• Kategorie
  • Szukaj
  • Rozmiar poduszki 40x60

Poduszka 40x60

Sen każdego człowieka jest niezwykle ważny, jednak dla rodziców nie ma nic ważniejszego, bardziej istotnego, od spokojnego snu dziecka. Młodzi rodzice w końcu kiedyś staną przed decyzją, której celem będzie wybranie odpowiedniej poduszki dla swojego dziecka. W przypadku najmniejszych nie jest to łatwe. Istnieje bowiem mnóstwo podpowiedzi, które trzeba wziąć pod uwagę. Dlaczego? Zbyt szybko zakupiona poduszka może niekorzystnie zadziałać na posturę dziecka, zbyt gruba, zbyt duża może zaszkodzić jego życiu. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiedzialnie dobrać poduszkę dla swojego malucha i zaproponować ją mu w idealnym czasie.

W sklepach stacjonarnych, jak i internetowych panuje przekonanie, że najlepsza poduszka dla dziecka to ta o wymiarach 40x60 cm. Owszem, w tym rozmiarze zazwyczaj znajdziemy poduszki zwykle przeznaczone dla maluchów. Od jakiego wieku warto je stosować? Dziecko powinno mieć ukończony minimum rok życia, aby mogło spać na poduszce. Najlepiej, by na samym początku była to dość płaska poduszka, która nie nadwyręży kręgosłupa dziecka ani odcinka szyjnego.

Poduszka 40x60 płaska

Decydując się na poduszkę dla malucha, Twoją uwagę powinna zwrócić nasza poduszka 40x60 cm płaska. Decydując się na taką poduszkę 40x60 cm, zagwarantujesz dziecku możliwość wysypiania się, a to wpływa na jego ogólny rozwój. Podczas snu organizm dziecka regeneruje się, ale to nie wszystko - wydziela się również ważny hormon wzrostu, a ponadto mózg konsoliduje ślady pamięciowe, a to oznacza, że się uczy. Wybierz mądrze i zainwestuj w płaską poduszkę dla dziecka. Jej wysokość nie powinna przekraczać 5-7,5 cm. Dla starszego dziecka możesz wybrać wyższą, większą poduszkę.

Poduszka 40x60 gruba

Zastanawiasz się, jakie jeszcze poduszki 40 x 60 cm oferujemy? W naszym asortymencie nie brakuje poduszek z puchu i pierza, które są dość grube. Poduszka 40x60 pierze to strzał w dziesiątkę, jeśli szukasz jej z myślą o sobie. W sytuacji, kiedy nie lubisz zbyt dużych poduszek pod swoją głową, kiedy nie zmieniasz za często pozycji podczas snu, poduszka 40x60 cm może okazać się rewelacyjnym wyborem. Pierze w niej zawarte to surowiec najwyższej jakości, pozyskiwany z hodowanych w doskonałych warunkach kaczek i gęsi. Pierze pozyskiwane jest w sposób humanitarny, dlatego możesz mieć pewność, że Twój wybór w żaden sposób nie uszczuplił liczebności gatunku. Poduszka z pierzem ma w swoim wnętrzu całe pióra, jest troszkę twardsza niż poduszki z puchu, ale za to doskonale podtrzymuje głowę.

Poduszka 40x60 do łóżeczka

Szukasz dobrej poduszki do łóżeczka dla swojego malucha? Na pewno nie powinna to być poduszka 40x60 wysoka. Maluchy potrzebują poduszki w kształcie klina albo bardzo płaskiej, aby mogły się wysypiać oraz odpowiednio rozwijać. Jeśli chcesz, takie właśnie poduszki znajdziesz w naszym sklepie internetowym robi24.pl. W naszym asortymencie nie brakuje poduszek płaskich, które w swoim wnętrzu skrywają włókno poliestrowe silikonowane bądź samo włókno poliestrowe. Oferta robi24.pl to poduszki, których powłoki wykonane są z wysokiej jakości bawełny czy mikrofibry. Jak widać, wybór jest dość spory, wystarczy określić, czego potrzebuje Twoje dziecko oraz na jakie materiał lepiej postawić. Z pewnością bawełna znacznie lepiej odprowadzi wilgoć, a jednocześnie nie pozwoli dziecku nadmiernie spocić się podczas snu. Poduszki dla dzieci to również koszty - na szczęście w robi24.pl sprzedajemy wysoką jakość w przystępnej cenie, dlatego taka poduszka nie wychodzi wcale bardzo drogo.

Poduszka 40x60 bambusowa

Każda poduszka to inny produkt. Nasz sklep jest duży, ponieważ chcemy, aby każdy potencjalny klient zobaczył, jak wiele mamy do zaoferowania. Chcemy, aby każdy zainteresowany znalazł u nas coś dla siebie. Nic więc dziwnego, że w naszej ofercie są też poduszki bambusowe. Bambus to fantastyczna roślina, z której wytwarzane są antybakteryjne, antygrzybiczne włókna. Można je śmiało łączyć z bawełną, dzięki czemu poszewki na poduszki wychodzą jeszcze lepsze, jeszcze wyższej jakości. Bambus połączony z bawełną nie tylko będzie cechował się super termoregulacją i będzie odprowadzał wilgoć, ale również będzie działał przeciwgrzybicznie i antybakteryjnie. Sprawia to, że dziecko jest jeszcze bezpieczniejsze podczas snu. Nic więc dziwnego, że bambusowe poduszki sprzedają się tak chętnie i cieszą się ogromną popularnością. Bambus to idealny materiał poszycia.

Poduszka 40x60 biała

Jakie produkty znajdziesz w naszym sklepie? Królują tutaj takie rzeczy, jak poduszka 40x60 twarda, biała, z pierzem, z puchem, płaska czy antystresowa. Ta ostatnia to produkt naszej rodzimej marki Robi, która chce podarować swoim klientom coś naprawdę nietuzinkowego. Nasze poduszki pokryte są specjalną powłoką, w której połączyliśmy mikrofibrę z włóknem węglowym. Dlaczego? Otóż włókno węglowe, po zetknięciu ze skórą człowieka, doprowadza do zjawiska jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych. Jak widać, jest to bardzo ciekawy typ poduszki, którą warto mieć w swoim domu i cieszyć się nią każdego wieczoru. Nie zwlekaj, zamów dla siebie poduszkę 40x60 cm (lub dla swojego malucha) do godziny 11, a przekażemy paczkę kurierowi jeszcze tego samego dnia!