• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki do spania wymiar 50x60 cm

Poduszka do spania 50x60

Każdy z nas jest inny, każdy ma inne preferencje, jeśli chodzi o wyposażenie sypialni, każdemu z nas co innego pasuje podczas snu. Choć standardem wydają się poduszki 70x80 cm, coraz częściej można zobaczyć, że ludzie decydują się jednak na znacznie mniejsze poduszki, czego doskonałym przykładem są poduszki do spania 50x60 cm. Są one nieco zgrabniejsze, niż poduszki 70x80, łatwo do nich dokupić pościel, a przede wszystkim spełniają wymagania wielu osób. Nie każdy lubi mieć dużą poduszkę, bo często też taka duża, za duża poduszka nie spełnia swojej funkcji. Zamiast podpierać głowę, jej wypełnienie gdzieś się rozlewa poza nasz odcinek szyjny kręgosłupa. Dlatego dobrze jest wybrać do swojej sypialni poduszkę nieco mniejszą, której wymiary to 50x60 cm.

Poduszka do spania 50x60 cm to fantastyczny produkt, bardzo chętnie wybierany jest do sypialni dziecięcych, ale też do sypialni dorosłych ludzi. Tego typu poduszki równie często wybierane są przez branżę hotelarską, ponieważ są znacznie poręczniejsze, niż większe wymiary. Choć wydawać by się mogło, że rozmiar 50x60 jest zbyt duży, by pełnić funkcję dekoracyjną, mogą również spełniać się w tej roli, ponieważ na rynku istnieje sporo poszewek czysto dekoracyjnych właśnie z tym rozmiarze.

W naszym sklepie internetowym robi24.pl znajdziesz rozbudowaną ofertę poduszek 50x60 przeznaczonych głównie do spania. Podobnie jak w innych przypadkach, oferujemy fantastyczne wyroby, których produkcja jest w pełni ręczna, dzięki czemu widać dbałość o każdy detal. Do wytwarzania poduszek z naszego sklepu wykorzystywane są starannie selekcjonowane materiały, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

Jakie poduszki znajdziesz w naszym sklepie internetowym? Przede wszystkim oferujemy poduszki do spania działające antystresowo, poduszki silikonowe, antyalergiczne, z mikrofibry, poduszki z dodatkiem bambusa, pikowane, z pierza, puchu czy wełny.

Poduszki do spania z pierza 50x60

Poduszki do spania z pierza 50x60 cm zaliczyć można śmiało do naturalnych tekstyliów. Cieszą się one ogromną popularnością wśród naszych klientów. Dzieje się tak, ponieważ poduszki z pierza to wyrób naturalny. Wypełnienie stanowi pierze pozyskiwane z ptactwa wodnego - gęsi oraz kaczek. Są one hodowane na specjalnych farmach. Pobieranie od nich pierza odbywa się bez przemocy. Do wyrobów poduszek z pierzem używa się starannie wyselekcjonowanych piór, które gwarantują odpowiednią twardość oraz objętość.

Poduszka do spania z pierza jest pozbawiona jakiejkolwiek chemii oraz szkodliwych dla człowieka oraz dla środowiska substancji. Jest bardzo dobrym wyborem dla osób, które lubią nieco twardsze podłoże pod głowę. Warunkiem jej czystości jest oczywiście regularne wietrzenie oraz czyszczenie. Poduszki wykonane z pierza są w stanie służyć nam przez wiele długich lat. Świetnie absorbują wilgoć, a jednocześnie gwarantują fantastyczną cyrkulację powietrza. Jeśli decydujesz się na poduszki z pierza, koniecznie wybierz do nich bawełniane bądź jedwabne pokrowce. 

Poduszki do spania z puchu 50x60

Poduszki do spania puchowe 50x60 cm to gwarancja rewelacyjnej jakości snu oraz komfortu, którego jeszcze nigdy w życiu nie zaznałeś. Decydując się na poduszki puchowe do spania, koniecznie wybierz te oferowane w naszym sklepie. Dlaczego? Sprzedawane przez nas produkty to poduszki najwyższej jakości. Stanowią połączenie fantastycznych materiałów z zaufanych źródeł starannie selekcjonowanych przez znawców, ale też uważnej pracy rąk ludzkich. Nasze poduszki wypełniane są puchem wysokiej jakości pozyskiwanym z gęsi, rzadziej z kaczek. Są bardzo miękkie, sprężyste, wręcz nieporównywalne z poduszkami wypełnionymi syntetycznym włóknem. Jeśli chcesz maksymalnie dbać o czystość i higienę swoich poduszek, koniecznością jest ich pranie. Wystarczy dostosować się do instrukcji, aby wyprana poduszka zachowała swoje właściwości.

Dobre poduszki do spania 50x60

Zastanawiasz się, jakie dobre poduszki do spania oferujemy? Wbrew pozorom, rozmiar 50x60 to sporo możliwości. Dlatego też w naszym asortymencie nie brakuje fantastycznej jakości poduszek do spania. Polecamy głównie poduszki naturalne, czyli wykonane z pierzem i puchem. Są one gwarancją efektywnego snu, dobrego wypoczynku, niezależnie od pory dnia czy nocy. Świetną jakością mogą pochwalić się poduszki z półpuchu marki Paradies. Strzałem w dziesiątkę dla bardzo wymagających osób będzie poduszka trzykomorowa puchowa.

Jeśli szukasz czegoś dobrego, a jednocześnie stosunkowo taniego, skuś się na nasze poduszki z wełny, poduszki antyalergiczne pikowane, z bambusem, z mikrofibry czy też poduszki antystresowe. Ich cena jest bardzo przystępna, a jakość bardzo wysoka, dlatego możesz mieć pewność, że i jakość Twojego snu zyska na nowym zakupie.

 

Nasze tekstylia do sypialni to rewelacyjne poduszki i doskonałej jakości kołdry. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, zarówno tych droższych, jak i tańszych. Jeśli chcesz ponownie czerpać przyjemność z efektywnego snu, wybierz coś dla siebie i zamów. Dokonując zakupu do godziny 11 rano, dajemy gwarancję, że wyślemy je jeszcze tego samego dnia!