• Poduszki do podróży

  • Parametry

Wybierając się z dzieckiem w podróż, warto zaopatrzyć się w poduszkę dedykowaną specjalnie do tego celu. To samo dotyczy starszych dzieci, czy osób dorosłych. W podróż zabieramy ze sobą zarówno poduszki antywstrząsowe, jak i poduszki rogale, które pomogą utrzymać głowę w jednym miejscu, czy niewielkie poduszeczki, które pomogą w trakcie wyprawy, przydadzą się też jako jaśki. Miękka i komfortowa poduszka podróżna może się okazać bardzo przydatnym rozwiązaniem. Jej niewielkie rozmiary i niska waga sprawiają, że zabranie jej w dowolną trasę nie stanowi problemu.W naszym sklepie można znaleźć poduszki w różnych wielkościach i w różnych kolorach. Zapraszamy do kupowania poduszek do podróży, które wyprodukowały firmy CEBA, MILTEX I MATEX.   

Poduszki do podróży

Poduszka motylek to idealne rozwiązanie zapobiegające wstrząsom, na które może być narażone dziecko podczas jazdy samochodem. Specjalnie wyprofilowana forma poduszki pozwala na wygodnie ułożenie główki dziecka pomiędzy jej skrzydełkami, dzięki czemu główka zyskuje oparcie, nie opada i się nie przemieszcza. Poduszki podróżne to nie tylko poduszki dla dziecka. Sprawdzą się na biwaku lub kempingu, ale również w czasie jazdy samochodem czy lotu samolotem. Pomogą nam zachować właściwą postawę ciała oraz da głowie odpowiednie oparcie, przez co nie dojdzie do bólu oraz urazów kręgosłupa. Każda poduszka, która znajduje się w tej kategorii, jest bardzo dokładnie opisana, posiada też liczne, dołączone zdjęcia.

Dla kogo poduszki są przeznaczone?

Wygoda w czasie podróży to ważna sprawa. Wybierając się w długą podróż spędzamy wiele godzin w pozycji siedzącej i nie mamy zbyt dużo pola do zmieniania pozycji. Dla osób, które lubią się zdrzemnąć w samochodzie czy samolocie, poduszka podróżna będzie niezbędna.

Z czego wykonane są poduszki do podróży? 

Poduszka wypełniona jest poliestrem silikonowym, który ma właściwości antyalergiczne. Dzięki tego rodzaju wypełnieniu poduszka jest sprężysta i miękka. To produkt, który łatwo utrzymać w czystości, ponieważ poduszkę można prać w pralce.

Dlaczego warto kupić poduszkę do podróży w Robi24.pl?

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości poduszki do podróży, które przydadzą się każdemu. Warto wykorzystać możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas poduszki zostały uszyte z myślą o komforcie osób podróżujących. Wybierzmy poduszkę do podróży i dalej bezpiecznie w drogę.