• Kategorie
  • Szukaj
  • Poduszki dla alergika

Poduszka antyalergiczna 🤧 firmy AMZ. Tkanina, którą została pokryta, to połączenie włókien bambusowych z bawełną. Poduszkę wypełniono puszystym wlóknem poliestrowym pokrytym silikonem, co pozwala na częste jej pranie. 🧺 Dostępna w rozmiarze 40x40 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
21.50
Poduszka dobra dla alergików 🤧 firmy AMZ. Jej pokrycie stanowi tkanina wytworzona z połączenia włókien bambusowych z bawełną. Poduszkę wypełniono puszystym wlóknem syntetycznym AMZ Dreamball. Dzięki niemu można ją często prać. 🧺 Dostępna w rozmiarze 50x60 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
44.50
Poduszka antyalergiczna 🤧 i antybakteryjna wypełniona firmowym wypełnieniem AMZ Dreamball. Pokryta tkaniną bawełnianą z dodatkiem włókien bambusowych. Można ją często prać 🧺 w warunkach domowych. Dostępna w rozmiarze 70x80 cm i kolorze białym. Zamówienia złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia! 🚚
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
74.50

Alergik musi mieć poduszkę specjalnie dobraną dla siebie. Powinna ona nadawać się do prania przynajmniej w 60ºC (taka temperatura niszczy roztocza), materiał powinien być delikatny dla skóry, a wypełnienie nie powinno przyciągać kurzu. Poduszka antyalergiczna powinna też swobodnie przepuszczać powietrze, zapewniając komfort snu. Z tego względu odpada puch i pierze, a także naturalna wełna. Producenci starają się spełnić jak najwięcej oczekiwań klientów, dlatego wybór poduszek jest duży. W naszym sklepie można znaleźć je w rozmiarach 40x40 cm, 50x60 cm, 70x80 cm. Zapraszamy do kupowania poduszek, które wyprodukowały firmy INTER-WIDEX i ROBI.

Poduszki dla alergików

Każda antyalergiczna poduszka, która znajduje się w tej kategorii jest bardzo dokładnie opisana, posiada też liczne, dołączone zdjęcia.

Dla kogo poduszki antyalergiczne?

Poduszka antyalergiczna jest odpowiednia dla wszystkich osób, które muszą zmagać się z wysypką, swędzeniem czy katarem wywołanymi przez uczulenie. Alergenami może być niemal wszystko – począwszy od pyłku roślin, a skończywszy na składnikach pokarmowych. Wiele osób uczulonych jest na roztocza i kurz, które w domu występują w ogromnej ilości. Często osadzają się one na pościeli, dlatego w przypadku alergików najlepiej wybrać pościel antyalergiczną, która uniemożliwi roztoczom i pyłkom wnikanie do swojego wnętrza. Dzięki poduszkom antyalergicznym alergia nie musi być dłużej problemem. Odpowiednie wykonanie i dobranie właściwego składu poduszki sprawia, że tworzy ona pewnego rodzaju barierę zapobiegającą osadzaniu się kurzu czy pyłków na jej powierzchni, a tym samym znacznie zmniejsza częstotliwość występowania objawów alergii podczas snu.

Z czego wykonane są poduszki antyalergiczne? 

To właśnie odpowiedni skład poduszek antyalergicznych sprawia, że każdy może spokojnie przespać noc i zapomnieć o objawach alergii. Ważne, by były to materiały nieuczulające. Najczęściej można spotkać antyalergiczne poduszki syntetyczne, wypełnione włóknem kulkowym, co sprawia, że na długo zachowują one puszystość. Dzięki temu nie tylko zmniejszają objawy alergii, ale także zapewniają solidne wsparcie dla głowy, tym samym gwarantując zdrowy, spokojny sen i pełną wygodę. Syntetyczny skład sprawia, że poduszki antyalergiczne udaremniają roztoczom i kurzowi zadomowienie się w nich, stają się więc przyjazne dla skóry. Ponadto są produktem trwałym i można je użytkować przez wiele lat, cały czas ciesząc się snem wolnym od alergii.

Dlaczego warto kupić poduszkę antyalergiczną w Robi24.pl?

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości antyalergiczne poduszki,  które dzięki zastosowaniu innowacyjnego wypełnienia będą miękkie, puszyste i trwałe. Warto wykorzystać możliwości, które oferuje nasz sklep internetowy. Oferowane przez nas poduszki zostały uszyte z myślą o wszystkich osobach zmagających się z przewlekłym problemem pojawiających się uczuleń oraz podrażnień. Wybierzmy poduszkę antyalergiczną dla siebie i cieszmy się zupełnie nowym życiem bez alergii.