• Kategorie
  • Szukaj
  • AMZ

Firma AMZ istnieje od 1991 r. roku, została założona w Szamotułach (woj. Wielkopolskie). Z początku była to firma rodzinna działająca na rynku lokalnym, która specjalizowała się w produkcji wysokiej jakości kołder i poduszek z wypełnieniem naturalnym (puch, półpuch, pierze), zajmowała się również regeneracją używanych wyrobów pościelowych. Z biegiem czasu marka była coraz bardziej popularna, co przekładało się na jej coraz szybszy rozwój. Obecnie firma AMZ znana jest w całej Europie, jak również w wielu krajach na całym świecie.

Tym, co wyróżnia tę markę spośród innych jest ich indywidualne, elastyczne i partnerskie podejście do każdego klienta. Ponadto, jako atut można wyróżnić doświadczoną kadrę pracowników i technologów, dbałość o każdy szczegół podczas produkcji, nieustanne ulepszanie procesów technologicznych oraz używanie materiałów i surowców najwyższej jakości. Firma AMZ zwraca uwagę na jakość tworzonych produktów, przy czym też odpowiedzialnie podchodzą do środowiska naturalnego i ekologii.

Produkty od AMZ można znaleźć w milionach polskich domów, a także w wielu pokojach gościnnych. Wypoczywać w ich otoczeniu można między innymi w prestiżowych hotelach z sieci Radisson i Hilton.