• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry z wełny

 

Kołdry wełniane

Jesteś osobą, która ceni sobie naturalne materiały i komponenty? Wełna jest idealnym przykładem takiego produktu, podobnie jak kołdry wełniane, które możesz zakupić w naszym sklepie internetowym robi24.pl. Kołdry z owczej wełny, jak jedne z nielicznych, spełniają szereg norm, które odpowiadają za komfortowy sen oraz efektywny odpoczynek. Wełna owcza to materiał mogący pochwalić się dużą liczbą cennych właściwości. Doskonale zabezpiecza przed utratą ciepła zimą, a dodatkowo chroni przed nadmiernym, niekontrolowanym poceniem się. Kołdra wełniana letnia, kołdra wełniana zimowa – niezależnie jakiej szukasz, znajdziesz ją w naszym asortymencie! Posiadamy koldry wełniane w różnych rozmiarach.

Kołdry z wełny owczej - kołdra owcza wełna

Kołdry wełniane najczęściej produkowane są z owczej wełny, ponieważ jest ona łatwo dostępna w naszym klimacie. Górskie hale są przepełnione owcami, dzięki czemu możesz zakupić u nas wysokiej jakości produkt. Kołdra tego typu pozwala utrzymać użytkownikowi właściwą temperaturę ciała. Naturalna wełna o doskonałych właściwościach użytkowych jest obecnie bardzo popularnym materiałem na kołdry. Atutem tego materiału jest eliminowanie dodatnich jonów z ciała człowieka oraz akumulacja ciepła. Jony dodatnie mają mniej dobrych właściwości, aniżeli jony ujemne, dlatego ten aspekt wełny jest uznawany za bardzo przydatny. W dodatku warto wspomnieć o tym, że nasze koldry z owczej welny są w 100% ekologiczne. Dzięki temu kołdra nie podrażnia wrażliwej skóry.

Kołdry z wełny owczej producent - kołdra owcza

W naszym sklepie internetowym robi24.pl zakupisz dobrej jakości kołdry wełniane różnych producentów. Oferujemy zarówno okrycia naszej marki, jak i pochodzące od Inter-Widex czy Miltex. Każdy produkt z wełny owczej, jaki u nas zakupisz, spełni Twoje oczekiwania, niezależnie od tego, jakie wysokie one są. Jako producent kołder wełnianych gwarantujemy najwyższą jakość na wełniane kołdry.

Kołdra z owczej wełny cena

Kołdry wykonywane z wełny owczej (kołdry rasy owiec merynos) wracają do łask, co widać chociażby po ofertach sklepów sprzedających poduszki, kołdry czy inne tekstylia. Owcza wełna doskonale sprawdza się w przypadku osób, które mają kłopoty z komfortowym snem. Pozwala na swobodny przepływ powietrza w trakcie snu, a także wspomaga układ krążenia. Jeśli szukasz sposobu na zdrowy sen, warto zdecydować się na kołdry z owczej wełny. Marki mogące pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zapewniają, że produkty wełniane są bardzo miłe w dotyku, a ponadto gwarantują odpowiednie ciepło dla osób, które nieustannie marzną w nocy. Właściwości kołdry wełnianej sprawiają, że wiele osób po nie chętnie sięga. Dlatego kołdra z owczej wełny cena jest atrakcyjna w stosunku do oferowanej jakości.

Kołdra z owczej wełny dla alergika - sprawdź kołdry z wełny

Cierpisz na alergie? A może ktoś z Twoich bliskich musi nieustannie z nimi walczyć? Niektóre problemy możesz rozwiązać kołdrą z owczej wełny dla alergika. Tego typu produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym robi24.pl. Są to wyroby dla alergików, które są przyjemne, a ponadto pozwalają na spokojny sen. Już po pierwszej nocy spędzonej pod taką kołdrą można zauważyć lepsze samopoczucie. Naturalne kołdry cieszą się dobrą opinią naszych klientów, co powinno przekonać i Ciebie! Wełna owcza pozytywnie wpływa na ludzi, w tym na alergików. Warto poczytać działa kołdra owcza wełna opinie od innych użytkowników.

Kołdra z owczej wełny dla dziecka - kołdry owcze dla dzieci

Kołdra wełniana dla dziecka? Dlaczego nie! Choć przez ostatnie lata materiały naturalne nie były tak doceniane, jak teraz, warto wiedzieć, że wełniana kołdra nie gromadzi kurzu, nie pozwala namnażać się bakteriom, pozytywnie wpływa na zdrowie, a więc jest dobra również dla dzieci. Nie wiesz, gdzie zakupić dobrej jakości kołdry wełniane? Sklep internetowy robi24.pl oferuje najwyższej jakości produkty tego rodzaju!

Kołdry z wełny merynosa

Kołdra z wełny merynosa to produkt bardzo podobny do tradycyjnej kołdry wełnianej, a to dlatego, że merynos jest gatunkiem owcy. Jedyną różnicą jest fakt, że rasa tych owiec daje najdroższą, a zarazem najlepszą wełnę na świecie. Dzieje się tak, ponieważ merynosy zmagają się z temperaturami sięgającymi od -25 stopni zimą do 3 stopni latem. Są to dość ekstremalne warunki, które przekładają się na to, że surowiec jest wręcz ekskluzywny.

Nasze wspaniałe kołdry mogą pochwalić się tym, że ich wypełnienie wykonane zostało z wełny merynosa australijskiego. Są lekkie, bardzo ciepłe, a przy okazji nie są drażniące i nie powodują swędzenia, jak to się niektórym wydaje. Materiał poszycia naszych kołder wełnianych to zwykle dobrej jakości bawełna połączona z poliestrem, co stanowi swego rodzaju wisienkę na torcie.

Kołdra z wełny merynosa australijskiego

Lubisz kołdry wełniane? Merynos to jeden z najlepszych typów owiec, który daje maksymalnie ciepłe okrycie. Materiał ten jest w stanie pochłonąć do 35% wilgoci z ciała człowieka. Oznacza to, ze latem wysokie temperatury nie będą nam straszne, podobno jak zimą nic nam nie zrobią niskie temperatury, dlatego nasze pościele wełniane z wełny merynosa są całoroczne.

Kołdry wełniane polskie

Szukając dobrych jakościowo okryć, łatwo natknąć się na kołdry wełniane. Ceny takich produktów sięgają jednak kilkuset złotych, ponieważ owcza wełna pozyskiwana jest z najlepszego gatunku owiec, jakie żyją na świecie. Jeśli jednak jest Ci pisana kołdra wełniana, cena nie powinna grać dużej roli. W naszym sklepie robi24.pl zakupisz dobrej jakości kołdrę w optymalnej cenie, która nie zrujnuje Twojego portfela. Sprawdź kategorią kołder wełnianych i wybierz dla siebie idealne okrycie, z którego będzie w pełni zadowolony, a Twoja małżonka podziękuje za tak dobrą decyzję! Wielu już wybrało nasze kołdry wełniane! Menu jest na tyle intuicyjne, że pomoże Ci wybrać Twoje kołdry wełniane. Sortuj je w naszym sklepie dowolnie, by dobrać produkt idealny dla Ciebie. Poznaj właściwości kołdry wełnianej.