• Kategorie
  • Szukaj
  • Przeznaczenie poduszek

Poduszka dla alergika 🤧 firmy ROBI. Pokryta bardzo miękką i wytrzymałą mikrofibrą, wypełniona kuleczkami z silikonu. Musisz często prać poduszkę? To dobrze trafiłeś, bo to poduszka łatwa w praniu! 🧺 Dostępna w rozmiarze 70x80 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
39.90
Poduszka Antystres z firmy ROBI idealna dla ludzi zestresowanych mających problemy z zaśnięciem. 🛌 Materiał pokrywający poduszkę antystresową wykonano z miękkiej i przewiewnej mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. W kontakcie ze skórą użytkownika stymulują one zjawisko jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych. Antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 40x40 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Średnia dostępność
18.50
Poduszka dla osób zestresowanych, mających kłopoty z zaśnięciem. 😞 Z firmy ROBI, pokryta miękką i przewiewną mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych. W kontakcie ze skórą dochodzi do zjawiska jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych i już po stresie! Poduszka jest antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 40x60 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Dostępność Mało
32.50
Poduszka antystresowa z firmy ROBI idealna dla ludzi zestresowanych 😡 mających problemy z zaśnięciem. Materiał pokrywający poduszkę antystresową wykonano z miękkiej i przewiewnej mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. W kontakcie ze skórą użytkownika stymulują one zjawisko jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych. Antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 50x60 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Średnia dostępność
43.50
Poduszka doskonała, gdy dopadnie nas stres. 😞 Z firmy ROBI, przeznaczona dla osób mających problemy z zaśnięciem. Pokryta miękką i przewiewną mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych. W kontakcie ze skórą dochodzi do zjawiska jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych i już po stresie! Poduszka jest antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 50x70 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
49.90
Poduszka z firmy ROBI o działaniu antystresowym. Idealna dla ludzi zestresowanych mających problemy z zaśnięciem. Materiał pokrywający poduszkę antystresową wykonano z miękkiej i przewiewnej mikrofibry z dodatkiem włókien węglowych. 👍 W kontakcie ze skórą użytkownika stymulują one zjawisko jonizacji, czyli rozładowania nagromadzonych w ciągu dnia ładunków elektrostatycznych. Antyalergiczna, wypełniona kulkami pokrytymi silikonem. Dostępna w rozmiarze 70x80 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
66.50
Poduszka bawełniana z firmy ROBI zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, zapobiega poceniu się, pochłania wilgoć, wspomaga efektywny wypoczynek. Materiał pochodzenia roślinnego, od tysięcy lat ceniony za swoje naturalne właściwości, dobrze utrzymuje ciepło, a jednocześnie jest przewiewny, przez co pozwala skórze oddychać, cechuje go wysoką higroskopijność, czyli zdolność pochłania wilgoci. 💧 Taka poduszka jest miła w dotyku, zapewnia wysoki komfort użytkowania. Dostępna w rozmiarze 70x80 cm i kilku kolorach. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Duża dostępność
54.90
Poduszka antyalergiczna firmy INTER-WIDEX wypełniona tysiącami miękkich i lekkich kuleczek z włókna, dopasowujących się do kształtu głowy i karku w celu lepszego podparcia. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Miękka i sprężysta, dostępna w rozmiarze 40x40 cm i trzech kolorach.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
32.00
Poduszka antyalergiczna firmy INTER-WIDEX pokryta bawełną z poliestrem, tworzącym udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Wypełniona tysiącami miękkich i lekkich kuleczek z włókna, dopasowujących się do kształtu głowy i karku w celu lepszego podparcia. Idealna dla alergików. Miękka i sprężysta, dostępna w rozmiarze 50x60 cm i trzech kolorach.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
59.00
Poduszka antyalergiczna firmy INTER-WIDEX miękka i sprężysta. Została wypełniona tysiącami miękkich i lekkich kuleczek z włókna, dopasowujących się do kształtu głowy i karku w celu lepszego podparcia. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Dostępna w rozmiarze 70x80 cm i trzech kolorach.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
94.90
Antyalergiczna poduszka firmy INTER-WIDEX wypełniona włóknami z powietrznymi kanalikami w środku, które zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość i dobre dopasowanie do głowy i karku. Tkanina, którą została pokryta poduszka, to połączenie bawełny z poliestrem, tworzące udany duet zalet bawełny z wytrzymałością poliestru. Idealna dla alergików. Dostępna w rozmiarze 40x40 cm i trzech kolorach.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
19.90
Antyalergiczna poduszka firmy INTER-WIDEX pokryta tkaniną wykonaną z połączenia bawełny z poliestrem. Włókna i mikrowłókna, którymi jest wypełniona, z powietrznymi kanalikami w środku zapewniają poduszkom elastyczność, sprężystość, dobre dopasowanie do głowy i karku. Poduszja jest idealna dla alergików. Dostępna w rozmiarze 50x60 cm i trzech kolorach.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
29.90

