• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołdry antystresowe

Kołdra sensoryczna wypełniona szklanymi mikro-kulkami, które mają za zadanie docisnąć swoim ciężarem ciało do materaca, stymulując w ten sposób system czucia głebokiego. Pokryto ją miękką bawełną idealną dla skóry, jak również doskonałą dla alergików. Dostępna w rozmiarze 60x100 cm. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
199.00
Kołdra obciążeniowa przeznaczona do stymulowania systemu czucia głebokiego z oryginalnym motywem baletnic firmy Senso-Rex. Dla dzieci, ale w innym rozmiarze mogą ją stosować dorośli, 👩‍👩‍👧‍👧 do użytkowania w nocy i przy dziennej drzemce. Kołdra łagodzi bół, leczy bezsenność 🛌 i wiele innych dolegliwości. Pokryto ją miękką bawełną idealną dla skóry. Dostępna w rozmiarze 90x120 cm. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
249.00
Kołdra sensoryczna może być używana przez dzieci, ale również jest dobra dla osób dorosłych. Pokryto ją miękką bawełną, a jej wypełnieniem są szklane mikro-kulki. Od firmy Senso-Rex, z motywem dinozaurów, to kołdra, która gwarantuje dziecku spokojny i głęboko relaksujący sen. 🛌 Dostępna w rozmiarze 60x100 cm. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
199.00
Kołdra obciążeniowa od firmy Senso-Rex przeznaczona dla dzieci. 👶🏻To wyrób medyczny, który ma za zadanie zmniejszyć dolegliwości. Kołdrę pokryto miękką bawełną, a jej wypełnieniem są szklane mikro-kulki. Dostępna w dziecięcym rozmiarze 100x150 cm. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
279.00
Kołdra obciążeniowa z efektownym wzorem piłek od firmy Senso-Rex. Z poszewką z bawełny i wypełnieniem ze szklanych mikro-kulek. Kołdra jest wyrobem medycznym i jako taki ma pomóc w terapii, jednak nie leczy. Ma ona za zadanie stymulować system czucia głębokiego, powodując ucisk na ciało. Dostępna w rozmiarze 110x170 cm. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Dostępność Mało
299.00
Kołdra Antystres firmy ROBI o przeznaczeniu całorocznym. Pokryta mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych o działaniu odstresowującym. Jej wypełnienie stanowią włókna poliestrowe, pokryte silikonem. Dzięki temu kołdra będzie odpowiednia dla osób z alegiami. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 155x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Średnia dostępność
134.90
Kołdra Antystres firmy ROBI pokryta mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych. Ma za zadanie rozładowanie stresu i zmęczenia. Posiada zdolność wychwytywania i rozpraszania nieprzyjaznych ładunków elektrostatycznych z ciała śpiącego. Kołdra jest wypełniona włóknem poliestrowym silikonowanym, doskonałym dla alergików. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 220x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
199.00
Kołdra Antystres firmy ROBI przeznaczona do użytkowania przez cały rok. Pokryta mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych, które mają za zadanie uwalnianie ładunków elektrycznych z ciała śpiącego. Doskonała dla alergików, dzięki wypełnieniu z włókien poliestrowych silikonowanych. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 135x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
134.90
Kołdra Antystres firmy ROBI, pokryta mikrofibrą z włóknem węglowym. Dzięki włóknom węglowym, które pozytywnie oddziałują na organizm, absorbuje i uwalnia ładunki elektryczne nagromadzone na ludzkim ciele. Kołdra wypełniona jest włóknem silikonowanym, które jest doskonałe dla alergików. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 180x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
162.50
Kołdra Antystes Duo zimowa firmy ROBI. Stworzona z połączenia dwóch kołder o takich samych właściwościach cieplnych, znakomita dla osób, które łatwo marzną. Pokryta mikrofibrą z włóknem węglowym, wypełniona silikonowanym włóknem poliestrowym. Doskonała dla alergików, dostępna w rozmiarze 155x200 cm, w kolorze białym.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
170.00
Efektowna i praktyczna kołdra Antystres, która jest kołdrą na cały rok. To dwie spięte ze sobą kołdry o różnej grubości i różnych właściwościach cieplnych. To także kołdra antyalergiczna. Kołdry Antystres zawierają włókna węglowe, pomagające absorbować ładunki elektryczne i rozładowywać napięcie mięśni. Dostępna w kolorze białym i rozmiarze 155x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
255.00
Kołdra 4 Pory Roku przeznaczona do użytkowania przez cały rok. Z firmy ROBI, efektownie przepikowana i wykończona lamówką. To dwie kołdry, które spięte razem tworza kołdrę zimową, a po rozpięciu mamy dwie kołdry o różnych parametrach cieplnych. Kołdrę pokryto mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych, które skutecznie zwalczają zmęczenie. Wypełnienie stanowią włókna poliestrowe pokryte silikonem, idealne dla alergików. Dostępna w białym kolorze i rozmiarze 135x200 cm.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
255.00

