• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry silikonowe

 

Kołdra silikonowa

Od dawna wśród syntetycznych włókien, syntetycznych materiałów pozytywnie oddziałujących na nasze ciało i skórę jest silikon. Wypełnienie kołder włóknem silikonowym to znacznie zdrowsza, lepsza wersja kołder syntetycznych. Kołdry silikonowe można często prać w warunkach domowych, jednak już ich sama budowa sprawia, że nie gromadzą w swoim wnętrzu kurzu oraz nie sprzyjają rozwojowi roztoczy. Kołdra silikonowa to inaczej doskonała kołdra antyalergiczna. Wypełnienie kołder tego rodzaju składa się zarówno włókien poliestrowych, podobnie jak w przypadku kołdry poliestrowej, jednak w tym przypadku śmiało możemy mówić o znacznie lepszej jakości tych włókien. Rodzaj wypełnienia w takich kołdrach sprawia, że są one trwałe, można je prać bez większych obaw o zniekształcenia, zmechacenia. Kołdrę z silikonu można śmiało polecić alergikom, dlatego właśnie jest tak chętnie wykorzystywana.

Kołdry silikonowe całoroczne

Kołdry silikonowe, kołdry antyalergiczne zwykle występują w kilku ciekawych rodzajach. Przykładem są kołdry silikonowe całoroczne. Można je śmiało wykorzystywać w ciągu całego roku. Będą doskonale grzać zimą oraz chłodzić latem. Wypełnienia silikonowe są przyjemne w dotyku, bardzo miękkie, przyjemne. Jednak kołdra silikonowa może śmiało służyć przez kilka, a nawet kilkanaście lat bez żadnego uszczerbku. Do takiej kołdry w naszym sklepie robi24.pl bez większego problemu dokupisz doskonałej jakości poduszki, które zapewnią Ci komfortowy, efektywny sen. Roztocza się w takim okryciu nie zalęgną ani nie będą rozmnażać, ponieważ samo wypełnienie na to nie pozwala. Jeśli kołdra całoroczna silikonowa jest dla Ciebie zbyt droga w standardowej cenie, zawsze można szukać jej na promocjach, które od czasu do czasu pojawiają się na naszej witrynie internetowej.

Zapewniamy, że sprzedawane przez nas kołdry całoroczne to produkty wysokiej jakości, które produkowane są z surowców pozyskiwanych wyłącznie z zaufanych źródeł. Kołdry silikonowe znajdziesz u nas w formie kołdry 4 pory roku – oznacza to, że jeden zakup da Ci dwie kołdry. Jedna cieńsza dedykowana jest porze letniej, druga, nieco grubsza porze jesienno-wiosennej. Zaś po połączeniu obydwu tych kołder możesz śmiało złożyć jedną grubą kołdrę na zimę.

Kołdry silikonowe zimowe

Zimowe kołdry silikonowe to wyjątkowy produkt, który zakupisz u nas w różnych rozmiarach – 135x200, 155x200, 180x200 oraz 220x200. Wszystkie zimowe kołdry oferowane w naszym sklepie to produkty marki Inter-Widex. Zapewnia ona maksymalnie wysoką jakość oraz komfort snu, o jakim od zawsze marzyliście. Termiczne kołdry silikonowe to produkty typowo zimowe, dwuwarstwowe. Świetnie sprawdzą się nawet podczas najstraszniejszych mrozów. Kołdra z silikonowym wypełnieniem ukoi, otuli, a także odepchnie od naszej skóry każde mroźniejsze ukłucie. Kołdry te pokryte są poszyciem z bawełny, co stanowi doskonałe połączenie z silikonowym, poliestrowym wypełnieniem.  Jeśli szukasz idealnej kołdry dla siebie lub swojej rodziny na zimę – to jest rewelacyjna opcja!

Kołdry silikonowe letnie

Choć kołdra antyalergiczna wypełnienie silikonowe nie jest tak naturalna, jak kołdra z puchu, jest rewelacyjnie miękka i niezwykle trwała. Silikonowe kołdry są lekkie, odporne na uszkodzenia, dostępne w naszym sklepie w różnych rozmiarach. Co ciekawe, nie tylko rozmiary są różne, ale i przeznaczenie – asortyment naszego sklepu pełen jest kołder całorocznych, zimowych, ale także i letnich. Wiadomym jest, że spora część osób latem szuka okrycia znacznie lżejszego, cieńszego, które nie pozwoli na przegrzanie, ale zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci.

Kołdry silikonowe ceny

Kołdry silikonowe wielu  osobom mogą wydawać się nieco droższe od tradycyjnych poliestrowych okryć, jednak warto w tym przypadku pamiętać, że takie okrycie może wystarczyć na kilka, a nawet kilkanaście lat tradycyjnego użytkowania. Więc wydatek ten rozbija się tak naprawdę na te kilkanaście lat. Konkretna cena zależy jednak też od producenta, wielkości kołdry, przeznaczenia, a także jakości użytych materiałów. Jeśli decydujesz się na zakup w naszym sklepie, musisz wiedzieć, że sprzedajemy produkty wyłącznie wysokiej jakości, które posiadają odpowiednie certyfikaty i pozwalają na efektywny, komfortowy sen.

Kołdry silikonowe producent             

W naszym sklepie internetowym robi24.pl bez większego problemu znajdziesz kołdry najróżniejszych producentów. Asortyment wręcz pęka w szwach, a to dzięki temu, że oferujemy świetnej jakości produkty od dobrych producentów. W naszych skromnych progach zakupisz kołdry marek takich, jak AMZ, Inter-Widex czy naszej własnej marki Robi. Wszystkie kołdry reprezentują doskonały stosunek jakości do ceny, a ponadto na pierwszy rzut oka widać staranność, z jaką zostały wykonane kołdry silikonowe. Sklep robi24.pl to lider wśród takich produktów. Jeśli szukasz antyalergicznej kołdry, która sprawdzi się nie tylko u Ciebie, ale także u pozostałych członków Twojej rodziny, koniecznie sięgnij po silikonowe kołdry, które w ostatnich latach cieszą się fantastyczną popularnością.