• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry z półpuchu

Kołdra z półpuchu

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu spotkał się z kołdrą puchową bądź kołdrą z pierza, nazywaną inaczej pierzyną. Są to dwa różne wypełnienia, choć pochodzące z jednego źródła. Kołdra z pierza, jak sama nazwa mówi, jako wypełnienie ma pierze, zwykle z gęsi, zaś kołdra puchowa ma w swoim wnętrzu puch. To drugie wypełnienie kołder jest znacznie bardziej miękkie, lżejsze, a przy okazji również cieplejsze. Kołdry z pierza uznawane są za nieco cięższe i mniej przyjemne, ponieważ znajduje się w nich głównie pierze cięte.

Jak więc można się domyślić, kołdry półpuchowi są po prostu połączeniem puchu oraz pierza. W przypadku kołder z naszego sklepu, oferujemy rewelacyjne produkty o różnych wymiarach, które z łatwością można dopasować do potrzeb czy konkretnego łóżka. Półpuchowa kołdra powinna być lekka, ciepła, a także musi optymalnie przepuszczać powietrze. Półpuch to komponent, który sprawia, że cała kołdra jest niezwykle puszysta i elastyczna.

Kołdry z półpuchu całoroczne

Jednym z produktów naszego sklepu jest kołdra półpuch całoroczna. Wszystkie nasze wyroby posiadają wiele cennych certyfikatów, które są potwierdzeniem wysokiej jakości. Kołdry półpuchowe występują w różnych rozmiarach. Poszycie wykonane zostało z naturalnej bawełny. Wykorzystana została miękka w dotyku bawełna inlet. Zastosowanie wysokich jakościowo materiałów sprawia, że kołdra półpuchowa staje się godnym każdych pieniędzy. Symetryczne przeszycia na każdym produkcie to zabieg estetyczny, ale i praktyczny, który zapobiega przesuwaniu się półpuchu z jednej strony na drugą. Taką kołdrę można nazwać gwarantującą doskonały wypoczynek.

Kołdry z półpuchu zimowe

Kołdra z półpuchu to wyjątkowy produkt, który pozwala na doskonały wypoczynek o każdej porze roku. Wiadomym jest, że zimą szukamy pod okryciem schronienia, ale również niezwykłego ciepła, które nas otuli i wyciszy. Kołdra z półpuchu świetnie się sprawdza podczas chłodnych nocy. Tradycyjne pierze również byłoby w porządku, jednak kołdra półpuchowi ma ogromną przewagę.

Co ciekawe, dzięki użyciu wyłącznie naturalnych materiałów, kołdry półpuchowe mogą służyć również jako kołdry antyalergiczne, o ile ludzie nie mają alergii na pierze ptactwa. Spanie pod nią może okazać się czystą przyjemnością, a ponadto takie okrycie zapewni doskonały wypoczynek. Decydując się na nasze kołdry ze sklepu internetowego robi24.pl , możesz mieć pewność, że będzie służyć długie lata. Oferujemy kołdry w kolorach różowym, jak i kremowym. Taki wybór kolorów sprawia, że śmiało można kupić jasną pościel i nic nie będzie prześwitywać. Kupując dwie kołdry i piorąc je razem, nie pomylisz, która należy do jednego dziecka, a która do drugiego, bądź do Was, jeśli wymiarowo są takie same.

Kołdry z półpuchu letnie

Kołdry z wypełnieniem z półpuchu świetnie sprawdzają się także latem. Nie doprowadzają do przegrzania, a naturalne materiały, z których zostały stworzone, pozwalają na doskonałe odprowadzenie ciepła. Kołdry tego typu fantastycznie chłodzą, jeśli letnie noce są bardzo gorące. Główną różnicą, która dzieli kołdry z półpuchu dedykowani ziemi i porze letniej jest grubość. Po prostu – kołdra na zimę jest grubsza, aniżeli kołdra na lato. Można wręcz powiedzieć, że kołdry letnie mają minimalną grubość. W tym przypadku nie wolno przesadzać, ponieważ kołdry zbyt grube mogą nam latem bardziej zaszkodzić.

Kołdra półpuch gęsi

Pólpuch gęsi to doskonały materiał, który sprawdzi się idealnie jako wypełnienie kołder, niezależnie czy jest okrycie zimowe, letnie, dla dziecka czy dla dorosłych. Półpuch zastosowany w kołdrach sprawia, że automatycznie są to produkty wysokiej jakości. Dzieje się tak, ponieważ ten wyjątkowy materiał gwarantuje wieloletnią wytrzymałość oraz długą żywotność. Zaletą kołder z półpuchu jest z pewnością cena. Gdyby trzeba było wydać kilkaset złotych na kołdrę z wypełnieniem z samego puchu, można by się złapać za głowę, jednak półpuch to idealny zamiennik dla puchu. Półpuch sprawia, że kołdra jest nieco cięższa, aniżeli kołdra z puchu, ale także odrobinę lżejsza, niż kołdra wyłącznie z pierza.

Kołdry półpuchowe producent

Jeśli chcesz zakupić kołdrę z półpuchowym wypełnieniem, koniecznie postaw na dobrego, sprawdzonego producenta. Ta informacja również ma ogromne znaczenie, ponieważ nie każdy producent daje z siebie wszystko wytwarzając produkty dla swoich klientów. Jednak w przypadku naszego sklepu, nie masz się czego obawiać. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości kołdry półpuchowi, które fantastycznie otulą Cię każdej nocy. W naszym asortymencie nie brakuje kołder marki AMZ, które cechują się starannym wykonanie, puszystością i sprężystością.

Kołdry z półpuchu sklep

 

Miejsce zakupu kołdry z pólpuchu to bardzo istotna kwestia. Nie każdy stacjonarny sklep jest lepszy od internetowego. Sklep robi24.pl to bardzo dobry przykład na to, że często sytuacja wygląda odwrotnie. Jeśli chcesz zakupić kołdrę najwyższej jakości, która nie tylko będzie Cię wyjątkowo otulać, ale przy okazji wytrzyma ponad 10 lat – zapraszamy do naszego sklepu, w którego ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie, w kwestii kołder z półpuchu, ale i nie tylko!