• Kategorie
  • Szukaj
  • MILTEX

PPH Miltex S.C. jest polską firmą działającą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Od początku swojej działalności pielęgnują działania zgodne z naturą, łącząc w sobie nowoczesny styl z tradycją. Wykorzystują naturalne własności wełny, przez co dzięki żywej wełnie nie śpimy zlani potem, jesteśmy wolni od kurzu i odpoczywamy w korzystnym mikroklimacie.

Ekskluzywna wełna Milte jest produktem najwyższej jakości - przede wszystkim naturalnym i komfortowym. Gwarantuje niezbędny odpoczynek w czasach ciągłego pośpiechu i stresu. Delikatne włókna poprawiają krążenie krwi, jak również zapewnia wyjątkowo głęboki, nieprzerwany i regenerujący sen. Żadna inna pościel nie posiada wszystkich walorów prawdziwej wełny.

Naturalna wełna Milte stabilizuje temperaturę, ograniczając pocenie się, co sprawia, że odczuwamy większy komfor podczas snu. Wraz z migrującym przez pościel powietrzem zapewnia właściwą wentylację i zawsze pozostaje sucha w dotyku. Zapewnia sen w wysokich standardach higienicznych poprzez naturalną odporność na zabrudzenia, a także możliwość samodzielnego prania i wietrzenia.

Wełna proponowana przez PPH Miltex S.C. ma również właściwości termoterapii. Prowadzi do złagodzenia reumatycznych, pourazowych i zwyrodnieniowych dolegliwości narządów ruchu. Mechanizm działania termoterapii wiąże się z poprawą ukrwienia, zwiększeniem aktywności metabolicznej tkanek oraz złagodzeniem bólu. Dodatkowo mikromasujące działanie wełny korzystnie pobudza system nerwowy. Szeroko polecana przez lekarzy ze względu na szerokie zastosowanie, bezpieczeństwo i nieliczne przeciwwskazania. Korzystne działanie asortymentu ocieplającego Milte zostało potwierdzone przez szereg niezależnych placówek klinicznych.