• Kategorie
  • Szukaj
  • Rozmiar poduszki 50x70

Poduszka 50x70

Sen to wyjątkowy stan dla naszego organizmu. Z jednej strony bardzo przyziemny, podczas którego nasze ciało ma do wykonania szereg procesów. Z drugiej strony bardziej duchowy, kiedy to nasze ciało i umysł stają się jednym, dryfują w harmonii. Jednak uzyskanie takiego efektu jest bardzo trudne i zależy od wielu czynników. Jednym z nich może być to, co mamy pod głową. Nie każda poduszka pasuje do wszystkich ludzi, nie każdy materiał wypełniający poduszkę będzie dobrze podtrzymywał głowę zarówno kobiecie cierpiącej na migreny, mężczyźnie pracującemu fizycznie oraz nastolatkowi, który dużo gra na komputerze. Warto więc eksperymentować w tym temacie i szukać, aby móc wybrać dla siebie poduszkę, która finalnie spełni wszystkie potrzeby. A wybór jest ogromny, ponieważ poduszki różnią się od siebie materiałem wypełnienia, ale również materiałem powłoczki, rozmiarem i wieloma innymi cechami, które mają duże znaczenie.

Poduszka 50x70 pierze

Doskonałym przykładem jakościowej poduszki 50x70 cm jest produkt wypełniony pierzem, idealny do Twojej sypialni. Jest to materiał w 100% naturalny, pochodzący od ptactwa wodnego, czyli gęsi i kaczek. W poduszce wypełnionej pierzem znajdziesz całe pióra, które pozyskiwane są w sposób humanitarny i bezbolesny dla zwierząt. Poduszka z pierzem to świetna opcja dla osób, które szukają nieco twardszego podłoża do spania. Pióra zapewniają rewelacyjną objętość oraz sprężystość poduszki, dlatego są one dedykowane osobom, które preferują spanie nieco wyżej, niż w przypadku innych produktów. Pierze jest nieco tańsze od puchu, dlatego osoby, które nie mogą pozwolić sobie na poduszki puchowe, bardzo często traktuję pierze jako finansową alternatywę. Zdecyduj się na taką poduszkę, jeśli nie możesz już spać na swojej starej.

Poduszka 50x70 dla dzieci

Poduszka 50x70 cm to dobry rozmiar poduszek do pokoju dziecięcego. Zazwyczaj łóżeczka czy pierwsze łóżka dziecięce cechują się szerokością 70 cm. Jeśli wybierzesz więc taką poduszkę, zmieścisz ją w tradycyjnym łóżeczku dla swojego malucha. Pamiętaj jednak, że dzieci nie mogą od urodzenia spać z poduszką pod głową. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie ułożenie dziecka bez poduszki. Kiedy już latorośl skończy 2-3 lata, możesz pomyśleć o poduszce z naszego asortymentu gwarantującej komfortowy sen. Ciekawym przykładem są produkty od marki Inter-Widex, w tym poduszka antyalergiczna Ultra Soft oraz od marki Paradies, czyli poduszka z półpuchu trzykomorowa Crystal Plus.

Poduszka 50x70 niska

Niskie poduszki są zdrowe dla naszego kręgosłupa oraz postawy. Jednak sporo ludzi o tym zapomina, przez co wybierają poduszki grube, wysokie, bez względu na ich wypełnienie i na takich śpią. Zamiast decydować się kolejny raz na poduszkę ze zbyt dużą objętością, koniecznie sprawdź, co może zaoferować Ci poduszka 50x70 płaska. Choć wydawać by się mogło, że takie produkty dedykowane są tylko dzieciom, mogą okazać się pomocne w przypadku dorosłych, zwłaszcza, jeśli codziennie rano budzisz się z bólem karku. W naszym asortymencie znajdziesz sporo płaskich poduszek, które dopasowują się do kształtu głowy, czego przykładem są poduszki z półpuchu czy poduszki antyalergiczne. Ponadto, choć poduszki puchowe wydają się bardzo grube, finalnie, po położeniu na nich głowy, robią się bardzo płaskie, jednocześnie dając idealną podporę pod głowę użytkownika.

Poduszka 50x70 ozdobna

W naszym sklepie internetowym robi24.pl, poza standardowymi poduszkami do spania, sprzedajemy także poduszki dekoracyjne, ozdobne. Choć w większości do najpopularniejszych należą mniejsze poduszki w rozmiarze 40x40 cm lub 45x45 cm, w naszym asortymencie nie brakuje również poduszek 50x70. Świetnie nadają się do dekoracji dużych kanap, ponieważ nie giną we wnętrzu i doskonale je widać. Co więcej, jeśli ktoś będzie chciał przespać się w salonie na kanapie, nie będzie musiał iść po poduszkę do sypialni, ponieważ będzie miał ją pod ręką. 

Poduszka 50x70 puchowa

Poduszka puchowa to strzał w dziesiątkę, jeśli szukasz wyjątkowej jakości poduszki naturalnej dla siebie lub całej rodziny. Nasze poduszki puchowe 50x70 cm powstają z połączenia najlepszych surowców. Puch pozyskiwany jest od hodowanych w sposób kontrolowany gęsi i kaczek. Zanim staje się częścią poduszki, jest prany w bardzo wysokiej temperaturze. W ten sposób traci wszelki zapach, dzięki czemu poduszka z puchem nie ma żadnego, ani ładnego, ani brzydkiego zapachu. Poduszka puchowa gwarantuje miękkość, objętość i sprężystość. Jeśli chcesz, aby na długo zachowała swoje właściwości, warto ją regularnie prać według instrukcji. Co więcej - poduszka puchowa jest automatycznie poduszką antyalergiczną. Dlaczego? Żaden z materiałów i surowców nie sprzyja rozmnażaniu się roztoczy i innych  alergenów. Jak widać, poduszka puchowa świetnie nadaje się zarówno dla ludzi zdrowych, jak i alergików. Mogą z niej korzystać wszyscy, niezależnie od wieku czy upodobań.

Poduszka 50x70 cena

Ile zapłacisz w naszym sklepie internetowym robi24.pl za poduszkę w rozmiarze 50x70 cm? Odpowiedź brzmi - to zależy. Możesz u nas zamówić poduszki antyalergiczne za ok. 50 zł, a także syntetyczną, jak i poduszkę puchową za 500 zł. Ponadto, każdy producent ceni siebie inaczej, dlatego zakres cen jest szeroki. Konkretny wybór zależy od Twojego budżetu, jednak dajemy gwarancję, że nasz sklep oferuje jedynie ogrom wysokiej jakości produktów.