Przeznaczenie poduszek

Poduszki mogą służyć do różnych celów. Wybór tej odpowiedniej do spania wymaga zastanowienia się nad tym, kto i jak będzie poduszkę użytkował. Mają tu znaczenie nasze predyspozycje, zdrowie, stan ducha, a nawet ciąża. Inna poduszkę będziemy potrzebować w podróży, a inną do codziennego spania. Jeszcze inna ozdobi nasz dom i nada mu klimatu. A więc przeznaczenia - rzecz ważna i istotna.

Jakie poduszki podzielone ze względu na przeznaczenie znajdziesz w sklepie Robi24.pl?  

Mamy do zaoferowania:

 Poduszki dla alergika     –     nie każda poduszka będzie przyjazna alergikowi. Jej wypełnienie i jej pokrycie ma istotne znaczenie w chorobach alergicznych. Choć pisze się, że każda poduszka przyjazna jest alergikom, to nie do końca jest to zgodne z prawdą. Alergik może być bowiem uczulony nie tylko na kurz lub roztocza, ale również na konkretne wypełnienie jak puch lub pierze. Dlatego najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest tu poduszka z wypełnieniem syntetycznym.

Poduszki dla dziecka     –     tu ważny jest wiek dziecka. Inną poduszkę zastosujemy dla niemowlaka ( korygująca, pozycjonująca), a inną dla starszego dziecka. W sklepie Robi24.pl znajdziemy różne rodzaje poduszek dla dzieci w każdym wieku.

Poduszki do spania     –     to szeroka gama oferowanych przez nasz sklep Robi24.pl różnorakich poduszek służących do spania. Z różnymi pokryciami i różnymi wypełnieniami. Są poduszki dla alergików i osób bez dolegliwości. W różnych wymiarach. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Poduszki ozdobne     –     potrafią ozdobić dom i nadać mu nowego klimatu. Idealne do zmiany wystroju, uzupełnienia ciekawej stylizacji. Mają także zastosowanie praktyczne i mogą służyć za podparcie głowy w trakcie popołudniowej drzemki.

Poduszki do jogi     –     pozwolą na ulgę i regenerację mięśni i tkanek w trakcie uprawiania jogi i medytacji. Są komfortowym wsparciem dla pozycji leżących i siedzących. Pozwalają na przyjęcie wygodnej pozycji i ułatwiają wykonywanie ćwiczeń oraz technik relaksacyjnych.

Poduszki do karmienia     –     to rodzaj poduszek, które ułatwią mamom karmienie dziecka, jak również spanie na boku w trakcie ciąży. Dostosowują się do kształtu ciała kobiety i tworzą dla niej dobre podparcie odciążające kręgosłup.

Poduszki relaksacyjne     –     pozwalają się odprężyć i walczyć ze stresem. Mogą to być poduszki z dodatkiem ekstraktów z olejków zapachowych, miękkie poduszki powleczone tkaniną bawełnianą lub poduszki z mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych, których zadaniem jest  absorbować i uwalniać ładunki elektryczne. Pomaga to pozbyć się napięcia i stresu przez odprowadzenie ładunków pochodzących z otoczenia.

Poduszki do wózka    –     są idealnym rozwiązaniem zapobiegającym wstrząsom, na które dziecko może być narażone podczas spacerów lub jazdy samochodem. Dzięki takim poduszkom główka niemowlaka zyskuje odpowiednie podparcie i nie opadnie na boki.

Poduszki do podróży    –     to niewielkie poduszki służące z powodzeniem w trakcie podróży pociągiem, samolotem lub samochodem. Pozwolą się zrelaksować, odpocząć spokojnie, a głowa będzie unieruchomiona i nie będzie bezwładna.