• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry całoroczne rozmiar 160x200 cm

 

W tej kategorii prym wiodą kołdry całoroczne 160x200, czyli przeznaczone dla par śpiących na mniejszych łóżkach, kanapach, sofach i wersalkach. To kołdry idealne na każdą porę roku, które zapewnią Wam wygodę niezależnie od temperatury. Dostępne w najkorzystniejszych cenach, wyglądają jednocześnie stylowo. Zobacz, które ozdobią Twoją sypialnię! 

Kołdra całoroczna 160x200

Czy wiesz, że najstarsza znana kołdra pochodzi z IV wieku p.n.e., kiedy to starożytni Chińczycy wynaleźli kołdrę wykonaną z jedwabiu i bawełny? Słowo „kołdra” pochodzi od staroangielskiego słowa „cwetan”, co oznacza „zakrywać”. Na przestrzeni wieków kołdry rozwinęły się w zawrotnym tempie, a obecnie mamy do wyboru najlepsze modele całoroczne, które służą przy każdej temperaturze.

Jeśli chcesz dobrze się wyspać, ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj pościeli. Istnieje wiele różnych rodzajów prześcieradeł, kołder i poszewek, których możesz użyć, aby lepiej spać w nocy. Kupując nową pościel, zastanów się, jaki materiał lub materiały są najlepsze dla Twoich nawyków spania i stylu życia. Zwłaszcza, jeśli chodzi o kołdrę, ponieważ to ona zapewnia komfort termiczny o każdej porze roku.

Dużą popularnością cieszy się kołdra całoroczna, która może być używana przez cały rok. Może być wykonana z dowolnego rodzaju tkaniny, ale najczęściej używa się do produkcji wełny lub bawełny lub syntetycznych materiałów. Kołdry całoroczne są teraz modne, ponieważ można ich używać o każdej porze roku. Nie ograniczają się tylko do zimy, lata i jesieni.

Kołdra całoroczna antyalergiczna 160x200

Termin „antyalergiczny” odnosi się do materiału, z którego wykonana jest kołdra. Właściwości antyalergiczne tkaniny zapobiegają przenoszeniu cząsteczek kurzu, roztoczy i innych alergenów. Kołdra antyalergiczna jest często wytwarzana z materiałów przeciwdrobnoustrojowych i przeciwgrzybiczych. Dzięki temu można ograniczyć objawy alergii, takie jak obrzęk, podrażnienie i zwiększoną podatność skóry na infekcje.

Kołdry antyalergiczne to świetny sposób, aby pościel była czysta i wolna od roztoczy. Alergicy również docenią antybakteryjne właściwości produktów z naszej oferty. Korzyści z zakupu antyalergicznych produktów są liczne: utrzymują pościel w czystości, ograniczają objawy uczulenia, a poza tym kołdry antyalergiczne można prać w pralce.

Wraz z rosnącą liczbą osób cierpiących na alergie rośnie zapotrzebowanie na kołdry antyalergiczne. Wybierając antyalergiczną kołdrę, musisz wziąć pod uwagę materiał i jakość jej wykonania. Najlepszy antyalergiczny materiał powinien być oddychający i odporny na roztocza, roztocza i pleśń. Tkanina nie powinna wywoływać reakcji alergicznych ani podrażnień skóry.

Najlepsza kołdra antyalergiczna to taka, która została oznakowana materiałami wolnymi od chemikaliów. Nasze kołdry są wykonane między innymi w 100% z naturalnych materiałów, takich jak bawełna, specjalne tkaniny syntetyczne i wełna. Te tkaniny zapewniają chłód latem, a zimą dają przyjemne ciepło, gwarantują wygodę przez całą noc.

Dbamy o to, aby nasza antyalergiczna kołdra nie powodowała żadnych negatywnych reakcji skórnych. Jako że wiele osób ma alergie i poszukuje antyalergicznej kołdry, podjęliśmy decyzję o wyposażeniu asortymentu w jak najbardziej ekologiczne kołdry.

Kołdra całoroczna 160x200 bawełna

W naszej ofercie prym wiedzie też kołdra bawełniana 160x200. Kupowanie kołdry z bawełny organicznej to dobry sposób, aby upewnić się, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości i najbardziej ekologiczny. Bawełna organiczna jest bardziej ekologiczna niż inne materiały, ponieważ może być używana przez dłuższy czas bez wymiany.

