• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki z haftem

Brak produktów do wyświetlenia

Poduszka z haftem

Poduszka to element wyposażenia wnętrza, który wcale nie musi być nudny czy nieoryginalny. Wręcz przeciwnie – warto stawiać na pięknie, nietuzinkowe, nieszablonowe komponenty, które będą rzucały się w oczy naszym gościom oraz bardzo dobitnie świadczyły o naszym guście wnętrzarskim i nie tylko. Haftowane poduszki mogą być strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim, decydując się na poduszkę z haftem, zazwyczaj sami decydujemy o tym, co na tej poduszce się znajdzie. Oczywiście biorąc pod uwagę gusta ludzi oraz ich zniecierpliwienie, bardzo często sklepy sprzedają gotowe poduszki z haftem, który najczęściej się powtarza, najlepiej schodzi. Jednak nie oznacza to, że nie można kupić poduszki z indywidualnym haftem – można, a często nawet trzeba, zwłaszcza jeśli chcemy faktycznie się odróżnić. Poduszka z haftem może być z dowolnym napisem, a kolor haftu powinien zostać dobrany według preferencji klienta.

Poduszki wyszywane haftem krzyżykowym

Poduszki – haft krzyżykowy to jedna z bardziej specyficznych technik haftu, która jest znana od wielu długich lat. Tutaj potrzebujemy odpowiednią tkaninę, która będzie pełnić rolę bazy, podstawy. Jest to rewelacyjny rodzaj haftu, ponieważ nie jest zbytnio skomplikowany. Jak sama mówi – haft krzyżykowy polega na tworzeniu specjalnych krzyżyków. Jest to bardzo uspokajająca oraz przyjemna technika, którą uwielbiają ludzie na całym świecie.

Poduszki z haftem krzyżykowym dobrej jakości sprawia, że poszewka nie jest w ogóle potrzebna. Taki przedmiot może stać się czymś więcej. Przykładem może być niepowtarzalny prezent na Dzień Dziadka czy Dzień Babci. Grafiki na takiej poduszce mogą być przeróżne, ważne jednak by zostały wykonane powyższa techniką, czyli właśnie haftem krzyżykowym.

Poduszki wyszywane haftem krzyżykowym cena

Typowe poduszki haftowane, które znajdziesz również w naszym sklepie internetowym robi24.pl, to wyroby ręczne, a dokładniej chodzi o sam wzór na froncie poduszki. Jeśli jednak nie chcesz kupować gotowej poduszki w sklepie, zawsze możesz postawić na specjalny zestaw, który pomoże Ci poczynić pierwsze kroki w sferze haftowania.

Biorąc pod uwagę wykorzystane w poszewce i poduszce materiały, a także haft krzyżykowy na froncie poduszki, cena takiego elementu wystroju wnętrz wcale nie będzie niska. Z pewnością jedna taka poduszka będzie kosztować minimum kilkadziesiąt złotych. Cena zależy od konkretnego producenta, wykorzystanych do produkcji materiałów oraz czasu. Im większa poduszka, im więcej faktu, tym cena automatycznie rośnie w górę.

Nie bacząc jednak na to, w naszym sklepie możesz taką poduszkę zakupić w bardzo podstawowej cenie, w przedziale od kilkudziesięciu złotych po kilkaset. Takie poduszki mogą być wykorzystane w sypialni jako ozdoba łóżka, ale także i w salonie, jako nieustanny element wystroju, któremu nie można się nadziwić.

Poduszki haftowane ręcznie

Poduszki z haftem krzyżykowym bardzo często pochodzą z firm, w których zatrudnione są osoby na tym stanowisku. Oznacza to, że poduszka haft krzyżykowy to wyrób ręczny, a staranność jego wykończenia zależy od tego, ile czasu może dana osoba poświęcić na dopracowanie haftu. Poduszki wykonywane ręcznie na pewno będą droższe, aniżeli poduszki z regularnej taśmy. Świetnie wpiszą się w wystrój każdego domu. Można śmiało myśleć o poduszce z haftem do salonu, gdzie spędza się zazwyczaj mnóstwo czasu, a uroku temu pomieszczeniu przydają właśnie zieleń za oknem, a także dodatki i akcesoria, takie jak poduszki haftowane ręcznie. Poduszki – haft krzyżykowy może trafić do gustu wielu osobom. Jego ogromnym atutem jest, iż można z niego wyczarować naprawdę mnóstwo ciekawych rzeczy – życzenia, datę okazji, imię obdarowywanej osoby, a także logo firmy, czy motyw przewodni, który można znaleźć we wnętrzu w innych przedmiotach.

Poduszki haftowane dla dzieci

Dla dzieci każda nowość jest fascynująca. Nic więc dziwnego, że cieszą się z poduszek haftowanych, które rodzice chętnie kupują do ich pokojów, by nieco umilić wnętrze, wyposażyć je. Są to dość niekonwencjonalne dodatki, które pozwalają na polepszenie wizerunku całego pomieszczenia. Poduszki z haftem mogą przedstawiać wszystko, co chcemy, a jeśli chodzi o dzieci, najbardziej pożądanymi grafikami są te, które pokazują suberbohaterów, księżniczki czy inne elementy z bajek bądź postaci. Niezależnie od tego, czego dokładnie chce Twoje dziecko, możesz mieć pewność, że właśnie jego ulubiona grafika pojawi się na poduszce. Wszystko to jednak wymaga sprytu i cierpliwości. Zamawiając odpowiednią poduszkę z haftem należy mieć na uwadze, że na takie zamówienie trzeba czekać.

Jeśli chcesz zakupić poduszkę z haftem krzyżykowym w naszym sklepie robi24.pl, koniecznie wejdź na naszą stronę i dokonaj odpowiednich zakupów. Warto przyjrzeć się także pozostałej części towaru. Nie brakuje u nas rewelacyjnych jakościowo kołder, a także poduszek, które gwarantują spokojny, efektywny sen. Decydując się na zmianę okrycia, poduszki lub po prostu wyrażając chęć zakupienia kilku poduszek haftowanych – koniecznie sprawdź stronę naszego sklepu, gdzie znajdziesz ofertę pełną wysokiej jakości towarów. Dodatkowym atutem naszego sklepu jest fakt, że dysponujemy produktami tylko zaufanych producentów, a ponadto możemy pochwalić się gronem oddanych klientów!