• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki z łuską gryki

Poduszka antyalergiczna z łuską gryki. Dla kogo jest przeznaczona? Oczywiście dla alergików i osób chorych na astmę, ale także dla osób zestresowanych 😣 i mających problemy ze snem. Zapewnia delikatny masaż głowy i szyi, dzięki czemu redukuje uczucie stresu i zmęczenia. Zapobiega bólom głowy i zaburzeniom snu. W 100% naturalna, w poszewce z bawełny. Poduszka ma wymiary 40x40 cm. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Dostępność Mało
26.50
Jeżeli cierpisz na alergie, bezsenność lub jesteś zestresowany każdego dnia - ta poduszka z łuską gryki jest z pewnością dla Ciebie! Poduszka dostosowuje sie do naturalnych krzywizn i zapewnia dobre podparcie dla głowy i dla karku. Zapewnia też delikatny masaż głowy i szyi, dzięki czemu redukuje uczucie stresu i zmęczenia. 😏 Zapobiega bólom głowy i zaburzeniom snu. Czy trzeba więcej? W 100% naturalna, w poszewce z bawełny. Poduszka ma wymiary 50x60 cm. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Dostępność Mało
39.90

Duszności, czy łzawienie oczu, katar, kaszel mogą występować podczas snu, ponieważ na pościeli rozwijają się różnego typu alergeny. A może masz problemy ze snem lub dopada Cię nagły stres? Pomóc może naturalna poduszka z łuską gryki, która jest poduszką antyalergiczną. W naszym sklepie można znaleźć poduszki z łuską gryki w rozmiarach 40x40 cm, 50x60 cm . Zapraszamy do kupowania poduszek, które wyprodukowała firma COCOMILO.

Poduszki z łuską gryki dla wszystkich

Poduszka wypełniona łuską gryki dostosowuje się do naturalnych krzywizn i zapewnia dobre podparcie dla głowy i dla karku. Zapewnia też delikatny masaż głowy i szyi, dzięki czemu redukuje uczucie stresu i zmęczenia. Takiepoduszki są zazwyczaj pokryte bawełnianą tkaniną. Łuska gryki pomaga zapobiegać bólom głowy, szyi oraz karku. Nie ubija się i nie traci objętości, a tylko dopasowuje się do kształtu głowy i szyi, dzięki czemu podpiera kręgosłup.

Dla kogo takie poduszki są szczególnie polecane?

Poduszki z łuską gryki dzięki taninie, która zawarta jest w łuskach, uniemożliwia w skuteczny sposób rozwój roztoczy. Dla kogo poduszka jest przeznaczona? To poduszka dla każdego, zadowoli alergików i osoby zestresowane, ale będzie też doskonała dla osób zdrowych, które chcą zapobiegać wszelkim chorobom.

Dlaczego warto kupić poduszkę z łuską gryki w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości antyalergiczne poduszki, z łuską gryki, które są przewiewne, a dzięki przepływowi powietrza zapobiegają nadmiernemu poceniu się skóry głowy. Mają też niezwykłe właściwości absorpcyjne - zimą są ciepłe, a latem chłodne. Warto wykorzystać możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas poduszki zostały uszyte z myślą o wszystkich osobach, które cierpią na różnego typu alergie. Wybierzmy poduszkę dla siebie i cieszmy się magią spokojnego snu, bez niepożądanych dolegliwości.