• Okap kuchenny Freggia CHPO9X ROBI24.pl

1999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu do 14 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
GLS (pobranie) 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon
Profesjonalne możliwości
Seria okapów Professionale odznaczająca sią zwiększoną wydajnością, niezawodnością oraz wysokimi parametrami działania. Przy produkcji tych okapów wykorzystuje się najnowocześniejsze technologie filtracji i wylotu powietrza: silniki o zwiększonej mocy, stalowe, przeciwtłuszczowe filtry-deflektory, oświetlenie LED, sterowanie Soft Touch.
Wysoka moc ssania
Ten model okapu korzysta z silnika o wysokiej wydajności, który zapewnia moc ssania równą 1000 m3 na godzinę. Pomiarów dokonuje się zgodnie z międzynarodowymi normami IEC/EN 61591 w odległości 1,3 metra od kanału wylotowego z uwzględnieniem jego wygięcia o 90° przy maksymalnej prędkości pracy urządzenia.
Stalowz, przeciwtłuszczowy filtr-deflektor
Rodzaj filtra przeciwtłuszczowego o wysokiej wydajności, wykorzystywany w urządzeniach profesjonalnych. Oczyszczanie pary z tłuszczu zachodzi dzięki specjalnej konstrukcji kanałów powietrznych filtra, które w przekroju mają kształt litery U. Para, dostając się do filtra zostawia na jego ściankach cząstki tłuszczu dzięki szybkiej zmianie kierunku w krętym kanale powietrza. Filtr można myć w zmywarce. Ten rodzaj filtra wyposażony jest w specjalny mechanizm blokujący, zapewniający jego trwałe mocowanie i łatwe wyjmowanie z okapu.
Strerowanie Soft Touch
Rodzaj sterowania nowej generacji. Przyciski są wyposażone w membranę dotykową oraz posiadają diodowe podświetlenie. Dzięki temu sterowanie Soft Touch jest wielofunkcjonalne: można za pomocą niego aktywować tryb intensywny, timer, pokazuje poziom zanieczyszczenia filtrów węglowych i metalowych.
Oświetlenie LED
Żarówki LED odznaczają się minimalnym zużyciem energii -  tylko 1,5W jedna zapewniając jednocześnie jasne i równomierne oświetlenie.
Тimer
Aktywuje tryb automatycznego wyłączenia okapu po upływie zaprogramowanego czasu.
Wskaźnik zanieczyszczenia filtrów
Pełni podwójną funkcję: jeden sygnał informuje o konieczności wymiany filtra węglowego, drugi - o konieczności oczyszczenia filtra przeciwtłuszczowego. Nowoczesny sposób informowania o potrzebie wymiany i czyszczenia fIltrów, a jednocześnie  ważna informacja dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia.
Tryb intenszwny
Aktywuje na 10 minut zwiększoną prędkość pracy silnika, po czym automatycznie przełącza się na 3 poziom prędkości. Bardzo przydatny podczas intensywnego gotowania, lub zaraz po nim.
Clean air
Funkcja aktywuje automatyczny tryb pracy okapu, przy którym silnik włącza się co godzinę na 10 minut na minimalnej prędkości, zapewniając w ten sposób ciągłą cyrkulację powietrza w  kuchni.
Zabezpieczenie przed cofaniem się powietrza
Wszystkie modele okapów wyposażone są w specjalne zabezpieczenie, które zapobiega cofaniu się zanieczyszczonego powietrza z przewodu wentylacyjnego do pomieszczenia kuchennego.
2-letnia gwarancja
Firma Fredzha Sp. z o.o. udziela pełnej, 2-letniej gwarancji na wszystkie modele okapów. Jesteśmy  pewni jakości naszych wyrobów.
Wyprodukowano we Włoszech

Rodzaj okapu: designerski Linia: Professionale

Kolor: inox

Rodzaj mocowania : przyścienny

Szerokość, cm: 90

Wydajność, m3/h: 1000

Liczba poziomów prędkości : 3+1

Tryb intensywny : Tak

Sterowanie: sterowanie Soft Touch Clean air : Tak

Timer : Tak

Wskaźnik zanieczyszczenia filtrów : Tak

Typ oświetlenia : LED

Ciśnienie akustyczne, dB : 60

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie