• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki dla alergika

Poduszka antyalergiczna Blommenslyst firmy WENDRE to poduszka wpisująca sie w klimat wnętrz w stylu rustykalnym. Delikatna tkanina w kwiatowe wzory jest aranżacyjnym wyzwaniem. Wykonana z miękkiej mikrofibry, wypełniona została włóknami poliestrowymi pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 70x80 cm.
Dostępność Mało
39.90
Antyalergiczna poduszka firmy INTER-WIDEX.. Włókna i mikrowłókna, którymi jest wypełniona, z powietrznymi kanalikami w środku zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość, dobre dopasowanie do głowy i karku. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Dostępna w rozmiarze 70x80 cm i trzech kolorach.
Dostępność Średnia dostępność
49.90
Antyalergiczna poduszka firmy INTER-WIDEX.. Włókna i mikrowłókna, którymi jest wypełniona, z powietrznymi kanalikami w środku zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość, dobre dopasowanie do głowy i karku. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Dostępna w rozmiarze 50x60 cm i trzech kolorach.
Dostępność Mało
29.90
Antyalergiczna poduszka firmy INTER-WIDEX.. Włókna i mikrowłókna, którymi jest wypełniona, z powietrznymi kanalikami w środku zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość, dobre dopasowanie do głowy i karku. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Dostępna w rozmiarze 40x40 cm i trzech kolorach.
Dostępność Mało
18.50
Poduszka dla alergika 🤧 firmy INTER-WIDEX. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Poduszkę wypełniono puszystym wlóknem poliestrowym pokrytym silikonem. Musisz często prać poduszkę? To dobrze trafiłeś, bo to poduszka łatwa w praniu! Dostępna w rozmiarze 50x70 cm i trzech kolorach. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Dostępność Mało
34.50
Poduszka antyalergiczna firmy INTER-WIDEX. Wypełniona tysiącami miękkich i lekkich kuleczek z włókna, dopasowujących się do kształtu głowy i karku w celu lepszego podparcia. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Miękka i sprężysta, dostępna w rozmiarze 70x80 cm i trzech kolorach.
Dostępność Mało
94.90
Poduszka antyalergiczna firmy INTER-WIDEX. Wypełniona tysiącami miękkich i lekkich kuleczek z włókna, dopasowujących się do kształtu głowy i karku w celu lepszego podparcia. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Miękka i sprężysta, dostępna w rozmiarze 50x60 cm i trzech kolorach.
Dostępność Mało
59.00
Poduszka antyalergiczna firmy INTER-WIDEX. Wypełniona tysiącami miękkich i lekkich kuleczek z włókna, dopasowujących się do kształtu głowy i karku w celu lepszego podparcia. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Miękka i sprężysta, dostępna w rozmiarze 40x40 cm i trzech kolorach.
Dostępność Mało
32.00
Poduszka Happy dla alergika 🤧 firmy INTER-WIDEX. Została pokryta mikrofibrą, a wypełniono ją puszystym wlóknem poliestrowym pokrytym silikonem. Musisz często prać poduszkę? To dobrze trafiłeś, bo to poduszka łatwa w praniu! Dostępna w rozmiarze 50x70 cm. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Dostępność Mało
42.50
Poduszka Antystres z firmy ROBI. Idealna dla ludzi zestresowanych mających problemy z zaśnięciem. Materiał pokrywający poduszkę antystresową wykonano z miękkiej i przewiewnej mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. W kontakcie ze skórą użytkownika stymulują one zjawisko jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych. Antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 40x40 cm i kolorze białym.
Dostępność Średnia dostępność
18.50
Poduszka antystresowa z firmy ROBI. Idealna dla ludzi zestresowanych mających problemy z zaśnięciem. Materiał pokrywający poduszkę antystresową wykonano z miękkiej i przewiewnej mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. W kontakcie ze skórą użytkownika stymulują one zjawisko jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych. Antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 50x60 cm i kolorze białym.
Dostępność Średnia dostępność
43.50
Poduszka z firmy ROBI o działaniu antystresowym. Idealna dla ludzi zestresowanych mających problemy z zaśnięciem. Materiał pokrywający poduszkę antystresową wykonano z miękkiej i przewiewnej mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. W kontakcie ze skórą użytkownika stymulują one zjawisko jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych. Antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 70x80 cm i kolorze białym.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
66.50

