• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki do jogi

Brak produktów do wyświetlenia

 

Poduszka do jogi

Joga to fantastyczna praktyka medytacji, relaksu, nie tylko ruch, który możemy zapewnić swojemu ciału. Choć jeszcze dla wielu osób medytacja jest czymś dziwnym, nie dla naszej strefy kulturowej, to można doskonale zobaczyć, że mnóstwo osób skłania się ku temu. Medytacja pozwala na wyciszenie się, pozwala na odnalezienie spokoju ducha, a ponadto ułatwia koncentrowanie się oraz zasypianie. Podczas medytacji, jeśli chcemy, aby przebiegła w miarę bezproblemowo, powinniśmy korzystać z dobrego podparcia. Przykładem tego może być rewelacyjna, profesjonalna poduszka do jogi. Poduszka medytacyjna nie jest wcale nowym wynalazkiem – obecnie jest po prostu udoskonalona i można kupić naprawdę fenomenalne wersje poduszek do jogi.

Produkt ten to nic innego, jak poduszka wypełniona łuską gryki. Poszycie zwykle wykonane jest z miękkiej bawełny, która doskonale przepuszcza wilgoć i ma doskonałe właściwości oddychające. Poduszki medytacyjne wyprodukowane są z łuski gryki, ponieważ jest to materiał całkowicie naturalny, nie jest w żaden sposób szkodliwy dla środowiska i można go śmiało poddać biodegradacji. Atutem łusek gryki jest fakt, że doskonale dopasowują się do kształtu ciała. Nie wchłania wilgoci, zachowuje swoją formę pomimo upływu czasu, a dodatkowo nie nagrzewa się zbytnio.

Wydawać by się mogło, że do medytacji, do uprawiania jogi można śmiało używać tradycyjnych poduszek. Doświadczenie jednak pokazuje, że lepiej postawić na coś twardszego, a jednocześnie bardziej stabilnego. Ponadto, dobrej jakości poduszka wypełniona łuską gryki do jogi czy medytacji powinna być dostosowana do ciała. Co ciekawe, takie poduszki nie odkształcają się praktycznie w ogóle, a w sytuacji, kiedy użyjemy poduszki ozdobnej z sofy czy poduszki, na której śpimy, odkształcenie to zobaczymy od razu, ponadto nieustannie będzie nam towarzyszył brak stabilności.

Poduszka do medytacji dostępna jest w naszym sklepie, gdzie ją bez problemu zakupisz. Oferujemy fantastyczne produkty wykonane z komponentów najwyższej jakości, pochodzących wyłącznie od zaufanych producentów i dostawców. Możesz więc mieć pewność, że kupując poduszkę do jogi z łuską gryki w naszym sklepie, stawiasz na to, co najlepsze i otrzymujesz pełnowartościowy produkt starannie wykonany i bardzo trwały!

Myśląc o uprawianiu jogi, na samym początku warto przejrzeć propozycje poduszek, jakie są dostępne, aby podczas pierwszych ćwiczeń się nie zrazić.

Poduszka do jogi z gryką

Poduszki do jogi pozwala na wykonywanie medytacji w pozycji siedzącej. Unosi pośladki, sprawia, że siedzenie jest przyjemne, a nie uciążliwe. Specjalna poduszka do medytacji wykonana jest głównie z łuski gryki, która stanowi wypełnienie, a także z niebielonej bawełny, która stanowi poszycie. Wymiary poduszki są różne, jednak najczęściej spotykane są poduszki okrągłe o średnicy od 35 do 40 cm.

Poduszki wypełnione łuską gryki nie są znane od dzisiaj – jest to wynalazek sprzed lat, który obecnie trafił do nas, dzięki czemu kobiety, a czasem i mężczyźni, mogą zażyć medytacji, której zadaniem jest odprężenie, uspokojenie myśli, zrelaksowanie i wiele innych. Niektóre poduszki mają również kształt płaskiego walca, który świetnie sprawdza się w przypadku bardziej doświadczonych joginów. Doskonale nadają się do urozmaicenia rutyny.

W medytacji liczy się głównie pozostawanie w odpowiedniej pozycji, bez zbędnych ruchów, a także ćwiczenie umysłowe, które sprawi, że nieco się uspokoimy, zniwelujemy wszystkie zbędne myśli, złe myśli, negatywne myśli. Warto tutaj wykorzystać specjalną poduszkę do jogi, aby uniknąć nadmiernego garbienia się czy bólów w dolnej części kręgosłupa, w odcinku lędźwiowym.

Aby pomóc sobie w medytacji, warto zainwestować w dobrej jakości poduszki medytacyjne z łuską gryki, które znajdziesz w naszym sklepie. Ułatwiają pozostawanie w siedzącej pozycji, bez garbienia się. Mogą wspomóc Twoją praktykę podczas medytacji. Wałek do jogi to również bardzo dobry wybór, który pomoże Ci zachować fizyczny bezruch. Poduszki do jogi to wspaniałe produkty, które pomogą Twojej relaksacji i ułatwią pozbycie się zbędnych, negatywnych myśli. Poduszka zafu, która służy jodze i medytacji, z łatwością zagwarantuje Ci komfort. Zastosowanie tej poduszki może być znacznie szersze, zwłaszcza, jeśli siedzisz podczas pracy. Decydując się na tę poduszkę, na pewno będziesz zadowolona, a ponadto poszerzysz swoją praktykę w kierunku medytacji.

Gryka to rewelacyjne wypełnienie, które świetnie działa również w produktach przeznaczonych typowo do spania. W sytuacji, kiedy zauważasz problemy ze snem, wstajesz bardziej zmęczona, aniżeli się kładziesz, poduszka z łuską gryki do spania może znacznie polepszyć komfort Twojego snu. W naszym sklepie robi24.pl znajdziesz wiele przydatnych, wysokiej jakości produktów, którymi fantastycznie wyposażysz sypialnie w Twoim domu, zarówno swoją, jak i dzieci. Szeroki asortyment połączony jest z optymalnymi cenami, dzięki czemu za stosunkowo niedużą kwotę możesz mieć wysokiej jakości produkt i to już następnego dnia, jeśli złożysz zamówienie do godziny 11.