• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry ekonomiczne

Nie każdy ma pełny portfel i szuka kołder bez patrzenia na ich ceny. A te bywają różne. W tym dziale znajdziemy kołdry, które niekoniecznie muszą kosztować majątek. To kołdry ekonomiczne, dostępne na każdą kieszeń. W naszej ofercie można znaleźć kołdry ekonomiczne firmy ROBI. Wśród rozmiarów każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są kołdry w rozmiarach 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm i 220x200 cm. Należy pamiętać, że tolerancja rozmiaru wynosi tu 5 cm, co oznacza, że np. kołdra 140 cm może mieć 135 cm. Szczegóły w opisach kołder.  

Kołdry ekonomiczne

 Wśród kołder ekonomicznych znajdziemy kołdry letnie i kołdry całoroczne. Pokryte są flizeliną i mikrofibrą, posiadają wypełnienie z poliestru lub poliestru pokrytego silikonem. Wszystkie są antyalergiczne, co sprawi radość osobom cierpiącym na różnego typu alergie i występują także w postaci kołder wielokolorowych.

 

Dlaczego warto kupić kołdrę ekonomiczną w Robi24.pl?

W naszej ofercie znajdą Państwo kołdry ekonomiczne firmy ROBI. Wszystkie są starannie wykonane, to kołdry antyalergiczne i antybakteryjne. Taka kołdra przyda się do stosowania przez cały rok, choć są również modele letnie. Wykorzystaj możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas kołdry ekonomiczne zostały uszyte z myślą o osobach, które poszukują kołder niedrogich, a praktycznych. Łatwo utrzymać je w czystości, a sen pod taką kołdrą jest bezpieczny, również dla alergików. Nie wahaj się! Wybierz kołdrę ekonomiczną i ciesz się jej niską ceną.