• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki do wózka

 

Poduszka do wózka

Dziecko to bardzo delikatna istota, o którą trzeba dbać od samego początku, aż do późnych lat , kiedy zaczyna być samodzielne. Nic więc dziwnego, ze rodzice chcą dla swojego maluszka jak najlepiej, decydując się obecnie na każde udogodnienie. Jednym z nich jest poduszka motylek do wózka spacerówki i nie tylko, która robi furorę wśród młodych, jak i nieco starszych rodziców. W czym tkwi fenomen ten poduszki do wózka? Otóż jest to poduszka antywstrząsowa. Doskonale chroni główkę dziecka przed mimowolnym lataniem na boki, a także jego mózg wewnątrz przed ewentualnym uszkodzeniem. Motyle do wózka – poduszki te już od kilku lat robią furorę na rynku i są obecnie jednym z niedołączonych elementów wyprawki.

Poduszka do spacerówki

Decydując się na spacer z dzieckiem czy na przejażdżkę samochodem, warto wyposażyć się w specjalną poduszkę w kształcie motylka. Poduszka motylek idealnie będzie pasować do wózka spacerowego, doskonale sprawdzi się w foteliku samochodowym – a to wszystko po to by uchronić główkę dziecka przed wstrząsami i zapewnić mu spokojny sen. Ta poduszka do wózka spacerowego może również odgrywać rolę dekoracyjną, jednak znacznie częściej kupowana jest w tym realnym celu – by dbać o naszego malucha.

Poduszka dla niemowlaka do wózka dostępna jest w naszym sklepie internetowym robi24.pl. Kompletując wyprawkę warto

Poduszka do gondoli

Motylek to wyjątkowa poduszka antywstrząsowa do wózka dziecięcego, która podnosi komfort snu niemowląt. Może być wykorzystywana także jako poduszeczka do łóżeczka. Akcesoria tego rodzaju świetnie sprawdzają się, jeśli masz w domu noworodka. Dla takiego maluszka poduszka motylek jest wręcz wskazana, aby mogły go ominąć wszelkie wstrząsy podczas spacerowania wózkiem po niezbyt równym terenie czy podczas jazdy samochodem. Regularne używanie takiej poduszki to gwarancja znacznie lepszego zdrowia naszego dziecka. Jest to więc niezbędne akcesorium, o które warto się postarać jeszcze zanim maluch pojawi się na świecie. Poduszka do wózka gondoli w kształcie motylka to też nietuzinkowy pomysł na prezent dla znajomych, którzy spodziewają się w niedługim czasie narodzin własnego dziecka.

Płaska poduszka do wózka

Do wózka poduszki polecane są od pierwszych dni, o ile są to poduszki płaskie lub zbliżone swoja konstrukcję do sławnego i polecanego motylka. Poduszka motylek jest maksymalnie płaska, a przy okazji posiada cztery wypustki, które utrzymują główkę oraz szyję dziecka w jednym miejscu. Dzięki temu podczas jazdy w wózku, czy w foteliku samochodowym główka dziecka nie lata z jednej strony na drugą w sposób niekontrolowany. Antyalergiczne wypełnienie jest dodatkowym atutem tej poduszki. Jest w pełni odporna na działanie pleśni, grzybów, bakterii czy niekorzystnych alergenów. Każda poduszka motylek, którą zakupisz w naszym sklepie internetowym robi24.pl to inwestycja na długie miesiące, owocna zarówno dla dzieci, jak i dla Was, jako rodziców.

Poduszki motylki do wózka

Poduszka antywstrząsowa dla niemowlaka do wózka dziecięcego w kształcie motylka to gwarancja wygodnego ułożenia główki dziecka. Jest bardzo pomocna podczas jazdy wózkiem, jak i jazdy w foteliku samochodowym. Wypełnienie stanowi poliester silikonowy, który charakteryzuje się doskonałą sprężystością i miękkością, a także odpornością na rozwijanie się roztoczy czy alergenów. Poduszkę tę można śmiał, bez żadnych uprzedzeń prać w pralce wykorzystując przy tym niezwykle delikatne środki piorące. Z takiej poduszki może korzystać zarówno noworodek, który niedawno opuścił brzuch mamy, jak i niemowlak, który dużo spaceruje na leżąco, lubi spać w wózku czy usypia podczas jazdy samochodem. Rozmiar takiej poduszki, którą oferujemy w naszym sklepie robi24.pl to 80x40 cm. Jeśli chodzi o materiał wykończeniowym, również jest w pełni antyalergiczny i pozwala oddychać skórze, a to wszystko dzięki połączeniu bawełny z elastanem, z ogromną przewagą tego pierwszego komponentu.

Poduszka do wózka dla noworodka

Poduszka motylek polecana jest do gondoli, w której zazwyczaj podróżuje noworodek. Wózki te mają zazwyczaj płaskie dno, które pozwala na odpowiednie ułożenie małego dziecka. Noworodki muszą mieć płaskie ułożenie, ponieważ inna pozycja mogłaby zaszkodzić nie do końca wykształconemu układowi kostnemu. Dzieci w takim wielu nie są w stanie samodzielnie trzymać głowy, dlatego inna pozycja mogłaby uszkodzić ich odcinek kręgosłupa szyjnego. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko mogło cieszyć się efektywnym, przyjaznym snem, podczas którego kształtuje się jego układ nerwowy oraz inne umiejętności, koniecznie postaw na poduszkę motylek do jego wózka.

Poduszka do wózka dla niemowlaka

Tego rodzaju poduszka może być wykorzystywana także u niemowląt. Bardzo często niemowlaki już siedzą i podziwiają świat na spacerze, jednak zdarzają się i takie sytuacje, że dziecko po prostu śpi. Wtedy doskonale sprawdzi się poduszka motylek, którą warto mieć pod ręką na spacerach, jak i podczas jazdy samochodem. Kompletując wyprawkę koniecznie sprawdź asortyment naszego sklepu robi24.pl i zamów poduszkę motylka dla swojego malucha, który z pewnością będzie Ci za to wdzięczny.