• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry jedwabne

Kołdra jedwabna

Jedwab od dawien dawna uchodzi za tkaninę dość luksusową. Jego pozyskiwanie to proces złożony. Wszystko zaczyna się od hodowli jedwabnika, a to musi odbywać się w specjalnych warunkach. Jak widać po samej nazwie, jedwab może być wykorzystywany jako wypełnienie kołder i daje to fantastyczne rezultaty. Kołdry jedwabne posiadają fantastyczne właściwości oddychające, które wpływają na ogólną temperaturę ciała podczas snu. Kołdry posiadające jedwabne wypełnienie nie należą do najtańszych produktów, jednak biorąc pod uwagę ich długoletnią trwałość, cena takiej kołdry dość szybko się zwróci. Ponadto, trzeba wziąć pod uwagę wiele korzyści, jakie płyną z faktu odpoczywania pod takim okryciem.

Kołdra jedwabna całoroczna

W asortymencie naszego sklepu robi24.pl znajdziesz fenomenalnej jakości kołdry jedwabne, które będą odpowiedzią na potrzeby wielu osób, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jedwab jest materiałem pochodzenia zwierzęcego. Produkuje się go z wydzielin gruczołów przędnych jedwabników. Zwierzęta te tworzą sobie z tego jedwabiu kokony. Jedwab jest materiałem bezpiecznym dla człowieka. Świetnie sprawdza się wśród alergików. Jego właściwości antystatyczne sprawiają, że nie przyciąga w ogóle kurzu.

W naszym sklepie robi24.pl znajdziesz wyjątkowej jakości kołdry jedwabne na każdą porę roku. Całoroczne kołdry z jedwabiu posiadają dobre właściwości oddychające, dlatego i latem, i zimą będzie Ci bardzo przyjemnie. Kołdry jedwabne są dobre w odprowadzaniu wilgoci i bardzo przyjemne w dotyku. Rozmiar takiej kołdry jest wyborem indywidualny – dla dziecka wystarczy mniejsza kołdra, a do łóżka małżeńskiego możesz śmiało wybrać największy rozmiar kołdry.

Kołdra jedwabna zimowa

Zimą głównym zadaniem kołdry jest odpychanie od nas zimnego powietrza, ochrona przed mrozem oraz zagwarantowanie komfortu cieplnego podczas snu. Produkty tego rodzaju dedykowane są osobom, które odczuwają przenikliwe zimno każdej zimy, niezależnie pod czym śpią. Produkt tego rodzaju, jak kołdra jedwabna to strzał w dziesiątkę. W przypadku tego wypełnienia, można cieszyć się przyjemnym komfortem, który automatycznie wpływa na nasz sen i jego efektywność.

Kołdra jedwabna letnia

Latem dbamy o to, aby w nocy nie było nam zbyt gorąco. Jednak nie każdy potrafi spać bez jakiegokolwiek okrycia. Zdarza się, że dla niektórych jest to wręcz niewyobrażalne. Z tego właśnie powodu na lato polecane są kołdry letnie jedwabne. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu. Polecane są osobom, które lubią czuć ciężar kołdry na sobie, bez względu na pogodę, temperaturę na zewnątrz i inne czynniki.

Warto wiedzieć, że kołdry jedwabne to produkty bardzo trwałe. Materiał, jakim jest jedwab, charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i to w znacznie lepszym stopniu, aniżeli polecana zwykle bawełna. Jedwabne włókna zawarte w kołdrach tego rodzaju są w pełni bezpieczne dla naszego środowiska naturalnego. Sen pod takim okryciem pozwala na poczucie ulgi, które jest czasem bardzo, bardzo ważne dla skóry i całego organizmu człowieka. Ciekawostką jest, że jedwabne włókna posiadają w sobie aż 18 aminokwasów. Każdy wyrób, który w swoim składzie ma chociażby trochę jedwabiu, musi mieć odpowiednie certyfikaty, które niezaprzeczalnie świadczą o bezpieczeństwie i braku negatywnego wpływu na człowieka czy środowisko.

Kołdra jedwabna dla dzieci

Dzieci to bardzo wrażliwe istoty, które niejednokrotnie skarżą się, jeśli coś je uwiera, gryzie lub kiedy źle się czują. Z tego powodu często rodzice zmuszeni są do zmiany kołdry, pościeli, a czasem nawet i materaca. Jeśli chcemy zadbać o własne pociechy, warto zwracać uwagę na ich potrzeby. Kołdry jedwabne mogą być również używane w przypadku dzieci. Nasze kołdry są w 100% naturalne, wzbogacone o ekologiczne, biodegradowalne włókno, jakim jest poliaktyd. Kołdrę tę można prać w pralce, dzięki czemu z łatwością można utrzymać higienę tego produktu. Kołdra tego typu świetnie sprawdzi się latem, ale i nie tylko. Antystatyczne właściwości nie pozwalają na gromadzenie się kurzu i nie sprzyjają rozwojowi roztoczy.

Kołdry jedwabne ceny

Kołdry jedwabne – sklep nasz oferuje wysokiej jakości kołdry jedwabne, które wykonywane są z najwyższą starannością. Widać to doskonale na pierwszy rzut oka. Wykorzystuje się do ich produkcji naprawdę wspaniałe materiały pozyskiwane wyłącznie od zaufanych dostawców. Jedwabna kołdra dziecięca dostępna w naszym sklepie ma wymiary 135x200, jednak oferujemy również kołdry o wymiarach 155x200, 200x200 oraz 220x200. Jeśli liczysz na spokojne noce, koniecznie postaw na kołdry jedwabne. Producent, jakość materiałów, ich pozyskanie, certyfikaty – to wszystko wpływa na wysokość ceny za kołdrę, jednak warto pamiętać, że jest to zakup na wiele długich lat.

Kołdra z jedwabnym wypełnieniem

 

Kołdry z jedwabnym wypełnieniem należą do kołder, które można stosować zawsze i wszędzie. Ich właściwości oddychające są bardzo dobre, a poduszki jedwabne świetnie wpiszą się rewelacyjnie do kompletu. W robi24.pl znajdziesz wiele interesujących produktów, a wśród nich z pewnością będzie na Ciebie czekała idealna kołdra!