• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki do karmienia

Taka poduszka pomoże kobietom w ciąży znaleźć wygodne miejsce do spania, bo tworzy dobre podparcie. Dzięki wypełnieniu dostosowuje się do kształtu ciała i odciąża kręgosłup. To także poduszka ułatwiająca karmienie dziecka piersią i z butelki. Będzie najlepszym z możliwych prezentów dla młodej mamy. W naszym sklepie można znaleźć poduszki w różnych wielkościach. Zapraszamy do kupowania poduszek do karmienia, które wyprodukowały firmy CEBA I BABYMATEX.   

Poduszki do karmienia

Są nieodzownym elementem w życiu młodej mamy i kobiety w ciąży. Ciężarnej pomogą wygodnie ułożyć się do snu, podpierając kręgosłup. To poduszka spełniająca wiele funkcji. Może służyć zarówno przyszłej mamie, mamie karmiącej, maluszkowi, jak również tacie. Poduszka dzięki wypełnieniu drobnymi kuleczkami tzw. mikroperłą styropianową, pozwala przyjąć wygodną pozycję ciała i odciążyć kręgosłup. Każda poduszka, która znajduje się w tej kategorii, jest bardzo dokładnie opisana, posiada też liczne, dołączone zdjęcia.

Dla kogo poduszki są przeznaczone?

Poduszki cenić będą przede wszystkim młode mamy, kobiety w ciąży, ale także i ojcowie. Poduszka przyda się w ciąży do spania, w okresie karmienia dziecka i może także służyć jako stabilne podparcie w późniejszym okresie.

Z czego wykonane są poduszki do karmienia? 

Poduszka dzięki wypełnieniu drobnymi kuleczkami tzw. mikroperłą styropianową, pozwala przyjąć wygodną pozycję ciała. Mikroperła dzięki dodatkowej obróbce termicznej jest odporna na działanie pleśni, grzybów i bakterii, co oznacza, że jest doskonale tolerowana przez alergików.

Dlaczego warto kupić poduszkę do karmienia w Robi24.pl?

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości poduszki do karmienia dziecka,  które przydadzą się każdej młodej mamie. Warto wykorzystać możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas poduszki zostały uszyte z myślą o maluchach i wygodzie ich mam. Wybierzmy poduszkę do karmienia i sprawmy fantastyczny prezent młodej mamie, która z pewnością będzie nam wdzięczna.