Żyjemy w świecie, gdzie stres jest codziennością. Zmagamy się z nim w szkole, w pracy, w domu. A przecież stresowi można zapobiec, choćby przez zakup kołdry, która może przynieść nam ulgę. A co to za cudowna kołdra? Okazuje się, że włókna węglowe mają właściwości, które mogą nam pomóc w codziennej walce ze stresem. Kołdry Antystres firmy ROBI pokryto mikrofibrą z włóknami węglowymi. Tak niewiele, a może przynieść wielką ulgę. Wystarczy tylko spać, a kołdra pomoże zlikwidować napięcie. Kołdry dostępne są w rozmiarach 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm i 220x200 cm. Należy pamiętać, że tolerancja rozmiaru wynosi tu 5 cm, co oznacza, że np. kołdra 140 cm może mieć 135 cm. Szczegóły w opisach kołder.

Kołdra na spokojne noce

Czy istnieją kołdry, które mogą pomóc nam w zaśnięciu? Okazuje się, że tak. Na dodatek to właśnie stres jest najczęstszą przyczyną bezsenności. Jak wykazują statystyki, aż 75% Polaków właśnie w łóżku rozpamiętuje swoje niepowodzenia, albo problemy, które prowadzą do nadmiernego napięcia mięśniowego i nie pozwalają zasnąć. Tymczasem kołdra o właściwościach antystresowych, może nam pomóc.

Jak pomaga kołdra antystresowa?

Taka kołdra ma za zadanie wyeliminować napięcie mięśni odpowiedzialne za problemy ze snem. Dzięki włóknom  węglowym posiada zdolność wychwytywania i rozpraszania nieprzyjaznych ładunków elektrostatycznych z ciała śpiącego. Oprócz tego włókna działają też przeciwzapalnie, wspomagają regenerację organizmu, zapobiegają rozwojowi roztoczy i bakterii oraz nadmiernemu poceniu się skóry.

Kiedy używać kołdry antystresowej?

Kołdry Antystres firmy ROBI występują w kilku wariantach. I tak mamy kołdry całoroczne, letnie, zimowe, kołdry Antystres Duo i kołdry 4 Pory Roku.Kołdry typu duo to dwie kołdry o takich samych właściwościach, zszyte razem i tworzące komorę powietrzną pomiędzy nimi. Kołdry 4 Pory Roku, to dwie kołdry - całoroczna i letnia, które można rozpinać i tworzyć z nich dowolne kombinacje.

Wszystkie opcje w jednej kołdrze  Lato - kołdra letnia / Jesień - kołdra całoroczna  / Zima - dwie kołdry spięte razem / Wiosna - kołdra całoroczna

Dlaczego warto kupić kołdrę antystresową w Robi24.pl?  

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe kołdry antystresowe firmy ROBI. Wszystkie są starannie wykonane, wypełnione spiralnym, skręconym włóknem poliestrowym pokrytym silikonem, dzięki czemu kołdra będzie bardzo miękka, puszysta i trwała. Wykorzystaj możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas kołdry antystresowe zostały uszyte z myślą o osobach zmagających się z bezsennością i nieustannym niepokojem. Kołdry antystresowe gwarantują maksymalny poziom higieny, ponieważ do ich produkcji użyto przewiewnych materiałów, które utrudniają rozwój mikroorganizmów, takich jak roztocza. Łatwo też utrzymać je w czystości, a sen pod taką kołdrą jest bezpieczny, komfortowy i wpływa na dobre samopoczucie każdego dnia. Nie wahaj się! Już dziś wybierz kołdrę antystresową dla siebie lub bliskich i ciesz się zupełnie nowym życiem.