• Kategorie
  • Szukaj
  • Przeznaczenie poduszek

Przeznaczenie poduszek

Poduszki mogą służyć do różnych celów. Wybór tej odpowiedniej do spania wymaga zastanowienia się nad tym, kto i jak będzie poduszkę użytkował. Mają tu znaczenie nasze predyspozycje, zdrowie, stan ducha, a nawet ciąża. Inna poduszkę będziemy potrzebować w podróży, a inną do codziennego spania. Jeszcze inna ozdobi nasz dom i nada mu klimatu. A więc przeznaczenia - rzecz ważna i istotna.

Jakie poduszki podzielone ze względu na przeznaczenie znajdziesz w sklepie Robi24.pl?  

Mamy do zaoferowania:

 Poduszki dla alergika     –     nie każda poduszka będzie przyjazna alergikowi. Jej wypełnienie i jej pokrycie ma istotne znaczenie w chorobach alergicznych. Choć pisze się, że każda poduszka przyjazna jest alergikom, to nie do końca jest to zgodne z prawdą. Alergik może być bowiem uczulony nie tylko na kurz lub roztocza, ale również na konkretne wypełnienie jak puch lub pierze. Dlatego najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest tu poduszka z wypełnieniem syntetycznym.

Poduszki dla dziecka     –     tu ważny jest wiek dziecka. Inną poduszkę zastosujemy dla niemowlaka ( korygująca, pozycjonująca), a inną dla starszego dziecka. W sklepie Robi24.pl znajdziemy różne rodzaje poduszek dla dzieci w każdym wieku.

Poduszki do spania     –     to szeroka gama oferowanych przez nasz sklep Robi24.pl różnorakich poduszek służących do spania. Z różnymi pokryciami i różnymi wypełnieniami. Są poduszki dla alergików i osób bez dolegliwości. W różnych wymiarach. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Poduszki ozdobne     –     potrafią ozdobić dom i nadać mu nowego klimatu. Idealne do zmiany wystroju, uzupełnienia ciekawej stylizacji. Mają także zastosowanie praktyczne i mogą służyć za podparcie głowy w trakcie popołudniowej drzemki.

Poduszki do jogi     –     pozwolą na ulgę i regenerację mięśni i tkanek w trakcie uprawiania jogi i medytacji. Są komfortowym wsparciem dla pozycji leżących i siedzących. Pozwalają na przyjęcie wygodnej pozycji i ułatwiają wykonywanie ćwiczeń oraz technik relaksacyjnych.

Poduszki do karmienia     –     to rodzaj poduszek, które ułatwią mamom karmienie dziecka, jak również spanie na boku w trakcie ciąży. Dostosowują się do kształtu ciała kobiety i tworzą dla niej dobre podparcie odciążające kręgosłup.

Poduszki relaksacyjne     –     pozwalają się odprężyć i walczyć ze stresem. Mogą to być poduszki z dodatkiem ekstraktów z olejków zapachowych, miękkie poduszki powleczone tkaniną bawełnianą lub poduszki z mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych, których zadaniem jest  absorbować i uwalniać ładunki elektryczne. Pomaga to pozbyć się napięcia i stresu przez odprowadzenie ładunków pochodzących z otoczenia.

Poduszki do wózka     –     są idealnym rozwiązaniem zapobiegającym wstrząsom, na które dziecko może być narażone podczas spacerów lub jazdy samochodem. Dzięki takim poduszkom główka niemowlaka zyskuje odpowiednie podparcie i nie opadnie na boki.

Poduszki do podróży     –     to niewielkie poduszki służące z powodzeniem w trakcie podróży pociągiem, samolotem lub samochodem. Pozwolą się zrelaksować, odpocząć spokojnie, a głowa będzie unieruchomiona i nie będzie bezwładna.