• Okap Elica 35CC ROBI24.pl

Rodzaje Okapów Kominowy
4499.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu do 4 dni
Cena dostawy 0
GLS (pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
GLS 0
Dostępność Mało

Zamów przez telefon : 509-065-005

Zostaw telefon

35cc

Design Fabrizio Crisà

SZEŚCIAN. 35CC jest nowym, zaskakującym okapem firmy Elica, który burzy schematy w kuchni.

Wyróżniają go kształt i kolor, które czynią z niego przedmiot designu o technologicznym wnętrzu, w pełnym stylu firmy Elica. Jego forma powstaje w wyniku skrzyżowania dwóch elementów w kształcie litery „C”: efektownego i kolorowego elementu zewnętrznego, który łączy się z elementem funkcjonalnym ze stali gładkiej lub dziurkowanej, tworząc sześcian o szerokości jedynie 35 cm. Okap, o niewielkich wymiarach i kompaktowym formacie, charakteryzuje się wysoką wydajnością. Powierzchnia zasysająca zajmuje trzy boki sześcianu, oferując zaskakującą wydajność pod względem wychwytywania oparów. Okap 35CC koncentruje w sobie formalne zdobycze technologii oraz skuteczność działania, będąc przy tym produktem niezwykle atrakcyjnym, oferującym funkcjonalność i wszechstronność oraz różne rodzaje ssania: obwodowego lub z wykorzystaniem nierdzewnej stali z mikrootworami. W gamie proponowane są wersje do montażu nad wyspą oraz naściennego z możliwością instalacji w trybie filtrującym lub wyciągowym. W wersji wyciągowej z montażem naściennym można wybrać elegancki komin ze stali nierdzewnej wraz z uchwytem, który umożliwia Back Aspiration, jeśli otwór ewakuacyjny znajduje się w tylnej części urządzenia. Wybór koloru części zewnętrznej zmienia się w zależności od rodzaju ssania: w wersji Evoque (ssanie obwodowe) dostępny jest kolor biały, pomarańczowy, szarobrązowy oraz liliowy; w wersji Dynamique (pochłanianie bezpośrednio poprzez otwory w stali nierdzewnej) - czerwony, czarny, żółty i zielony. Dodatkowo okap 35CC można personalizować wybierając żądany rodzaj powierzchni pochłaniającej dzięki zestawom akcesoriów (panel nierdzewny z mikrootworami, panel obwodowy biały, czarny i ze stali nierdzewnej). Wysokowydajne oświetlenie jest zawdzięczane czterem diodom Led, które łącznie mają moc 12 watów i zapewniają intensywne oświetlenie płyty kuchennej. Zasysaniem i oświetleniem steruje się przy użyciu innowacyjnego elementu sterowniczego reagującego na muśnięcie. Rezultatem jest produkt innowacyjny, o silnym charakterze, wyszukany dzięki swemu prostemu i zdecydowanemu designowi, zdolny do dodania wartości każdej kuchni. 35CC jest produktem Elica, w którym design, dbałość o szczegóły oraz niezawodność marki łączą się w mistrzowski sposób.

Dane techniczne

Wymiary (cm) 35
Wykończenie/Kolory Czerwony, czarny,liliowy,szary,pomarańczowy,biały
Wersja Wersja filtrująca
Elementy sterownicze Elektroniczny przełącznik obrotowy 3V + I
Oświetlenie LED 4X2,5W
Natężenie przepływu IEC (m3/h) 240-432 (581)
Poziom hałasu db(A) 51-61 (66)
Pobór (W) 230
Wyjście (mm) 150
Energy Class A

High Performance
Modele o niezwykle wysokiej skuteczności ssania, szczególnie polecane do dużych kuchni lub dla tych osób, których zwyczaje kulinarne wymagają intensywnego gotowania, smażenia, grillowania.

Back Aspiration
Te okapy posiadają wylot powietrza zarówno w górnej, jak i w tylnej części. Klasyczny wylot górny jest zalecany do pracy zarówno w wersji filtrującej, jak i wyciągowej z widocznym przewodem kominowym. Innowacyjny wylot tylny umożliwia pracę w wersji wyciągowej, poprzez przyłączenie okapu do przewodu odprowadzającego przygotowanego w ścianie, na której okap zostanie zainstalowany.

Led light
Te okapy są wyposażone w systemy oświetleniowe oparte na technologii LED (Light Emitting Diode). Diody LED gwarantują optymalne oświetlenie płyty kuchennej ułatwiając przygotowywanie potraw. Poza tym, ich żywotność jest 10 razy dłuższa od tradycyjnych żarówek, a oszczędność energii elektrycznej wynosi 90%.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie