• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry z kieszonką na zioła

Czy kołdra może mieć kieszonkę? Teoretycznie tak, ale po co? Kołdra z kieszonką to nowość, która okazuje się bardzo przydatna w użytkowaniu. Taki mały schowek może się okazać bardzo pomocny, bo można mieć zawsze pod ręką rzeczy praktyczne. Kołdry dostępne sąw rozmiarze 160x200 cm. Należy pamiętać, że tolerancja rozmiaru wynosi tu 5 cm, co oznacza, że np. kołdra 160 cm może mieć 155 cm. Szczegóły w opisach kołder. Zapraszamy do kupowania naszych kołder, które wyprodukowała firma ROBI.

Kołdry z kieszonką

Schowek, który zamykany jest na zamek błyskawiczny, może pełnić wiele funkcji. Często potrzebujemy drobiazgów, które mogą nam przydać się w nocy, a tak będziemy mieć je pod ręką. Lekarstwa, chusteczka do nosa, drobiazgi intymne, wszystko to się zmieści w ukrytej kieszonce. Można w niej również schować pachnące zioła, które zapewnią lepszy sen i efektywny wypoczynek.

Dlaczego warto kupić kołdrę z kieszonką w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe kołdry z kieszonką firmy ROBI. Wszystkie są starannie wykonane, wypełnione wsadem poliestrowym pokrytym silikonem, dzięki czemu kołdra będzie bardzo miękka, puszysta i trwała. Wykorzystaj możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas kołdry z kieszonką zostały uszyte z myślą o osobach, które lubią mieć pod ręką różne drobiazgi. Sen pod taką kołdrą jest niezwykły, szczególnie gdy do kieszonki włożymy suszone zioła. Nie wahaj się! Już dziś wybierz kołdrę dla siebie i ciesz się nowym wymiarem snu.