Alergik musi mieć poduszkę specjalnie dobraną dla siebie. Powinna ona nadawać się do prania przynajmniej w 60ºC (taka temperatura niszczy roztocza), materiał powinien być delikatny dla skóry, a wypełnienie nie powinno przyciągać kurzu. Poduszka antyalergiczna powinna też swobodnie przepuszczać powietrze, zapewniając komfort snu. Z tego względu odpada puch i pierze, a także naturalna wełna. Producenci starają się spełnić jak najwięcej oczekiwań klientów, dlatego wybór poduszek jest duży. W naszym sklepie można znaleźć je w rozmiarach 40x40 cm, 50x60 cm, 70x80 cm. Zapraszamy do kupowania poduszek, które wyprodukowały firmy INTER-WIDEX i ROBI.

Poduszki dla alergików

Każda antyalergiczna poduszka, która znajduje się w tej kategorii jest bardzo dokładnie opisana, posiada też liczne, dołączone zdjęcia.

Dla kogo poduszki antyalergiczne?

Poduszka antyalergiczna jest odpowiednia dla wszystkich osób, które muszą zmagać się z wysypką, swędzeniem czy katarem wywołanymi przez uczulenie. Alergenami może być niemal wszystko – począwszy od pyłku roślin, a skończywszy na składnikach pokarmowych. Wiele osób uczulonych jest na roztocza i kurz, które w domu występują w ogromnej ilości. Często osadzają się one na pościeli, dlatego w przypadku alergików najlepiej wybrać pościel antyalergiczną, która uniemożliwi roztoczom i pyłkom wnikanie do swojego wnętrza. Dzięki poduszkom antyalergicznym alergia nie musi być dłużej problemem. Odpowiednie wykonanie i dobranie właściwego składu poduszki sprawia, że tworzy ona pewnego rodzaju barierę zapobiegającą osadzaniu się kurzu czy pyłków na jej powierzchni, a tym samym znacznie zmniejsza częstotliwość występowania objawów alergii podczas snu.

Z czego wykonane są poduszki antyalergiczne? 

To właśnie odpowiedni skład poduszek antyalergicznych sprawia, że każdy może spokojnie przespać noc i zapomnieć o objawach alergii. Ważne, by były to materiały nieuczulające. Najczęściej można spotkać antyalergiczne poduszki syntetyczne, wypełnione włóknem kulkowym, co sprawia, że na długo zachowują one puszystość. Dzięki temu nie tylko zmniejszają objawy alergii, ale także zapewniają solidne wsparcie dla głowy, tym samym gwarantując zdrowy, spokojny sen i pełną wygodę. Syntetyczny skład sprawia, że poduszki antyalergiczne udaremniają roztoczom i kurzowi zadomowienie się w nich, stają się więc przyjazne dla skóry. Ponadto są produktem trwałym i można je użytkować przez wiele lat, cały czas ciesząc się snem wolnym od alergii.

Dlaczego warto kupić poduszkę antyalergiczną w Robi24.pl?

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości antyalergiczne poduszki,  które dzięki zastosowaniu innowacyjnego wypełnienia będą miękkie, puszyste i trwałe. Warto wykorzystać możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas poduszki zostały uszyte z myślą o wszystkich osobach zmagających się z przewlekłym problemem pojawiających się uczuleń oraz podrażnień. Wybierzmy poduszkę antyalergiczną dla siebie i cieszmy się zupełnie nowym życiem bez alergii.