Kołdra z bawełny pomaga lepiej spać, zmniejsza alergie i astmę, minimalizuje ryzyko podrażnień skóry i innych problemów zdrowotnych. Kupowanie kołdry wykonanej z bawełny może pomóc chronić środowisko.

Kołdry bawełniane 160x200 są często pozyskiwane z nasion bawełny poprzez prasowanie, dzięki czemu uzyskany produkt ma bardzo długi okres trwałości. Olej z nasion bawełny jest uważany za alternatywę dla produktów ropopochodnych, takich jak oleje mineralne, ale wykazano również, że ma mniejszy potencjał uszkadzania wody i gleby niż inne oleje, co oznacza, że produkcja kołder bawełnianych jest bezpieczniejsza dla środowiska.

Wykorzystanie bawełny w tworzeniu naturalnego i zdrowego okrycia dla Twojego ciała sprawia, że ten rodzaj pościeli jest tak popularny. Kołdry z bawełny są również bardziej oddychające, co oznacza, że zapewniają użytkownikom większy komfort niż inne rodzaje pościeli. Bawełnę można mieszać z innymi materiałami, takimi jak poliester lub włókno konopne, jest również łączona z włóknami, takimi jak ramia i bambus, aby zapewnić bardziej miękki i chłodniejszy materiał.

Kołdra całoroczna 160x200 dla dzieci

Kołdra całoroczna 160x200 nadaje się też dla dzieci, ze względu na kompaktowe wymiary. Możesz zadbać o komfort snu swojej pociechy z polskimi kołdrami od renomowanych producentów.

Wybór kołdry dla dziecka nie jest łatwym zadaniem. Jest wiele rzeczy, które należy rozważyć przed zakupem. Jedną z pierwszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze kołdry, jest rozmiar Twojego dziecka. To określi rozmiar i wagę poszewki na kołdrę, którą powinieneś kupić.

Jeśli Twoje dziecko należy do grona alergików, wybierz lekką kołdrę na przykład antyalergiczną Piórex. Polecamy też kołdry dziecięce wykonane z bawełny lub mieszanek bawełny, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło wygodnie spać bez przegrzania lub przeziębienia. Ważne jest, aby zgodnie z zaleceniami producenta prać tego typu prześcieradła, aby dłużej służyły.

Całoroczna kołdra  bawełniana to idealny wybór dla dziecka, ponieważ materiał jest miękki i przewiewny. Można go również łatwo prać i szybko schnie. Do wyboru jest wiele różnych rodzajów kołder bawełnianych, dlatego przed zakupem ważne jest, aby wiedzieć, jakiego rodzaju materiału potrzebuje Twoje dziecko – polecamy zwłaszcza najczystszą bawełnę organiczną.

Kołdra całoroczna 160x200 antystresowa

Polecamy też całoroczne kołdry antystresowe. Kołdra antystresowa to element pościeli, który może służyć jako środek łagodzący stres. Materiał wykonany jest zazwyczaj z jedwabiu lub bawełny, dzięki czemu jest miękki i wygodny. Kołdra antystresowa to innowacyjny produkt, który zapewnia ulgę w stresie. Jej fenomen tkwi na przykład w włóknach węglowych, które absorbując i uwalniając ładunki elektryczne nagromadzone na ludzkim ciele, niwelują stres. 

Najpopularniejszym rodzajem kołder antystresowych są te wykonane z poliestru, jedwabiu lub bawełny, niektóre modele powstają z puchowych piór. Z kołdrą antystresową będziesz mógł spać spokojnie i budził się wypoczęty, dając sobie więcej energii i szczęścia przez cały dzień. Jest też idealna dla osób cierpiących na bezsenność i lęki.

Kołdra wykonana jest ze starannie dobranych tkanin, zapewniając uczucie uspokojenia i relaksu. Grubość każdej kołdry antystresowej z naszej oferty jest idealna, ponieważ można ją złożyć i zwinąć, co ułatwia przechowywanie. Idealnie pasuje również do każdej standardowej poszewki na kołdrę.