• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki do spania wymiar 70x80 cm

Poduszka do spania 70x80

Sen nie jest tylko zwykłym procesem, który zabiera nam ⅓ życia. Sen to przede wszystkim bardzo ważna regeneracja naszego organizmu. Podczas snu zwalnia to, co działa w ciągu dnia, dzięki czemu organizm ma szansę walczyć z wirusami, drobnoustrojami, bakteriami, a także może przyspieszyć gojenie się ran. Sen jest ważny dla kobiet, które nie chcą, by ich skóra zbyt szybko się postarzała. Nocą, kiedy nasze ciało śpi, mózg odpoczywa, zachodzą również ważne procesy w skórze, dzięki którym nasza cera wygląda dobrze, jak na swój wiek.

Niestety, nie każdy wie, że na syn wpływa wiele różnorodnych czynników. Nie chodzi tutaj tylko o stres, problemy, ale również o to, że śpimy na złym mate

racu, w źle przewietrzonym pokoju, na źle dobranej poduszce pod zbyt sztuczną kołdrą. To wszystko ma realny wpływ na to, jak przesypiamy noc - czy jest to sen efektywny, który sprzyja regeneracji, pozwala na odzyskanie sił i energii, która będzie potrzebna następnego dnia, czy jednak będzie to sen, po którym wstaniemy równie zmęczeni, jak się położyliśmy, albo nawet bardziej. 

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego snu, jeśli chcesz witać każdy poranek znacznie bardziej wypoczętym, koniecznie postaw na dobrej jakości poduszkę. W naszym sklepie internetowym robi24.pl znajdziesz rewelacyjne poduszki 70x80, które na pewno spełnią wszystkie Twoje wymagania. Nasz asortyment jest naprawdę szeroki, ponieważ dysponujemy poduszkami kilku znanych na naszym rynku marek. Są one wysokiej jakości, tworzone z fantastycznych materiałów i przez prawdziwych profesjonalistów. Koniecznie sprawdź naszą ofertę, jeśli chcesz zmienić swoją poduszkę na znacznie lepszą.

Poduszki do spania z pierza 70x80

Do jednych z popularniejszych wymiarów poduszek należy oczywiście 70x80 cm. Jest ona dość standardowa, wiele osób ją wybiera, ponieważ ma dużą powierzchnię, na której można położyć głowę, jak i odcinek szyjny kręgosłupa. W naszym sklepie bez większego problemu znajdziesz poduszki do spania z pierza 70x80, które cieszą się uznaniem wśród naszych klientów.

Dobra poduszka do spania 70x80 cm to produkt wypełniony naturalnym pierzem. Pozyskiwane jest z gęsi bądź kaczek, które hodowane są na specjalnych farmach. Pozyskiwanie pierza odbywa się w humanitarny sposób, dlatego nawet osoby uprzedzone mogą postawić śmiało na ten typ poduszek. Pierze jest również popularne jak puch, jednak istnieje między nimi parę różnić. Surowiec ten sprawia, że poduszka jest nieco twardsza, niż puchowa. Ponadto, do wnętrza wkłada się całe pióra z niewielkim dodatkiem puchu. Dobra poduszka do spania 70x80 z pierzem w środku są znacznie tańsze od poduszek typowo puchowych, a do tego nieco twardsze i mniej miłe w dotyku.

Poduszki do spania z puchu 70x80

Puch to bardzo pożądany wkład do poduszek wysokiej jakości. Pozyskiwany z gęsi oraz kaczek, jest w pełni naturalny, idealny dla osób, które cierpią na alergie na roztocza czy kurz. Puch to surowiec, który pozyskiwany jest wyłącznie od zaufanych dostawców. Zanim zostanie włożony do wnętrza poduszki, musi zostać wyprany w gorącej wodzie oraz odpylony. Po tych zabiegach, puch jest bezzapachowy, a ponadto zachowuje fantastyczną sprężystość.

Poduszki do spania z puchu 70x80 cm to nie tylko kwestia doskonałych materiałów, ale również pracy rąk ludzkich. Sporo czynności wykonywanych jest przez realnych pracowników, a nie przez roboty i maszyny. Dlatego też na naszych wirtualnych półkach znajdziesz jedynie fantastyczne poduszki, w których zadbano o każdy, nawet najmniejszy detal.

Jeśli tylko nie masz alergii stricte na puch kaczy czy gęsi, ale borykasz się z alergią na kurz i roztocza, koniecznie zamów u nas poduszkę z puchem. Dlaczego? Jest to bowiem materiał antyalergiczny. Nie sprzyja rozwojowi roztoczy i innych alergenów, dzięki czemu w nocy nie nasilają się żadne Twoje objawy. Poduszka z pokrowcem bawełnianym gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza oraz pochłanianie wilgoci.

Dobre poduszki do spania 70x80

Poduszki do spania o wymiarach 70x80 cm mają wiele zalet. Głównym atutem jest ich wielkość. Można je dowolnie formować, ułożyć je pod głową w taki sposób, jaki lubisz. Duża powierzchnia pozwala użytkownikowi zająć tę najbardziej wygodną pozycję do snu, bez konieczności zsuwania głowy. Jeśli wiele razy w ciągu jednej nocy zmieniasz pozycję, taka poduszka będzie idealna dla Ciebie.

Jeśli wybierzesz poduszkę w tym rozmiarze, pamiętaj, by układać na niej jedynie głowę oraz kark. Nie powinno się na niej znaleźć nic poza tym, ponieważ ułożenie na niej ramion czy pleców sprawia, że ciało nienaturalnie wygina się w łuk.

Decydując się na poduszkę 70x80, możesz śmiało spać zarówno na brzuchu, na plecach, jak i na boku. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń - najważniejsze jest, aby Tobie było wygodnie, aby budzić się wypoczętym i pełnym energii do kolejnego dnia.

 

W robi24.pl znajdziesz fantastyczne poduszki, które możesz zamówić w komplecie z kołdrą oraz innymi dodatkami. Jeśli zamówisz u nas cokolwiek do godziny 11, gwarantujemy, że przesyłka zostanie przekazana kurierowi jeszcze tego samego dnia.