• TLR 22 3.0 1:10 2WD SPEC-Racer MM Buggy Kit

Symbol: TLR03010
1689.70
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

Zestaw modelu RC zawodniczego auta Losi TLR 22 3.0 SPEC-Racer MM 1:10 2WD Buggy Kit należy do światowej czołówki. Niższa masa dzięki starannej optymalizacji elementów, wysoka wydajność, aluminiowe podwozie, nowe zawieszenie i amortyzacja. TLR 22 3.0 MM przesuwa zawody elektro Buggy 2WD 1:10 znów o krok wyżej.

Koncepcja auta oparta jest na wcześniejszych sprawdzonych modelach aut Losi 2.0. Sztywne aluminiowe, anodowane 2,5mm podwozie 7075-T6 jest lżejsze przez precyzyjną obróbkę, silnik jest ułożony bezpośrednio przed tylnym zawieszeniem, geometria zawieszenia jest w pełni regulowana. Duże aluminiowe olejowe i regulowane amortyzatory, kompletne wyposażenie w łożyska kulkowe, niższa masa w porównaniu z wcześniejszymi modelami oraz szereg ulepszeń posuwają poziom 2WD Buggy znów o stopnień wyżej.

Napęd jest rozwiązany za pomocą 3-stopniowej przekładni ze sprzęgłem ciernym. W tuningu oferowana jest 4-stopniowa przekładnia (nie jest częścią zestawu). Twardy materiał kulek i tarcz dociskowych dyferencjału kulkowego w efekcie oznacza ultra-gładką pracę i dłuższą żywotność. Wynikiem jest obniżenie oporu toczenia i tym efektywniejsze przeniesienie mocy na koła. Dla jak najbardziej precyzyjnego kierowania wokół neutrum, zostały przekonstruowane piasty kół i geometria zawieszenia wahaczy. Koła osadzane są na aluminiowy sześciokąt. Wszystko jest zoptymalizowane dla największej prędkości i przyjemnego sterowania na technicznych torach. Dzięki innowacjom została zaoszczędzona masa 30g tylko na samym dyferencjale i napędach.

W zestawie znajduje się również o 20g lżejsza karoseria, która została wykonana z poliwęglanu 0,5mm, płyta silnika jest obrabiana na CNC z aluminium 7075-T6, osłona przekładni wykonana jest z lekkiego poliwęglanu. Wysokiej jakości zamykane gumą łożyska kulkowe C3 są zastosowane na całym podwoziu. Czopy wahaczy mają najbardziej zaawansowaną powłokę z TiCN, co przejawia się wysoką żywotnością oraz mniejszym oporem, również wahacze poruszają się swobodniej i nie dochodzi do uszkodzenia powierzchni czopa. Zmieniono zawieszenie wahaczy VLA z regulowanym ustawieniem, umieszczenie silnika, poprzeczny montaż akumulatora, o 2mm szerszy tylny czop obrotowy, umieszczenie tylnych amortyzatorów i dalsze.

Własności
 • Masa z wyposażeniem poniżej 1,5kg
 • Zmienione umieszczenie silnika
 • 3-stopniowa przekładnia
 • Akumulator umieszczony poprzecznie
 • Aluminiowe wały napędowe z lżejszymi osiami
 • Geometria zawieszenia VLA przednich wahaczy
 • Lekkie aluminiowe podwozie 2,5mm 7075-T6
 • Lekka płyta silnika z osłoną z poliwęglanu
 • Aluminiowe przednie zawieszenie
 • Nowy dyferencjał kulkowy
 • Amortyzatory Gen II 12mm big-bore
 • Sprzęgło cierne

Instrukcja

http://www.scorpio-polska.pl/manualy/TLR03010-Manual-MULTI.pdf

Prezentacja wideo

Masa 1485g w zalezności od wyposażenia
Długość 382mm
Szerokość 250mm
Wysokość 148mm
Typ Buggy 2WD
Napęd 2WD
Silnik 540 zalecany
Skala 1:10
Rozstaw 280mm
Podwozie Aluminiowe 2,5mm 7075-T6
Karoseria Przeźroczysty poliwęglan
Zawieszenie Niezależne
Amortyzatory Aluminiowe, 12mm, olejowe, regulowane
Łozyska kulkowe Kompletne
Średnica kół 56mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie