• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry antystresowe

Kołdry antystresowe sklep

W naszym sklepie robi24.pl skupiamy się na doskonałym asortymencie, który pomoże każdemu człowiekowi na komfortowy sen, efektywny sen. Obecne czasy nie sprzyjają temu, by się wysypiać, a jeśli już kładziemy się i chcemy zasnąć, często dzieje się to w towarzystwie nadmiernego stresu. Świetnym sposobem na to są kołdry antystresowe. Antystresowa kołdra to produkt z dodatkiem włókien węglowych, które uwalniają ładunki elektryczne nagromadzone w ciągu dnia w naszym organizmie w formie stresu. Dodatkowo, kołdry tego typu zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Włókna węglowe to wyjątkowe włókno specjalnie opracowane na potrzeby osób żyjących w ciągłym stresie i mających kłopoty ze snem. Antyalergiczna kołdra posiada także dobry współczynnik termoizolacji, dlatego nie ma się co martwić, że będzie nam pod nią zbyt chłodno.

Kołdry antystresowe całoroczne

Kołdry antystresowe całoroczne działają dzięki włóknom węglowym zawartym w ich strukturze. Kołdry wypełnione takim włóknem charakteryzują się właściwościami rozładującymi stres i pozwalają na fantastyczną regenerację organizmu. Każdy nasz produkt, który oferujemy w tej kategorii, jest starannie wykończony. Kołdra pikowana, kołdra antystresowa Calma oraz inne kołdry antystresowe posiadają ultra czyste wypełnienie, które zapewnia antyalergiczność, możliwość prania w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów. Szyte są na nowoczesnych maszynach gwarantujących maksymalną czystość. Takie wypełnienie pozwala na całkowite wyeliminowanie roztoczy. Ponadto, kołdry złożone z dobrej jakości materiałów, zapobiegają nadmiernemu poceniu się. Kołdra antystresowa całoroczna może być śmiało używana przez cały rok, niezależnie od pogody na zewnątrz. Jeśli nie chcesz szukać dwóch różnych kołder, albo po prostu nie masz funduszy na takie wydatki, koniecznie sprawdź nasze kołdry antystresowe całoroczne na robi24.pl.

Kołdry antystresowe zimowe

W przypadku naszego klimatu i panujących tutaj pór roku, ważny jest rodzaj kołdry. Klasa cieplna różni się znacznie w przypadku kołdry zimowej ora kołdry letniej. Zimowa kołdra w wydaniu antystresowym to strzał w dziesiątkę, jeśli liczyć na maksymalne ciepło nocą, jak i dobrą cyrkulację powietrza, oraz minimalne zjawisko jonizacji. Kołdry antystresowe na zimę są polecane zapracowanym osobom, które chcą zadbać o swoje dobre samopoczucie. Wykończone są tkaninami posiadającymi certyfikat OEKO TEX.

Kołdry antystresowe letnie

Kołdra antystresowa letnia to strzał w dziesiątkę, jeśli nieustannie odkrywasz się i nie czujesz komfortu latem, a jednak masz wewnętrzną potrzebę, aby czymś się przykryć. Żyjąc w ciągłym stresie ciężko jest znaleźć dobrą kołdrę, która sprawiłaby, że sen będzie lepszy, bardziej efektywny, komfortowy, a przy okazji zdejmie z nas nadmiar stresu i napięcia. Zmęczenie niejednokrotnie daje się we znaki, lecz ludzie mają wrażenie, jakby wstając rano nadal byli zmęczeni. Nasze kołdry antystresowe to produkty, które mają pomóc w takich sytuacjach. Włókna węglowe zawarte w kołdrach antystresowych, przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu, sprawiają, że sen jest znacznie lepszy, bardziej efektywny.

Kołdry antystresowe producent

Producent kołder antystresowych to również bardzo istotna informacja. W naszym sklepie robi24.pl polecamy i sprzedajemy wyłącznie wysokiej jakości wyroby takich producentów, jak Senso-Rex oraz Robi. Kołdry antystresowe to głównie nasze wyroby, z których jesteśmy niezwykle dumni. Udało nam się stworzyć receptę na bardzo dobrej jakości kołdry pozwalające na pozbycie się stresu podczas snu. Wyróżniamy kołdry, w których mikrofibra została połączona z włóknem węglowym. Poszycie kołdry to mikrofibra, która jest niezwykle miła w dotyku i sprawia, że kołdra jest bardzo ciepła oraz przyjazna. Każda z oferowanych przez nas kołder antystresowych wpisuje się także idealnie w potrzeby alergików, a więc można powiedzieć, że jest to jednocześnie kołdra antyalergiczna.

Kołdra obciążeniowa antystresowa

Ostatnim typem produktu polecanym dla osób zestresowanych, borykających się wciąż z nadmiarem emocji są kołdry antystresowe obciążeniowe. Wykonane są ze specjalnych kuleczek szklanych, dzięki którym cała kołdra jest znacznie cięższa niż inne jej odpowiedniki. Kołdra obciążeniowa zapewnia równomierne rozłożenie. Ludzkie ciało zbudowane jest z wielu części, mniejszych i większych, a kołdra obciążeniowa oddziałuje na pewne grupy receptorów, które zwiększają świadomość ciała. Kołdra obciążeniowa antystresowa poprawia więc koncentrację oraz skupienie. Uspokaja, rozluźnia, ogranicza nieco nasze ruchy. Autostymuluje, a przy okazji pomaga zwalczyć uczucie niepewności i lęku, które pojawiają się niejednokrotnie w naszym życiu.

Jak widać, jednymi z produktów, które mogą przydać się w naszych domach, są kołdry antystresowe. Cena takiej kołdry to nieco większy wydatek, aniżeli tradycyjna kołdra, ale warto takie zakupy poczynić, aby finalnie czuć się każdego dnia znacznie lepiej, niż do tej pory. Wszystkie kołdry w naszym sklepie robi24.pl to artykuły bardzo wysokiej jakości!