• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki z łuską gryki

 

Poduszka z łuską gryki

Poduszka to jeden z ważniejszych komponentów, jeśli chodzi o sypialnię oraz komfortowy sen. Aby się dobrze wyspać i wstać rano bez bolącej głowy, bez „połamanego” karku i innych dolegliwości, warto zainwestować w dobrej jakości poduszkę, niekoniecznie ze standardowym wypełnieniem poliestrowym. Ciekawą opcją jest poduszka z łuską gryki. Łuska gryki charakteryzuje się przede wszystkim znaczną twardością, jest chłodna, a ponadto posiada właściwości hipoalergiczne. Wypełnienie poduszki łuskami gryki sprawia, że całość rewelacyjnie wspiera głowę, szyję, jak i kręgosłup, a przynajmniej jego początkowy odcinek patrząc od głowy. Jeśli chodzi o łuskę gryki, można śmiało powiedzieć, że w takiej poduszce przemieszcza się ona pod wpływem dotyku oraz fantastycznie masuje ciało. Dzięki temu doskonale radzi sobie z napięciem mięśniowym nagromadzonym w ciągu dnia podczas najróżniejszych czynności, spraw do załatwienia, pracy i innych sytuacji. Poduszka wypełniona łuską gryki fantastycznie dopasowuje się do kształtu głowy oraz znacznie poprawia krążenie krwi w górnej części ciała. Ty śpisz, a poduszka wypełniona łuskami gryki pracuje za Ciebie, by rankiem zapewnić Ci mnóstwo nowej energii oraz siły do działania.

Interesuje Cię poduszka gryki? Możliwe efekty zadziałały na Ciebie kusząco? Nic w tym dziwnego – twardsze podłoże, jakie zapewnia poduszka z łuską gryki, nie tylko działa pozytywnie poprawiając krążenie, ale również zapewnia zdrowy sen, głęboki sen i idealnie sprawdza się tam, gdzie nie pomagają poduszki z pierza, nieco twardsze poduszki poliestrowe czy inne polecane wypełnienia.

Poduszka z łusek gryki ceny

Poduszki łuska gryki to produkt, który bez większego problemu zakupisz w naszym sklepie robi24pl. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości poduszki, które zapewniają spokojny sen, efektywny wypoczynek, co owocuje mnóstwem siły rankiem. Poza licznymi właściwościami, które zostały wymienione powyżej, poduszka z łuską gryki doskonale odprowadza wilgoć, a materiał wykorzystany do wykonania poszycia jest niezwykle miękki, naturalny, przyjemny w dotyku.

Nasze ekologiczne poduszki z łuską gryki to fantastyczne zamienniki tradycyjnych podparć dla głowy. Produkty te nie uczulają, dzięki czemu śmiało mogą z nich korzystać zarówno osoby chore na astmę, jak i alergicy. Poduszka z wypełnieniem z gryki rewelacyjnie sprawdza się w przypadku stresu. Jeśli codzienne obowiązki są dla Ciebie trudne, stresujesz się pracą, a może opieka nad dzieckiem jest dla Ciebie zbyt trudna i męcząca – poduszka z łuską gryki sprawi, że każda noc będzie efektywny wypoczynkiem, a rankiem odkryjesz w sobie pokłady nowej energii. Łuska gryki to dość specyficzne wypełnienie. Jej największe atuty to naturalność oraz dopasowywanie się do krzywizn, dzięki czemu można śmiało zapobiegać bólom głowy, karku oraz szyi. Co ciekawe, takiego typu poduszka nie ubija się, nie traci sprężystości ani objętości.

Poduszka z łuską gryki to idealny produkt do spania, zwłaszcza jeśli chcemy czuć komfort oraz odciążenie kręgosłupa. Jest wygodna, a jej czyszczenie nie jest wcale skomplikowane. Pokrywająca ją bawełna czy wysokiej jakości len to dodatkowe atuty, które czynią z tej poduszki prawdziwie naturalny, wytworzony wyłącznie z komponentów roślinnych produkt. Jak widać, poduszka z łuską gryki to fenomenalne opcja dla osób, które poszukują odmiany, a przede wszystkim mocnego wsparcia.

Poduszka z łuski gryki producent

W naszym sklepie internetowym robi24.pl znajdziesz wysokiej jakości poduszki z łuską gryki marki Cocomilo. Jest to bardzo dobry producent, który oferuje poduszkę antyalergiczną z tkaniną, która nie pozwala na rozwój roztoczy, bakterii oraz pozostałych groźnych alergenów. Poduszka idealnie dopasowuje się do głowy, ciała, doskonale ją podpiera. Chłodzi latem oraz rozgrzewa zimą, dzięki czemu żadna pora roku jej nie straszna. Łuski gryki to strzał w dziesiątkę w wielu przypadkach.

Zwykle poduszki z łuską gryki są przewiewne i tak jest także w tym przypadku. Zapobiega również nadmiernemu poceniu się skóry głowy, co działa idealnie, jeśli mamy problemy z występowaniem krost. Tak naprawdę produkt jest przeznaczony dla każdego – śmiało po niego sięgnij, jeśli masz problemy z efektywnością snu i stresem, ale również wtedy, kiedy ich nie masz. Na pewno spanie na takim podłożu w żaden sposób Ci nie zaszkodzi, a nam pewno poprawi efektywność snu i zdziała wiele dobrego.

W naszej ofercie znajdziesz na razie tylko dwa rozmiary poduszki wypełnionej łuską gryki. Zakupisz u nas zarówno poduszkę 40x40,  jak i 50x60 cm. Jednak to nie wszystko, ponieważ nieustannie rozwijamy nasz sklep poszerzając obecny asortyment. Dzięki temu jesteśmy  wstanie zapewnić naszym klientom wszystko to, czego naprawdę potrzebują. W naszym sklepie zakupy zrobią nawet najbardziej wymagające osoby, które zwykle na poszukiwaniach dobrych jakościowo rzeczy spędzają bardzo długie godziny przed komputerem. Wygodne poduszki z łuską gryki doskonale dopasowują się do ciała człowieka, można na nich spać na brzuchu, jak i na plecach. Niezależnie od tego, do czego potrzebujesz takiej poduszki, u nas znajdziesz taką, która została uszyta z miłością i sercem!