikatniejszego surowca naturalnego, jaki może istnieć. Puch pochodzi głównie z gęsi, choć zdarza się również puch kaczy. W naszym sklepie internetowym robi24.pl fominują jednak poduszki z puchu gęsiego, który jest materiałem naturalnym, antyalergicznym, niezwykle delikatnym, miękkim oraz wszechstronnym. Puch doskonale radzi sobie z absorpcją wilgoci, fenomenalnie trzyma ciepło, a ponadto pobiera powietrze z zewnątrz i zatrzymuje je w swoim wnętrzu, aby dokładnie ogrzać ciało człowieka podczas snu. Nie oznacza to jednak, że w nocy człowiek się przegrzewa - oczywiście takie zjawisko nie występuje, nawet latem. Dodatkowym atutem poduszek puchowych jest to, że są przewiewne oraz bardzo lekkie.

Na wirtualnych półkach robi24.pl znajdziesz doskonałej jakości poduszki, które pozwolą Ci się dobrze wysypiać. Bogaty wybór poduszek do spania to nasz ogromny atut. Polecamy Ci w szczególności poduszki puchowe, ponieważ są niezwykle komfortowe, gwarantują wygodę oraz doskonale dopasowują się do kształtu głowy osoby śpiącej. Poduszki z puchem to fantastyczne podparcie również dla odcinka szyjnego, który po nocy spędzonej na takiej poduszce na pewno nie będzie Cię bolał. Jeśli masz dość swojej starej poduszki, która czyni Cię zawsze zmęczonym człowiekiem wstającym z obolałą szyją, koniecznie postaw w końcu na coś dobrego, jakościowego, a przy okazji eleganckiego.

Poduszka z puchu gęsiego 70x80 cena

Zastanawiasz się, ile może kosztować poduszka puchowa 70x80 cm? Jest to dość ogólne pytanie, ponieważ dokładny koszt może zależeć od wielu czynników. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę jakość puchu, firmę, która zajmuje się produkcją, materiał wierzchni oraz wiele innych aspektów. Poduszka z puchu 70x80 cm w naszym sklepie kosztuje od ok. 100 zł nawet do 700 zł. W naszym asortymencie znajdziesz poduszki takich marek, jak PIÓREX, PARADIES czy AMZ. Są to najlepsi dostawcy poduszek najwyższej jakości, którzy nigdy nie zawodzą. Ich produkty to najwyższa jakość, której mogą pozazdrościć dosłownie wszyscy. Producenci stawiają przede wszystkim na jak najbardziej naturalny puch gęsi, który otrzymują od zaufanych dostawców z terenu naszego kraju.

Poduszki puchowe to bardzo komfortowa podpora dla naszej głowy, głównie przez wzgląd na to, że do ich produkcji wykorzystuje się fantastyczny materiał, jakim jest puch gęsi. Puch ten pozyskuje się z ptactwa wodnego. Co ciekawe, każda poduszka puchowa może być wykonana na dwa różne sposoby. Pierwszy sposób pozwala na uzyskanie poduszki puchowej jednokomorowej, zaś efektem drugiego sposobu jest poduszka z aż trzema komorami.

Poduszka puchowa 70x80 3 komorowa

Poduszka puchowa trzykomorowa 70x80 cm to produkt stworzony z myślą o osobach, które chcą uzyskać idealne warunki snu. Czym charakteryzuje się poduszka z trzema komorami? Jak sama nazwa mówi, posiada aż trzy oddzielne, odrębne komory. Środkowa wypełnione jest pierzem najwyższej jakości, które jest nieco twardsze, aniżeli puch. Dwie pozostałe komory, które bezpośrednio stykają się z ciałem osoby śpiącej, wypełnione są fenomenalnym puchem, który zapewnia komfort oraz wygodę, której nie oddasz już za nic innego.

Rynek poduszek puchowych jest naprawdę szeroko rozbudowany, jednak to u nas znajdziesz najlepsze produkty. Nasze poduszki trzykomorowe to gwarancja fantastycznej sprężystości oraz miękkości. Poduszka ta zapewnia idealne podtrzymanie głowy, jak i karku. Jeśli lubisz spać wysoko, koniecznie spraw sobie właśnie taką poduszkę puchową.

Cechują się one wspaniałym certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Jest to wiodący znak światowy, który świadczy o bezpieczeństwie wyrobów włókienniczych. Oznacza on, że nie ma w tekstyliach żadnych szkodliwych substancji, które miałyby wpłynąć negatywnie na życie przeciętnego człowieka. Co więcej, ten certyfikat informuje nas o tym, iż tekstylia spełniają wymagania humaekologiczne.

 

Ciężko jest wybrać dobrą poduszkę, kiedy nie ma się z nią wcześniej styczności. Poduszki puchowe mają to do siebie, że są praktycznie idealne. Odpowiednio miękkie, jak i odpowiednio twarde. Dodatkowo posiadają fantastyczne parametry grzewcze, dzięki czemu żaden użytkownik nie będzie miał problemu z przegrzewaniem czy poceniem się w środku nocy. Jeśli chcesz zapewnić sobie komfortowy sen, koniecznie zadbaj o poduszkę, ale także o materac, jak i kołdrę. W sypialni tak naprawdę wszystko ma ogromne znaczenie, nawet światło i kąt jego padania. Nic więc dziwnego, że każdy z nas staje się bardziej świadomy i chce się lepiej wysypiać. Odpowiedni wypoczynek gwarantuje nam, że później będziemy znacznie lepiej funkcjonować, będziemy bardziej skupieni i praca będzie szła znacznie szybciej. Odpowiedni wypoczynek to również mnóstwo dodatkowej energii. Jeśli chcesz tego doświadczać, koniecznie wybierz z naszego asortymentu pasującą do Twojej sypialni poduszkę puchową i spędź na niej kilka nocy, by sprawdzić jej działanie. Poduszka z puchu 70x80 cm sprawdzi się na dość dużym łóżku, które zajmujesz samodzielnie lub z partnerem.